Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alınık Seiko Superior

4 posters
YazarMesaj
monster

monster

Alınık Seiko Superior Empty
MesajKonu: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 2:51

Arkadaşlar fiyat olarak uygun ve kalite bakımından verilen paraya değdiğini düşündüğüm Seiko Superior otomatik çelik veya deri kordonlu mümkünse siyah kadran saat satmak isteyen veya elinde bulunan varsa almak istiyorum.

Saygılar

En son Axiaziz tarafından Paz 7 Mart - 3:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : (Gramer - Noktalama))
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 3:50

Bunun cevabını ben de merak ediyorum aslında.
Yani dışarıdan almak tamam da, biri getirirse kaça satar, acep?

Alınık Seiko Superior 5a3d58cc
silver

silver

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 4:50

Birilerinin getirip kar koyup size satmasını beklemek yerine 10 dakika içinde ebay/paypal üyeliğini açıp, siparişinizi geçip ödemenizi yapar ve 10 gün sonra gümrüklü paketiniz var yazısının gelmesini beklemeye başlayabilirsiniz Smile
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 6:17

silver demiş ki:
Birilerinin getirip kar koyup size satmasını beklemek yerine 10 dakika içinde ebay/paypal üyeliğini açıp, siparişinizi geçip ödemenizi yapar ve 10 gün sonra gümrüklü paketiniz var yazısının gelmesini beklemeye başlayabilirsiniz Smile

Sayın @Silver, ben şunun için sordum, benim ebay. ve paypal üyeliğim var alış-veriş de yapıyorum devamlı.
Ama benim şahsen, Ankara' daki posta işleme merkezine gidecek vaktim maalesef yok.

Genel olarak ise de şu var, bu saatleri getirten arkadaşlar, bunları bizim ebay.den alacağımızdan daha ucuza alabilecek bağlantıları kurmuş olmaları gerekir. Ve eğer bu mümkün olursa, buradaki alıcı hemen hemen ayın fiyata kendi ülkesi içinden daha zahmetsiz almış olur yada bireysel alış-veriş siteleri yoluyla ürünü taksitle alabilir...

Dolayısıyla bence bu öğrenmemiz gereken bir bilgi...
monster

monster

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 7:51

birde gümrükte 150usd problemi var ben aslında o yüzden ebayden almak konusunda kararsız kaldım
gerçi 20 gün önce 270usd lik TİSSOT LE LOCLE satın aldım
aldığım satıcı kolinin üzerindeki bütün tissot yazılarını bantla kapatmış ve faturaya dikkat etmedim ama küçük bi mablağ yazmış bu sayede sorunsuz teslim aldım saati
ama benimki biraz şanstı satıcınında işi sağlam yapması
türkiyeden bulabilirsek kafamız rahat olur hiç olmassa
silver

silver

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 8:29

Hocam 1 saat izin alın önce çıkın öğle arası artık Smile

Birde gümrük sınırı 150$ değil 150 euro
monster

monster

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 10:34

silver arkadaş hatırladığım kadarıyla sende son dönemde bu saatten almıştın 1 tane ebaydan
260_tl ye gayet uygun almışşsın aldığın saat sıfırmı?
ki bende ona göre fiyat konusunda kıyaslama yapabilirim
bu arada acaba bana ebaydan saati aldığın ilanı söyleyebilirmisin satıcının elinde 1 adet daha varsa bende alabilirim
silver

silver

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 11:00

özel mesaj attım:)
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 11:25

bu saatin doğru çapını ölçen var acaba biri 40 dior biri 39 biri 43 .. scratch ben de istiyorum bundan
silver

silver

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 11:55

42 mm, kurma koluyla 45, boynuzları da uzun Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Superior   Alınık Seiko Superior Icon_minipostedPaz 7 Mart - 13:05

tam bana göreymiş Smile

Alınık Seiko Superior
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alınık seiko orange moster ve seiko 5 snzh57j
» SEIKO SUPERIOR
» seiko superior otomatik
» Seiko Superior Otomatik
» Seiko Superior Diver SKZ274K1