Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?

+7
ooomegaa
forbidden
deka
MortingenStrasse
peugeot206wrc
Polemik_
watcher
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Empty
MesajKonu: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 9:47

Arkadaslar
Bu pazar belcikaya donuyorum
Sizlere bu cumartesı saat 13 te kapalıcarsıda sark kahvesınde bulusmayı onerıyorum.
Tayfun (teng) dostumuz da olacak
Bu gecen seferkı gıbı uzun bır gezili program olmayacak amac tanısmak ve birbırımizi yuzyuze gorebilmek.
Ozellıkle mortıngenstrasse, flyingostrıch namıdıger vervito, peugot, polemik kardeslerimizi ve forumdaki musait olup gelebilecek tum arkadasları gorebılmek beni cok mutlu edecek.

Bu seferki seyahatimde internete girmek bayagı sorun oldu, insallah gelecek sefere 3g sıstemini organize etmis olurum da sorun biter, bu nedenle bazı sorulara henuz cvp yazamadım, haftaya soruları hep beraber konusuruz.

Burada bulusma ıle ilgili yanıtlar verebilirsiniz, yarın aksam tekrer foruma girme ımkanım olacak...

Hepinizle birebir tanısmak dilekleriyle
http://www.turksaatforumu.com
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 10:11

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 10:15

Perşembeden pazartesiye evde boyacılar var :(
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 10:23

buluşma haberi benim için sürpriz oldu Smile

istanbuldan bir arkadaşım davet etti, hem onu görüp hem de buluşmaya katılmayı istiyorum aslında. 1 taşla 2 kuş Very Happy

zaten bursadan istanbula bir şey yok atlarım otobüse gelirim.

çok aşırı kesin olmamakla birlikte ben ve iskelet saatim geleceğiz.

belki polemiğe de uygun olabilecek bir zaman ayarlanabilir ? ve peugeot da boyacıları bırakıp gelebilir ?

edit: bu planlar tabii ki eğer buluşma yapılacaksa Very Happy

En son MortingenStrasse tarafından Çarş. 5 Ağus. - 10:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 10:26

ooooo, MortingenStrasse programı yapmış bile :lol!: ,buluşmaya katılanlara selamlar. :gule gule:
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedÇarş. 5 Ağus. - 12:36

yaptım valla heves ettim : )

acaba istanbuldaki ağır toplar saat konusunda bir bilgisize tahamül etmeye hazır mı, bir şeyler öğretecek anlatacak kadar sabırlı mı Very Happy
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 5:04

buluşma yapılacak mı acaba ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 5:14

arkadaşlar hepiniz birer değersiniz. Yüzyüze tanışmak çok keyifli olacak...
c.tesı öğleden sonrasını sizlerle buluşma ve tanışmaya ayırdım, saat önemli degil.
Ben burada tel numaramı verecegim ama sıkıntı olmasın diye yurtdışı numaramı yazıyorum, bu numaraya sms atın, kim olduğunuzu da yazın ve ben hemen dönüp sizi ararım böylece benim tr numaramı da almış olursunuz, bunu biraz üye olmayıp dışarıdan birisi sıkıntı yaratmasın diye yapıyorum, buluşmadan sonra silerim.
Buluşma saatini sizlerin uygunluğuna göre değistirebiliriz ya da iki üç aşamalı da yapabiliriz.
Yine sizlerin uygunluğuna göre yeri de yeniden belirleyebiliriz.
Bu arada zaten günü gezi ile filan geçirmeyiz, bir kahve bile beraber içsek güzel olur, tanışmış oluruz, mesela peugot ve polemik kardeşimin işi yoğun görünüyor ama belki arada bir iki saat çalıp bizlerle buluşurlar.
çok ta canınızı sıkmayın daha yine buluşmalar da gerçekleştiririz ama mortingen ve peugot kardeşime bir sözüm var o nedenle onları görmem lazım :ok3:

En son watcher tarafından Paz 9 Ağus. - 21:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 18:36

az sonra yola çıkıyorum istanbula doğru

cumartesi öğlen görüşmek dileğiyle

13:00 şark kahvesi gibi gözüküyor, saatte bir değişiklik olursa buraya yazarsınız. ya da telefonla bana ulaşırsınız/ mesaj atarsınız
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 21:55

malesef istanbul dışındayım. bundan sonrakiler için yer ayırtırım artık. ayrıca istanbul da bulunan arkadaşlara üstadlarla tanışma fırsatını kaçırmamalarını öneririm. hepsi çok değerli insanlar.keyifli bir sohbet garanti Smile
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPerş. 6 Ağus. - 23:11

bu akşam yola çıkıyorum. Very Happy Very Happy
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedCuma 7 Ağus. - 0:33

Benim gelmem zor. Ama bir sürpriz yapabilirim.

Mutlaka fotoğraf çekin arkadaşlar Smile
http://www.mekaniksaat.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedCuma 7 Ağus. - 7:11

Sevgili Mete abi ve gorusmeye gelecek arkadaslar, uzulerek soyluyorum ki ayin 12si donecegim istanbula ancak. ama ganimetlerle donecegim insallah. en yakin zamanda Rus saatleri zirvesini organize ediyoruz Mehmet abi ile, di mi abicim? )) her kese sevgiler saygilar.
Eminim guzel vakit gecireceksiniz yine. Bu arada Mete abi belki okudunuz Alman Saatleri basligi altinda Buren marka 2.dunya muharebesi saatlerinde bahsettik. bir tane aldim buradan ama kadraninin restorasyona ihtiyaci var. kendisi cok sukur calisiyor. fotografini cekip yerlestirecegim. onerilerinizi bekliyorum kadran restorasyonu konusunda.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedCuma 7 Ağus. - 8:09

merhaba arkadaşlar. yarın saat 13te şark kahvesindeyim.
iyi akşamlar

En son MortingenStrasse tarafından C.tesi 8 Ağus. - 9:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedCuma 7 Ağus. - 8:23

Müthiş azimle az önce boya işi bitti. Yarın yer ve zaman söyleyin oradayım ama öğlede önce olmasın 3 haftanın yorgunluğu var... 13'de ben de şark kahvesine geliyorum...
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedCuma 7 Ağus. - 13:15

harika bir haber. 13 te görşmek üzere, inşallah isanbul trafiği bir yamuk yapmaz bana.

telefon numaramı lütfen kenara yazın

görüşmek üzre
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 3:51

Muhteşem bir buluşmaydı. Ayrıntılar az sonra...
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 4:33

peugeot206wrc demiş ki:
Muhteşem bir buluşmaydı. Ayrıntılar az sonra...

merakla bekliyoruz Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 9:12

gerçekden meraklandık,bizi merakda bırakmadan bol fotolu anlatımları bekliyoruz.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 9:27

harika bir buluşmaydı, iyi ki de üşenmeyip bursadan gitmişim. ben 3 saat kaldım ve o vaktin nasıl geçtiğini anlamadım gerçekten.

İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Nziphg

resimdekiler sırayla
watcher
muzobakan ( watcher'ın bacanağı ) Smile
ooomega (kendisi taaa muğladan buluşma için istanbula geldi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
peugeot
resmi çeken ben

bende fazla resim yok diğer resimleri bekleyeceğiz

İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? 2n0g2o
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 12:34

Bendeki fotoğraflar pek iyi çıkmamış...
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? 00000010
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? 00000011
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 12:36

Bu da Mete Abi'nin hediyesi müthiş saatim...

İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Trias_9149_0
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedC.tesi 8 Ağus. - 20:28

fotolardan anlaşıldığı üzere güzel,hoş bir buluşma olmuş,bu arada saatinde güzelmiş,hayırlı olsun. Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 9 Ağus. - 20:53

Merhaba dostlar,
eh en sonunda internetime kavusabildim,
bulusmaya gelen arkadaslara, ozellikle bu bulusma icin ta mugladan gelen ooomega kardesime ve bursadan gelen mortingenstrasse kardesime ve yine islerini yarida birakip gelen peugot kardesime, tum is streslerine ragmen zaman ayirip gelen teng dostuma cok tesekkur ediyorum.
Ve yine gelmeyi cok arzulayip gelemeyen diger dostlarima ve kardeslerime de cabalari icin cok tesekkur ediyorum ve insallah bir dahaki sefere diyorum.
Cok guzel ve cok keyifli birkac saat gecirdik.
Ozellikle sadece rumuzundan tanistigimiz isimlere bir yuz eklemek cok guzel, mesela ben ve teng dostum mortingenstrasse kardesimizin gencligi ve saat tutkusu uzerine hayretlere dustuk, forumumuzda boyle kardeslerimizin olmasi cok hos oldu.
Mortingenstrasse kardesimizin iskelet saatini cok begendik en sonunda arzuladigi tarzda ve cok guzel bir saate sahip olduguna cok sevindik.
Peugot kardesimizin kolundaki hamilton cok guzel duruyordu, ben de de-ka dostumun da aynisini ve krem rengini aldigini bildigimden onun icin de cok sevindim.
Ooomega kardesimiz ta mugladan bu bulusma icin gelmis, bu da buradaki saat tutkumuzun bulusturdugu virusun ne kadar etkili oldugunun gostergesi Very Happy kolundaki antika saat te cok hosumuza gitti.
Beraberimde foruma en son uye olan bacanagim muzobakan da geldi, kendisi emekli ogretmen ve kizi hostes, bu virusu galiba ona da bulastirdik artik onun iflah olmayacagina hepiniz emin olabilirsiniz, donuste hemen kizina cin'e gittiginde almasi icin siparis verdi
Very Happy
Teng dostumuz da her zamanki gibi sempatik durusu ve olgun yaklasimiyla gerek replikalarda gerekse orjinal saatlerde ve tarihcelerindeki genis bilgisiyle hem bilgilerimizi arttirmada hem de saat tutkumuzu biraz daha gelistirmede etkili oldu...

Bu arada hepimiz heyecandan foto makinelerimizi almayi unutmustuk ama cep telefonlarimizla resimler cektik, bendekileri bugun bir ara firsat bulunca ekleyecegim.

Bir dahaki bulusmalarda diyorum...
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 9 Ağus. - 22:08

Güzel bir buluşma olmuş. MortingenStrasse adına çok sevindim.

Diğer arkadaşları da görmek isterdim.

Kaçırdığıma üzüleceğimi biliyordum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 9 Ağus. - 22:20

Sevgili Mehmet kardesim senin olmadigina ben de cok uzuldum ama daha onceden seninle bulusup o yol sirasinda yaptigimiz tatli sohbet biraz hafifletti Very Happy

Bir dahaki bulusmalarda diger arkadaslara tavsiyem seni zorla da olsa bulusmaya getirmeleri boylece bu kadar degerli bir arkadasi tanima firsatini kacirmasinlar derim :ok3:
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 9 Ağus. - 22:36

Ben de tadına doyulmaz muhabbetin kısa kesilmesine üzülmüş "bu araba ne kadar da hızlı gidiyor böyle" demiştim Smile
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 9 Ağus. - 22:39

Bu cumartesi buluşması zirveden sayılmaz bence uzun boylu bir zirve yapmalıyız.

Daha yüzünü göremediğim göremediğim doktorumuz da gelmeli, avukatımız da Smile
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPtsi 10 Ağus. - 3:14

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 11 Ağus. - 13:38

watcher kolleksiyonundaki OMEGAnın (mikrorotorlu olan) resimlerini ve özelliklerini paylaşırmısın? ben araştırdım bulamadım. :aglamak:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 11 Ağus. - 20:09

Sevgili ooomega kardesim, mikrorotorlu olan hamilton idi, omegada mikrorotor hic kullanilmadi ama mikrorotorlu saatlerin resimlerini bir ara eklerim, su foto makinemi bir bulayim da. Gozumun onunden tr ye gelmeden once kayboldu, ya cok iyi sakladik ya da kalk gidelim oldu scratch
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 0:04

O guzel gunden kalan bendeki resimler de burada :ok3:

Ooomega saatcilik ogreniyor:D
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Photo039
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Photo040

peugot derinliklerde
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Photo041

Mortingen de dalmis Very Happy
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Photo042

Muzobakan da muzo muzo bakiyor :alay:
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Photo043

Ve yine saatler ve makineler
İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Photo045
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 1:30

senin cep saatlerinden birine dalmıştım ben Smile

güzel resimler teşekkürler
asiruh2009

asiruh2009

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 2:50

süper buluşma olmuş valla ...
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 8:33

en çokda ooomegaaa nın saatçilik öğrenmesi hoşuma gitti,yanlız anlamadığım şey sanırım saatçilerin kullandığı (lüb müydü neydi) büyüteçle bakıyor galiba ancak heryeri kapatmış ışığı nereden alıp görüyor onu çözebilmiş değilim. scratch
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 8:53

deka demiş ki:
en çokda ooomegaaa nın saatçilik öğrenmesi hoşuma gitti,yanlız anlamadığım şey sanırım saatçilerin kullandığı (lüb müydü neydi) büyüteçle bakıyor galiba ancak heryeri kapatmış ışığı nereden alıp görüyor onu çözebilmiş değilim. scratch

Smile evet lüp deniyor, fakat o gün kullandığımız lüp göze takılan değilde, elde tutulandı.
sizinde dediğiniz gibi, bir nevi büyüteç. Ayrıca oan içine düştüğüm saat watcher'in
omegası, resimde olsa görmenizi tavsiye ederim. :ok3:
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 9:09

o zaman watcher dan bu omeganın fotosunu da bekleriz.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 9:11

ben de bir lüp satın alıcam saatimi incelerim arada, saat tamircilerinde satılır mı ki?
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 9:32

tamircilerde satılmaz,elinde fazladan varsa o başka,anladığım kadarı ile saatçilerinde alışveriş yaptıkları malzeme-parça satan yerler varmış,(saatçiler malzemeci diyorlar),onlara bakmak lazım sanırsam.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 10:41

MortingenStrasse demiş ki:
ben de bir lüp satın alıcam saatimi incelerim arada, saat tamircilerinde satılır mı ki?
göze takılanı tavsiye etmem. ogün masadaki olan çok güzeldi, beyazıtta satılıyordu (10tl)
ve sanırım üzerindeki merceğe görede çeşitleri var.
watcher kolleksiyonundaki omeganın (ince ve arka kapağı cam olan) ve
mikrorotorlu saatlerin resimlerini bir ara eklermisin Question
deka

deka

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPaz 16 Ağus. - 23:03

aslında bu işler için daha doğrusu profosyonel kişiler için göze takılan iyidir diye düşünüyorum,çünkü göze takılması halinde eller serbest kalacak ve saat içerisinde rahat çalışılabilecektir.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedPtsi 17 Ağus. - 11:38

15 eylüle kadar falan başka buluşma olursa gelirim ben tadı damağımda kaldı

Smile
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 7:58

eylulde tekrar Baküye gideceğim saatlerimi getireyim de Rus saatleri zirvesi yapalım inşallah.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 9:01

aha iste buna uyarim ben de o zaman eylul sonlarinda istanbula gelmeyi programlayayim
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 9:04

burdada sezon kapanmış oluyor. cheers
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 9:07

eylül sonu süper olur hatta bayram dan sonra olursa daha iyi olur.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 9:54

evet evet bayramdan sonra, bayramda ben de burada olmayacağım
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 11:39

Eylül ayının 26'sında evleniyorum. Boşverin İstanbul buluşmasını Antalya'ya düğünüme gelin yeme içme eğlenme toplantısı olsun...
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 12:19

Aramızda(peugeot206wrc) halen çılğın insanlar var.diğer arkadaşlarda onaylar ise unutulmaz bir mutluluk olur.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?   İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı? Icon_minipostedSalı 18 Ağus. - 19:52

allaaaaahhhh dugune gidiyoruuuzzz sampanya

Ben gelmek icin elimden geleni yaparim alkisalkis

İstanbul'da bu Cumartesi buluşalım mı?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İstanbulda Deri Kordon Yaptırılıcak Yer Tavsiyesi