Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

başlıkların takibi

2 posters
YazarMesaj
vervito

vervito

başlıkların takibi Empty
MesajKonu: başlıkların takibi   başlıkların takibi Icon_minipostedC.tesi 24 Nis. - 7:41

bazı forumlarda şöyle ibr özellik var hani içeriğine mesaj bıraktığım başlıkları listeleyen bir sayfa...
kendi yazı yazdığım başlıkları kolay takip edebilmem için. bizde de var mı bu özellik ben mi bulamadım. yoksa da yapılabilir mi?
Misafir
Misafir
Anonymous

başlıkların takibi Empty
MesajKonu: Geri: başlıkların takibi   başlıkların takibi Icon_minipostedC.tesi 24 Nis. - 7:56

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 9:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

başlıkların takibi Empty
MesajKonu: Geri: başlıkların takibi   başlıkların takibi Icon_minipostedC.tesi 24 Nis. - 9:43

vervito demiş ki:
bazı forumlarda şöyle ibr özellik var hani içeriğine mesaj bıraktığım başlıkları listeleyen bir sayfa...
kendi yazı yazdığım başlıkları kolay takip edebilmem için. bizde de var mı bu özellik ben mi bulamadım. yoksa da yapılabilir mi?
Sağ üste bak orada küçük harflerle yazıyor.
vervito

vervito

başlıkların takibi Empty
MesajKonu: Geri: başlıkların takibi   başlıkların takibi Icon_minipostedC.tesi 24 Nis. - 9:48

tamamdır. merci

başlıkların takibi
1 sayfadaki 1 sayfası