Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Romain Jerome

+9
krytime
ggkhann
teng
kelby
watcher
kuvarsit
Axiaziz
dewittfan
egunns
13 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 11:30

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
egunns

egunns

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 12:43

gece ve gündüzü gösteriyor daha ne olsun Smile
dewittfan

dewittfan

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 13:13

başka bir modellerinide ay tozundan yapıyorlar.ismi romain jerome moon dust dna
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 13:30

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 13:35

.

Axiaziz

Axiaziz

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedÇarş. 24 Mart - 14:35

Kendileri benim gördüğüm "en güzel" saati yapmış firmadır. Hastasıyım.
(En subjektif yerden girdim, aman diyim...)

Romain Jerome Romainjerometitanicdnaf
kuvarsit

kuvarsit

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 3:40

sanirim bu kapali tipi ceza evinde hucre cezasina carptirilan parasi cok olan kisiler icin.
Romain Jerome ve benzeri birkac marka bilirimki koklu mrka olmamakla beraber isimlerini duyuran ve marka olmalarina neden olan tek sey yuksek fiyatla urun satiyor olmalari.
makinalari ve dizaynlari ne kadar iyi olursa olsun 5-10 yillik bir markaya verilecek paralar degiller.
Rolex,Patek,VC,IWC vs. gibi markalar aldiklari rakamlari hakettiklerine inaniyorum bunlari gorunce
watcher
Admin
watcher

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 5:10

evet kesinlikle katiliyorum sevgili kuvarsit'in soyledigine.
ok1
http://www.turksaatforumu.com
kelby

kelby

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 9:13

Axiaziz demiş ki:
Kendileri benim gördüğüm "en güzel" saati yapmış firmadır. Hastasıyım.
(En subjektif yerden girdim, aman diyim...)

Romain Jerome Romainjerometitanicdnaf

ben bu saate bayıldım, ay tozu değil, isterse leblebi tozu olsun.
teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 9:35

Gönül kimi severse güzel O'dur.
Ama başka kıstaslar da yok değil hani fumeur
kelby

kelby

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 10:07

yalnız dikkatimi çekti, saatler niye camsız gibi duruyor, yansıma yapmayan camdır falan, doğrudur ama, sıfır yansıma mümkün değil. gerçekten camsız olmasın, ilginçlik yapacağız derken abartmasınlar?
dewittfan

dewittfan

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 10:59

herşey bir yana tasarımları harika bence, kolda gerçek ay tozundan yapılmış bir saat taşımak affraid ......müthiş bence

Romain Jerome RJ-1
Romain Jerome Romain-jerome-moon-dust-5
Romain Jerome Romain-Jerome-Titanic-DNA-rusted-steel-T-oxy-III-Skeleton-Chronograph-TourbillonRomain Jerome 1502-romain-jerome0084-el_500
ggkhann

ggkhann

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 19:38

kelby demiş ki:
yalnız dikkatimi çekti, saatler niye camsız gibi duruyor, yansıma yapmayan camdır falan, doğrudur ama, sıfır yansıma mümkün değil. gerçekten camsız olmasın, ilginçlik yapacağız derken abartmasınlar?

Hocam photoshop kerametidir o Very Happy

Şöyle bir modelleri de var,The Truth About Roswell,kadrandaki ince işçilik gerçekten hoş bence.

Romain Jerome Romain-jerome-moon-dust-dna-truth-about-roswell-watch-closeup

En son ggkhann tarafından Paz 18 Nis. - 2:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
krytime

krytime

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedC.tesi 17 Nis. - 21:18

Bu nasıl bir kadran affraid . Böyle işcilikte istemem, böyle kadranlı saati de takmam şahsen.
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 3:21

.

teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 8:15

dewittfan demiş ki:
herşey bir yana tasarımları harika bence, kolda gerçek ay tozundan yapılmış bir saat taşımak affraid ......müthiş bence

Romain Jerome RJ-1
Romain Jerome Romain-jerome-moon-dust-5
Romain Jerome Romain-Jerome-Titanic-DNA-rusted-steel-T-oxy-III-Skeleton-Chronograph-TourbillonRomain Jerome 1502-romain-jerome0084-el_500
o zaman kolda ay tozu taşımak müthiş değilmi ? Çantada ay tozu taşımak ta müthüş olamaz mı ?
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 18 Nis. - 10:23

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ggkhann

ggkhann

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 1:28

Bir de şu İzlanda'daki volkanın saatini çıkarmışlar/çıkaracaklarmış.

Romain Jerome Rj-volcano-dna-watch

Kaynak: http://www.luxist.com/2010/04/22/romain-jerome-eyjafjallajokull-volcano-dna-watch/
certus

certus

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 1:32

yahu gözünü sevdiğiminin düzeni... her şey mi anında nakite dönüşür, daha dün patlamadı mı bu dayı, ne ara saatini yaptılar, ya da patlayacağını biliyorlardı zululaladılar zaman gelince çıkarırız diye ... valla korkulur biz insanlardan
vervito

vervito

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 2:14

ya da kendileri patlatmıştır saati piyasaya sürmek için... titanic'i de bunlar batırmıştır Smile
Axiaziz

Axiaziz

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 3:31

Bildiğim kadarıyla bir RJ klasiği olarak kadranı da o dağdan zaten...

(Not: Bir of çeksem karşıdaki dağ yıkılır, o ayrı)
Azizim
moderator
Azizim

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 10:25

ggkhann demiş ki:
kelby demiş ki:

Hocam photoshop kerametidir o Very Happy

Şöyle bir modelleri de var,The Truth About Roswell,kadrandaki ince işçilik gerçekten hoş bence.

Romain Jerome Romain-jerome-moon-dust-dna-truth-about-roswell-watch-closeup
Kadranda uzaylılar mı var yoksa ben mi yanlış görüyorum. Eğer böylese biraz komik olmuş. Suspect
Azizim
moderator
Azizim

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 10:26

ggkhann demiş ki:
Bir de şu İzlanda'daki volkanın saatini çıkarmışlar/çıkaracaklarmış.

Romain Jerome Rj-volcano-dna-watch

Kaynak: http://www.luxist.com/2010/04/22/romain-jerome-eyjafjallajokull-volcano-dna-watch/
Medyada dağın isminin neden anılmadığı belli böyle isim mi olur. guluyor
kelby

kelby

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 10:41

geçen bir dergide rastladım, bu titanik serisinin fiyatları 400.000 dolardan başlayıp 1.000.000 dolara kadar çıkıyormuş. drunken
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 12:56

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 3:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Azizim
moderator
Azizim

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 23:01

Yanılmıyorsam o otopsi görüntüsü o yıllarda çekilen bir filmden alınmış.
watcher
Admin
watcher

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 23:09

Titanikten bir parca ya da ay tozu muhabbetinde kolunuzda tasiyacaginiz saatte eger sansliysaniz bir kac molekul var olabilir
http://www.turksaatforumu.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPtsi 26 Nis. - 2:14

.

teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPtsi 26 Nis. - 2:18

Uzaylının kolunda saat yoktu di mi ?
vervito

vervito

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPtsi 26 Nis. - 2:41

Mustafa Topaloğlunun DNA'sından saat yapsalar alırım monstre
egunns

egunns

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPtsi 26 Nis. - 10:33

tasarımların tabiki bana uzak ama kadran canlılığınada şapka çıkartmak lazım
krytime

krytime

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 8:52

Romain Jerome Moondustdnawatch
Axiaziz

Axiaziz

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 8:15

Bir de işin şöyle ilginç bir yanı var ki; bu marka bir saat ihtimalimiz hemen hemen yok denecek kadar az.

Yani bu forumda sık sık bahsi geçen Oris, Tissot, Hamilton dan tutunda modellerde çok uçulmazsa Omega, Rolex, Zenith, Jaeger-LeCoultre falan alma ihtimali var insanların. Hatta benim orada burada söylediğim Urwerk alma ihtimali bile olabilir...

Ama bir RJ almak hemen hemen mümkün değil. Haberiniz olsun.

En son Axiaziz tarafından Cuma 11 Haz. - 6:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 9:17

Siz hiç merak etmeyin, forumumuza üye olup ta gördünüz mü ne kadar mütevaziyim, forumunuza üye bile oldum diyecek biri çıkarsa; Biz de onu mütevazi ve sade bir törenle kapıya kadar uğurlarız. diable
cemele

cemele

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 9:35

Saatin incelemesini yapacaktim yapmiyim o zaman, forumdan gitmek istemiyorum
teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 9:55

Yanlış anladın, Rj alanlarla bir alıp veremediğimiz yok. sadece bak ben ne kadar mütevaziyim sizlerle birlikte oluyorum diyen birine ''eh zahmet etmeseydiniz '' derdik diable
egunns

egunns

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 9:57

kullanılan materyalin özelliğine ve işçiliğe saygı duyarım ama ben bu saatleri değil koluma şöyle bir elime alıp tourbillion hikayesine bakarım sonra atarım bir kenara...isterse 1 mılyon usd olsun
teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 10:05

Ben de aynı fikirdeyim, Hatta kullanılan malzemeye de öyle saygı duymam. Nadir bulunurluğu dışında bir özelliği olmayan birşey. O kadar parayı onun sapı bunun köküne vermektense Breguet'nin Paris'te yaptığı bir saati almak bana çok daha fazla zevk verir.
cemele

cemele

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 10:09

Kedi uzanamadigi cigere mundar dermis diable Dur kolumda duran adi neydim tam Roman Jereme bi bakiim inceleme filan yok size guluyor
teng

teng

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 10:13

ama kedi kokmuş ciğere de mundar dese gene aynı şey denecek vieux
egunns

egunns

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 10:24

breguet komple bir birikim işi; parayla alakası yok...şu an ben taksam bana yakışmaz gerçekde olsa bende replika gibi durur Smile

teng demiş ki:
Ben de aynı fikirdeyim, Hatta kullanılan malzemeye de öyle saygı duymam. Nadir bulunurluğu dışında bir özelliği olmayan birşey. O kadar parayı onun sapı bunun köküne vermektense Breguet'nin Paris'te yaptığı bir saati almak bana çok daha fazla zevk verir.
cemele

cemele

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 10:53

Egunns; yakismaz derken ? Benim icin yakisip yakismasi onemli degil taktigim saatin ne ifade ettigine bakiyorum. Yakismaya bakarsan cok guzel yakisacak ucuz Quartzlar var.

Mesela yeni aldim edox u spor kiyafetlerimle cok rahat kullaniyorum oysa beyaz gomlek ve koyu takim elbise ile tam gidecek saat.

Cevremde saatten anlayan da yok Oris e bu yenimi cikmis diye sordu?
egunns

egunns

Romain Jerome Empty
MesajKonu: Geri: Romain Jerome   Romain Jerome Icon_minipostedPerş. 10 Haz. - 11:29

yakışmaz derken tam kendimi ifade edemedim...breguet classic serisini kolumda taşıyacak bir yaşam stiline sahip değilim...yoksa bende yakıştırırım Smile

yoksa bu maurice lacrox amcamın taklit ettiği seriyi ileride bende kolumda görmek isterim

Romain Jerome Breguetmg2575

Romain Jerome
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Romain Gauthier, çok güzel