Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İsviçre'de gidilecek yerler

+4
ggkhann
teng
mustafasuren
MortingenStrasse
8 posters
YazarMesaj
MortingenStrasse

MortingenStrasse

İsviçre'de gidilecek yerler Empty
MesajKonu: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 8:32

yazın avrupaya gitmeyi düşünüyorum, isviçre de shengen vizesine dahil olduğundan oraya uğramazsam olmaz. ama isviçrede saatler adına nerelere gidilebilir bunları bilen var mı acaba? ben de araştırmalara başlayacağım.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 9:51

Patek Philippe Museum-
Rue des Vieux-Grenadiers 7
CH - 1205 Geneva
teng

teng

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 11:01

Le Locle'ye gidilir (Zenith orada ya ) Very Happy
ggkhann

ggkhann

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 19:45

Watcher hocam zamanında şöyle bir link paylaşmıştı,o zaman güzel bir harita vardı ama şimdi yok galiba ya da ben bulamadım Very Happy yine de faydalı bilgiler bulunabilir

http://www.watchvalley.ch/e/watchmaking/
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedPaz 9 Mayıs - 7:27

haftaya bir goz atayim bakalim ok1
http://www.turksaatforumu.com
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedCuma 21 Mayıs - 3:15

bu arada gezi dönüşü güzel bir yazı ve bol foto da forum için hazırlanacak tabii ki : )
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedCuma 21 Mayıs - 3:43

http://www.turksaatforumu.com
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedSalı 15 Haz. - 12:10

Bu hafta shengen için başvuru yapacağım, vize alamamam için bir sebep yok ortada sanırım. Eğer çıkarsa, çok verimli bir gezi olacak saat açısından. Merak ettiğim ise saat firmalarına önceden mail atıp ziyaret etmek istiyorum demeli miyim ? Saat müzeleri dışında firmaları da gezmek isterim çünkü eğer mümkünse bu.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 3 Tem. - 5:33

vizem çıktı
teng

teng

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 3 Tem. - 11:59

MortingenStrasse demiş ki:
Bu hafta shengen için başvuru yapacağım, vize alamamam için bir sebep yok ortada sanırım. Eğer çıkarsa, çok verimli bir gezi olacak saat açısından. Merak ettiğim ise saat firmalarına önceden mail atıp ziyaret etmek istiyorum demeli miyim ? Saat müzeleri dışında firmaları da gezmek isterim çünkü eğer mümkünse bu.
Çat kapı gitmeye çalışıp ters bir cevap almaktansa böyle bir posta yollamak çok daha olumlu sonuç verebilir.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedC.tesi 3 Tem. - 22:30

MortingenStrasse demiş ki:
vizem çıktı

haydi hayırlı olsun. biere
gunay

gunay

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedPaz 5 Eyl. - 9:46

benim bi halamın kızı orda geçen yaz gel götüreyim dedi gitmedim.sonra çok pişiman oldum .sabırsızlıkla bi dahaki teklifini bekliyorum. agliyor .
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedPtsi 6 Eyl. - 13:41

Bu arada benim vizem biletim her şeyim hazırdı fakat bir sebepten ötürü gidemedim. Başka bahara artık
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: İsviçre'de gidilecek yerler   İsviçre'de gidilecek yerler Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 4:56

Kısmet.. Ben de yazının başından buraya kadar, gittikten sonraki fotoğraflarınızı ve izlenimlerinizi okumak için yavaş yavaş geliyordum. Rolling Eyes

İsviçre'de gidilecek yerler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Isvicrede Neler Oluyor-2 Eta Savaslari
» Isvicrede Neler Oluyor - Genel Bir Bakis