Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vervito'dan haber var

3 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Vervito'dan haber var Empty
MesajKonu: Vervito'dan haber var   Vervito'dan haber var Icon_minipostedPtsi 15 Mart - 21:34

Dostlar,
Doktoru merak etmistim, malum kendisi bu aralar Azerbeycan'da ailesinin yaninda ama epeydir haber almiyorduk, ben de bir mail yazdim, haberlerini sordum.
Cevap geldi, sevgili vervito internet erisiminde sikintilar yasiyormus orada, o nedenle foruma girememis, 1 ay sonra sinavlari varmis onlar icin ders calisiyormus ve tabi bu da oldukca stres yaratiyormus.
Bu arada bol bol kitap okuyormus, forumu ve buradaki dostlari ve dostluklari cok ozlemis ve hepinize selami var.
En kisa zamanda aramizda olmak istedigini yazmis.
http://www.turksaatforumu.com
Azizim
moderator
Azizim

MesajKonu: Geri: Vervito'dan haber var   Vervito'dan haber var Icon_minipostedPtsi 15 Mart - 22:44

Aleyküm selam bizde duamızı eksik etmeyelim sınavlarını başarıyla geçer İnşaalah.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Vervito'dan haber var   Vervito'dan haber var Icon_minipostedPtsi 15 Mart - 23:13

Aleyküm selam,inşallah istediği sonuçlarla döner, bu arada forumun saati ile ilgili haberi var mı?, haberi olduysa, bu konuda yorumu nasıl?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Vervito'dan haber var   Vervito'dan haber var Icon_minipostedPtsi 15 Mart - 23:37

Forumun saati ile ilgili soru sormadim ama anlasildigi kadariyla gelismelerden haberi yok ama zaten en bastan beri bu konuya ilgisi aktif oldugu icin onun icin her halukarda bir tane ayirdik.
Tabi ki son anda arka kapaga isim yazilmadan once teyidini de alacagiz.
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Vervito'dan haber var   Vervito'dan haber var Icon_minipostedPtsi 15 Mart - 23:48

ok. uygun olur, bu arada forumun saati demişken bir gelişme var mı?, ne durumdayız.?

Vervito'dan haber var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Poljot / Maktime haber
» Rus saatleri ile ilgili önemli haber