Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi

3 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi Empty
MesajKonu: Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi   Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi Icon_minipostedCuma 21 Mayıs - 20:51

Gecen hafta Bruksel konrad hotel pasajindaki saatcide Blancpain tum modellerinin tanitimini yapti.
Forum olarak davetliydik.
Oldukca kalabalikti, satici ve patron yabanci forumlardan tanistigim saat tutkunu kimseler olduklari icin hic tereddutsuz vitrindeki tum saatlerden istedigimi deneyebilecegimi soylediler.
Blancpain fiftyphantom muthis guzel gorunuyordu ama icerisi oldukca kalabalik oldugundan bir de ben rahatsizlik verip saat denemelerine baslamak istemedim.
Baska bir gun gelip denemeler yapacagimi soyleyip, bolca resimler cekip oradan ayrildim.
Insan o kadar guzel saatin arasinda kendini bulutlarin ustunde hissediyor, fakat 38mm capli saatler, ozellikle icinde komplikasyonlar da varsa gozume oldukca kucuk ve banal geldi.

Resimlerin hepsini buraya eklersem sayfa cok sisecek, en dogrusu link vereyim oradan tum resimleri gorebilirsiniz.
https://s146.photobucket.com/albums/r257/watcheralbum/blancpain%20davet/

Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi DSC_3649
http://www.turksaatforumu.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi   Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi Icon_minipostedPaz 23 Mayıs - 6:12

alkisalkis
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi   Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi Icon_minipostedPaz 23 Mayıs - 6:52

Resimlerin hepsini tek tek inceledim.
Orada olunması, bu fotoğrafların çekilmesi gerçekten çok güzel.
@Watcher alkisalkis

Bir de bir şey eklemek istiyorum, normalde pek hazzetmediğim IWC markası her geçen gün daha bir güzel görünmeye başlıyor gözüme.

Blancpain Tanitimina Forumumuz Davetliydi
1 sayfadaki 1 sayfası