Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler

3 posters
YazarMesaj
MrWrong

MrWrong

Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Empty
MesajKonu: Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler   Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 11:34

Ebayde şimdi bir ilana rastladım. Saatlerle ileri düzey ilgilenen birisinin ilgisini çekebileceğini düşünerek buraya koyayım dedim. Bir alt konuda SaLoVoLa nun söylediği satıcı çeşitli markalardan 14 otomatik, 18 quartz defective olmuş saati toplu olarak açık artırmada satıyor.

BRANDS INCLUDE: AKRIBOS, SEAPRO, TISSOT, JOSHUA & SONS, POLANTI, ONISS, VOSTOK AND ANDRE GIROUD.

yazmış. Bu tür saatlerle uğraşan arkadaşların ilgisini çekebilir.

Son not: bu açık artırmanın bitmesine 20 saat kalmış. Açık artırma fiyatı şu an 700$ kusur.

link:
http://cgi.ebay.com/LOT-32-TISSOT-VOSTOK-ONISS-AKRIBOS-AUTOMATIC-WATCHES-NR_W0QQitemZ290399428321QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item439d279ee1
(bu ilanla ilgilinse ilgilense watcher ilgilenir diyede düşünmedim değil Smile )
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler   Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 11:36

Yeterli param olsa almayı düşünürdüm:). Sağlam olmasada ucuza güzel bir koleksiyon olurdu Smile))
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler   Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 22:04

Ben forum saati macerasina basladiktan sonra artik disaridan saat alamiyorum.
Ortalama iki gunde bir saat alirken son uc haftada ancak bir seiko krono alabildim.
Kendimi artik bundan sonra sadece kendi yapabilecegimiz kisisellestirilmis saatlere adamak istiyorum.
Yoksa teklif enteresan.
Bir diger negatif durum da benim icin, icinde quartz saatler de olmasi.
Saatlerin hemen hepsi de cin yapimi, bu durumda esdeger sekilde ve calisir vaziyette kapalicarsidan da tanesi 80-100 tl'den alinabilir diye dusunuyorum.
http://www.turksaatforumu.com
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler   Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 5:33

Hmm anladım.Saatlerden çok anlamadığım için cazip gibi geldi bana. ondan yazayım demiştim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler   Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 5:35

Bence cazip buldugumuz her konuda diger arkadaslari bilgilendirmek cok guzel, cok iyi yapmissin dostum
http://www.turksaatforumu.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler   Ebay'de  çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 5:39

link için teşekkürler, bende dort gozle saatimi beklıyorum sonrasındaki 7750 için de gun sayıyorum :p
http://www.boraeresici.com

Ebay'de çeşitli marka toplu DEFECTIVE otomatik ve quartz saatler
1 sayfadaki 1 sayfası