Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgisayardan anlayanlara bir soru

4 posters
YazarMesaj
teng

teng

Bilgisayardan anlayanlara bir soru Empty
MesajKonu: Bilgisayardan anlayanlara bir soru   Bilgisayardan anlayanlara bir soru Icon_minipostedPerş. 22 Nis. - 8:45

Eve misafir gelen ufaklık bilgisayarımın ayarı ile oynamış ekranda herşey ters duruyor. Ekranı ters çevirip koydum, o zaman normalmiş gibi oldu.
Bu sorunu nasıl halledeceğimi bileniniz varmı ?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan anlayanlara bir soru   Bilgisayardan anlayanlara bir soru Icon_minipostedPerş. 22 Nis. - 9:31

yok mu ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan anlayanlara bir soru   Bilgisayardan anlayanlara bir soru Icon_minipostedPerş. 22 Nis. - 10:12

var da nasil anlatacagimi bilemedim, deyimler bende fransizca, oyle olunca ingilizce deyimlerle ayni degil.
Ama bu arada ekrani ters cevirip devam etmene de koptum zaten hahaha
http://www.turksaatforumu.com
fate

fate

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan anlayanlara bir soru   Bilgisayardan anlayanlara bir soru Icon_minipostedPerş. 22 Nis. - 10:44

AltGr + Yukarı ok tuşu olabilir mi?
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan anlayanlara bir soru   Bilgisayardan anlayanlara bir soru Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 20:15

Sayın Teng, malum, ben de bu ışıklı kutudan fazla hoşlanmadığımdan, çok da incesine inme gereği duymadım.Ama sizin için olayı araştırdım, aktarıyorum. Bilgisayarınızın ekran kartının markasına göre sahip olduğu bir çipset vardır. Bu ya amd-ati grubuna ait ya da nvidia grubuna ait bir çipsettir. Sizin şimdi yapmanız gereken şey, ekran kartınıza ait bilgisayarınızda yüklü bulunan programı çalıştırmanızdır. ATI çipsete sahip kartlarda bu program, Catalyt Control Center ( CCC ) diye geçiyor, Nvidia kartlarda ise Nvidia Ekran veya görüntü sihirbazı gibi birşey olması lazım. O yardımcı programı çalıştırdığında, ekran çevirme kısmını göreceksiniz. Ordan bu işlemi tersine çevirebilmeniz mümkün olacaktır.Kolay gelsin.Saygılarımla...

En son parabellum p08 tarafından Paz 25 Nis. - 21:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bilgisayardan anlayanlara bir soru   Bilgisayardan anlayanlara bir soru Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 21:36

Ben de oradan kurcaladım önce yan yattı , anaaa derken düzeldi.
İlgilenen Fate arkadaşımıza da teşekkür ederim, sorunun çözümü dediği gibiymiş ama biz sizin söylediğiniz gibi hallettik .

Bilgisayardan anlayanlara bir soru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Soru cevap oyunu
» mekanizmalar hk. bir soru..
» Tag Heuer - bir soru
» merak ettiğim bir soru:)
» Sapphire camlar hk. bir soru