Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Panerai Luminor

5 posters
YazarMesaj
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 7:20

Panerai Luminor Panerailuminorautomatic bu saatin orijinal olduğunu varsayarsak : satıcı öyle diyor gg.de 800 tl fiyat nasıldır lütfen yardım
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 7:21

linki de burda incelemek isteyen olursa yazılanları ne dersiniz ? ustalar yetişin
http://urun.gittigidiyor.com/PANERAI-LUMINOR-AUTOMATIC_W0QQidZZ24591505
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 7:25

yanlış yere mi yazdım ya konu taşınır mı ki saat danışma bölümüne scratch
Misafir
Misafir
Anonymous

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:04

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sifujack

sifujack

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:05

katil balina demiş ki:
bu saat orjinal olsun tanesi 800 tl de 80 tanesini bizzat şahsen kendim ben alıyorum
ben satıcını tüm saatlerini alyorum o zaman diable
Misafir
Misafir
Anonymous

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:10

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:13

.

crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:18

valla makine resmi dedim ama var mı diye bilmiyorum ne olacak 800 tl ye replika olmaz bence ya da haberi yoktur ya da replika kültürü zayıftır ya da saçmalamıştır :evil:
ertay

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 8:42

Ne soylesem eksik kalacagi icin, ben fazla bir sey soylemeden, sadece Panerai'de boyle bir model olmadigini soyleyeyim.
Saatin akrep, yelkovan ve saniyesi, tarih gostergesine bir bakin, ve Chrono 24 sitesindeki Panerai'lere bakin size bir fikir verebilir herhalde.
Misafir
Misafir
Anonymous

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 9:38

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 13:04

utanmadan da orijinal demiş taskafa ne kadar ayıp
Misafir
Misafir
Anonymous

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 13:09

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPerş. 18 Şub. - 13:18

amin cümlesinin ama eminim bir kaç güne kalmaz satıcıya tıkladığımızda ilişiği kesilmiştir der gg öyle yapıyor bu tiplere
teng

teng

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 0:04

Şimdiki uyanıklar fiyatları yüksek tutarak malın kalitesini yüksek göstermek düşüncesindeler. GG ye bu saat replikadır derken tepkileri belli olmuyor. Bazen 3 kere yazıp, sahte saatin orijinalmiş gibi satılması suçuna ortak olmayın vb gibi şeyler yazdıktan sonra kaldırıyorlar bazen ilk yazıda satışı durduruyorlar ama sahibinden.com un yaklaşımı felaket. Biz satıcıya sorduk saat orijinalmiş deyip işin içinden çıkıyorlar.

Bu konuyu replikalar bölümüne taşımamız gerekir.
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 2:43

kamyonu ayarladık taşıyalım hadi diable
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 2:53

makine resmi demiştim onu da koymuş satacam diye heyecanlandı galiba Smile http://urun.gittigidiyor.com/PANERAI-LUMINOR_W0QQidZZ24627153
Azizim
moderator
Azizim

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPaz 21 Şub. - 10:11

Sayfayı uçurmuşlar. Yoksa şikayet mi ettiniz. by
crazyhours

crazyhours

Panerai Luminor Empty
MesajKonu: Geri: Panerai Luminor   Panerai Luminor Icon_minipostedPaz 21 Şub. - 10:50

dumma dumm Smile

Panerai Luminor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Panerai Luminor Flyback 1950 PAM 212
» Replika Panerai Luminor Pam196 Daylight Chrono
» Panerai Mübtelasi (sap....)
» Panerai benzerleri....
» Panerai Automatic