Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LONGINES ADMIRAL HF

4 posters
YazarMesaj
kemal-cebeci

kemal-cebeci

LONGINES ADMIRAL HF Empty
MesajKonu: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPaz 9 Mayıs - 20:49

Longınes admiral automatic hf ikinci el koleksiyoner bir saattir.fiyat 1000$LONGINES ADMIRAL HF 1001355j bütün bakımları istanbul saat hastanesinde yapılmış ful orjinaldir iç makina resimleri seri nosu isteyene verilir.

En son kemal-cebeci tarafından Cuma 23 Tem. - 7:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPtsi 10 Mayıs - 11:40

keşke kollarını da değiştirseydiniz... ok1
teng

teng

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPtsi 10 Mayıs - 19:44

Fiyatı 1000 dolar civarı olan vintage saatlerde kasa genellikle altın oluyor. Bu saatin kasası beyaz altın olabilirmi ?
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPtsi 10 Mayıs - 21:40

bu saate istanbul saat hastanesinde M.Ali KARAÇUHA kadranı için gönderdiğimde bu meblayı önermişti . sonuçta saatin değerini aynı marka nın piyasada olanı belirler.belki daha ucuz belki daha pahalı .

En son kemal-cebeci tarafından Ptsi 17 Mayıs - 7:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPtsi 10 Mayıs - 21:48

orjinal longınes automatic hf sıfır fiyatları ne kadar acaba?

En son kemal-cebeci tarafından Cuma 23 Tem. - 7:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedSalı 11 Mayıs - 9:11

kemal-cebeci demiş ki:
bu saate istanbul saat hastanesinde M.Ali KARAÇUHA kadranı için gönderdiğimde bu meblayı önermişti . sonuçta saatin değerini aynı marka nın piyasada olanı belirler.belki daha ucuz belki daha pahalı koleksiyoncunun bu objeyi bir av olarak görüp görmemesi önemlidir.
Karaçuha Sirkeci'deki tamirhanesini bıraktımı ?
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedSalı 11 Mayıs - 20:58

doğu işhanı sirkeci yeni saat gönderdim çalışıyorlar.
teng

teng

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedSalı 11 Mayıs - 21:33

Ok. eski yerinde yani, ben epeydir uğramıyorum taşındılar sandım.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPaz 25 Tem. - 2:54

saatın makine ve seri nosu istek olursa konulabilir. bütün bakımları yeni yapılmıştır.
gunay

gunay

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 0:08

longinesssssssssssssss benim için saatlerin şahı
gunay

gunay

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 23:52

forumda dolaştıkça fikrim değişiyor . çok daha iyi saatler var
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedSalı 21 Eyl. - 5:22

Longınes automatic admiral...., olarakmı . yoksa öylesine mi. size alın diye bir öneride bulunduğumu hatırlamıyorum. Günay kardeşim.
gunay

gunay

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedSalı 21 Eyl. - 5:35

hayır ben başka seri yi kastettim
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedSalı 21 Eyl. - 7:56

zevk meselesi tabiki longınes, omega,zenith benim için yeterli marka mekanik olmaları şartıyla. her zamana hitap ederler. ben hiç bir zaman pişman olmaman için bütçene uygun bu markalardan mekanik ve orjinal bir model edinmeni tavsiye ederim. Smile
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedC.tesi 13 Kas. - 21:47

yeni resim makina resmi.LONGINES ADMIRAL HF Kopyaskopyas1003394LONGINES ADMIRAL HF Kopyas1000650
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: LONGINES ADMIRAL HF   LONGINES ADMIRAL HF Icon_minipostedÇarş. 24 Kas. - 5:48

forum harici satılmıştır.

LONGINES ADMIRAL HF
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» longines admiral aranıyor
» longınes automatic admiral
» Corum Admiral’s Cup Chronograph 50 LHS
» Longines L2.717.4.78.3
» Longines L4.790.4.11.2