Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?

+2
deka
MortingenStrasse
6 posters
YazarMesaj
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Empty
MesajKonu: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedPtsi 3 Ağus. - 7:35

Oscar marka iskelet bir saat. fiyatı 1450den 1150 civarına indirildi nakit ödeme için.

Saat "Swiss Made"

mekanizması eta değil ama eta kadar iyi bir mekanizma dedi satıcı. fakat ne kullanıldığını satıcı da tam olarak bilmiyor, sadece 17 jewel olduğundan eminiz. günlük sapması 5sn civarıymış. bu konuda bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü sapma miktarı daha fazlaysa "ayıplı mal" kategorisine girer ve her zaman iadesi mümkündür.

saatin resimleri şöyle

https://2img.net/h/oi29.tinypic.com/2z8rbxy.jpg

https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/vr94pi.jpg

https://2img.net/h/oi26.tinypic.com/ylz87.jpg

https://2img.net/h/oi32.tinypic.com/2wgzqev.jpg

kasada arkasında da yazdığı gibi safir kristal cam ve stainless steel.

tip olarak çok hoş ve kaliteli duruyor.

görüşlerinizi almak istedim. saatle ilgili sorularınız varsa sorun belki atladığım bir şey olmuştur

saygılar
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedPtsi 3 Ağus. - 8:42

http://www.ofrei.com/page1270.html

bu da parçalarının fiyatları. adam her ne kadar eta değil dese de eta sanırım. çünkü oscarı ofrei satıyor.

acaba makina seagull olabilir mi bunu araştırıyorum şu anda. 1450 tl etiket fiyatı olan bir saatte seagull olması akıl dışı ama eta değilse ne bu makina ki
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 4:36

mekanizması 6497 imiş (eta)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 4:38

bu bilgi kesin mi?,kaynağı nedir?, eğer doğruysa alman en mantıklısı. :aciktim:
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 4:42

bilgi kesin. direk olarak "oscar saatçiliği" aradım, pırlantı değil. orada teknik bilgi istediğimi söyledim ve beni bir yetkiliye bağladı.

mekanizmayı sordum eta kullanılıyor dedi, modelini sordum yanındaki yetkiliye sordu 6497 dedi. bu yetkili de söylediğine göre isviçreden gelen bir oscar yetkilisiymiş.

yani bilgi doğru. doğru olmasa bile etayı çinden fark etme yöntemleri var böyle bir sorun çıkarsa ayıplı mal kategorisine giriyor ve kaç sene sonra olursa olsun verip paranı geri alabiliyorsun.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 4:42

bence çok çirkin bir saat
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 5:16

MortingenStrasse demiş ki:
bilgi kesin. direk olarak "oscar saatçiliği" aradım, pırlantı değil. orada teknik bilgi istediğimi söyledim ve beni bir yetkiliye bağladı.

mekanizmayı sordum eta kullanılıyor dedi, modelini sordum yanındaki yetkiliye sordu 6497 dedi. bu yetkili de söylediğine göre isviçreden gelen bir oscar yetkilisiymiş.

yani bilgi doğru. doğru olmasa bile etayı çinden fark etme yöntemleri var böyle bir sorun çıkarsa ayıplı mal kategorisine giriyor ve kaç sene sonra olursa olsun verip paranı geri alabiliyorsun.
o zaman bizede hayırlı olsun demek düşer,özellikle merak ve isteğini bildiğimiz içinbence bu fiyata daha iyisi ve güzeli olmaz. alkisalkis
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 5:20

teşekkürler deka. dhdeki hayırlı olsun mesajın için de teşekkürler. duble teşekkürler Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 5:21

sampanya :ok3:
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 6:57

bana sorarsan bence cok guzel bir saat degil, bir kere kurmali otomatik degil, dis gorunus olarak cok da zengin gorunmuyor, biraz kotu kiyaslama olacak ama ucuz cin mali isleket saatlere benziyor onlarin bile parcalar uzerinde olan islemeleri daha goze hos gorunuyor. ben olsam biraz daha para biriktirip Oris Skeleton saat alirim. liste fiyati 2000 frank gibi olacakti.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 7:05

FlyingOstrich oris skeleton çok fazla hoşuma gitmemeye başladı, ve de 1400 dolar verme gibi bir durumum yok.

ben çalışmıyorum, üni öğrencisiyim ve bir swiss made iskelet saat alabilmek için çok makarna yedim bu sene, bir sene daha makarna yemek istemiyorum.

orisi mezun olup iş sahibi olunca alırım inşallah, şu an için fiyatını karşılayabileceğim ve hoşuma giden tek isviçre yapımı iskelet bu

saygılarımla
tumer1903

tumer1903

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 10:48

bncede pek hos degıl ama ogrencı adamı anlarız ogrencı olaraktan bısde bılırız nelere goze aldık saatler ıcın kahwaltı kultutum yok oldu saatler yuzunden Very Happy
tumer1903

tumer1903

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedSalı 4 Ağus. - 10:49

kahwaltı kulturum olucaktı o ama
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 4:29

arkadaşlar saati bugün aldın 1120 tl ye. aynı modelin akrep yelkovanı fosforlu olanını aldım gerçekten saat çok güzel Very Happy

hele o sesi yok mu kulağımdan ayıramıyorum Smile

resimlerini koyarım yakında
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 4:39

detaylı fotoğraflarla bileğindeki fotolarınıda bekleriz,artık avatarını da değiştirirsin,demek ki hayırlamalarımız boşa gitmemiş,tekrardan hayırlı olsun. alkisalkis
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 5:05

teşekkürler.

ilk resim

https://2img.net/h/oi28.tinypic.com/346oq3p.jpg

arkasını ve bileğimdeki resmini yarın koyayım ışık çok uygun değil şuan bulunduğum yerde
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 5:29

ok1 :ok3:
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 9:02

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 13:38

katil balina, az önce ekşisözlüğe kurmalı saat yazdım benim de saatim kurmalı olduğu için, ve oradaki yazınızı gördüm.

dedenizin her akşam saat 8'de saatini kurması, ve bunu çok sevmeniz. gerçekten çok hoşuma gitti
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 14:53

dedemin o zenith kurmalı saati şu an bendedir.

kendisinin ölümünden sonra en büyük oğlu olan babama geçti saat. babam sağolsun şu an hayatta ama ben yine de kendisinin en büyük oğlu olarak rica edip aldım bu saati.

ve kendisini kaybetmemek adına yanıma almadığım uzun yolculukların dışında sürekli çalışır.

hep de saat 8 civarları kurmaya gayret ederim.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 15:00

bu arada saatiniz de hayırlı olsun.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?   Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ? Icon_minipostedPaz 9 Ağus. - 23:53

Ben saatin kendisini gordum istanbulda ve diyecegim su ki tahmin edebileceginizden daha guzel ve kaliteli bir saat, celigi ve parlakligi cok guzel duruyor, ele alinca agirligina sasiriyorsunuz, yani oyle siradan cin saatlerinden cok farkli. Gormenizi ve kolunuza takip denemenizi tavsiye ederim
http://www.turksaatforumu.com

Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Candino marka saat buldum bu nasıl bir marka?
» __Nacar İskelet Saat
» iskelet saat acil !!!
» Hislon iskelet saat
» Satılık Mzi İskelet Saat