Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)

2 posters
YazarMesaj
swissmade

swissmade

Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL) Empty
MesajKonu: Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)   Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL) Icon_minipostedPaz 20 Haz. - 4:15

selam arkadaslar elimde 1 adet spc007 saat vardır.orginal kutulu ve sıfırdır slikon kayış bende alerji yaptıgı için satıyorum.pazarlık teklif etmeyiniz fiyatını gerçekten makul tuttum.
saattt sıfırdırrr
saygılar, fumeur
Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL) Www.watchshop.com_images_detailed_images_SPC007P1

En son swissmade tarafından Paz 20 Haz. - 18:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Axiaziz

Axiaziz

Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL) Empty
MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)   Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL) Icon_minipostedPaz 20 Haz. - 4:58

Alıntı :
7- Satılan her ürünün ilanında mutlaka resim olmalıdır. Tabii ki ürünün kendi resimleri tercih sebebidir. Ama bunun için imkân yoksa bile temsili de olsa bir resim ilana eklenmelidir. Doğaldır ki temsili dahi resmi bulunamayacak kadar istisnai ürünler bu maddeden muaftır. İlana temsili resim eklenmesi halinde, bunun temsili resim olduğu ya da neden temsili de olsa resim bulunamadığı ilan da belirtilmelidir.

Lütfen ilan vermeden önce alış-veriş bölümü kuralları okuyun...
BURADAN

Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Sıfır Seiko Velatura SPC007
» Satılık Seiko Superior Otomatik - SRP031 (Sıfır ve kutulu)
» Satılık Sıfır!!! Seiko Velatura Alarm Chronograph YachtingTimer SPC007P1
» Satılık Seiko Velatura kİNETİC dRİVE SRH006 GOLD ROSE
» Satılık Seiko 5 SNZH57 sıfır kutusunda