Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal

+3
Drao
vervito
ltekinalp
7 posters
YazarMesaj
ltekinalp

Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Empty
MesajKonu: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 9:09

Orjinal kutusundadir. Orjinal tum belgeleri mevcuttur. %100 orjinaldir.

Orjinal Maurice Lacroix, 18 ayar Altin bezele ve kahverengi timsah derisi kayisa sahiptir. Safir cam ve otomatik mekanizma.

Amerika liste fiyati 10,600$

Urun ABD'den alinmistir

Brand Maurice Lacroix
Style MP6358-PS101-11E
Case Brushed and polished stainless steel
Dial Color Silver tone dial (silver 925 material) with rose gold tone hands and hour markers and roman numerals
Strap Brown crocodile
Clasp Type Push button deployment
Calendar Big date display at 12:00 and see thru day indicator
Movement Swiss made automatic, 22 jewels
Crystal Sapphire
Water Resistant 50 meters
Case Diameter 40 mm
Case Thickness 13 mm
Strap Width 20 mm
Strap Length 9 inches
Series Masterpiece/Jours Retrogrades Round
Style Causal
Size Men's
Bezel Material 18k Rose gold
Luminous Hands
Case Back See thru skeleton sapphire
Material Alligator

Fiyati: 4300$ Takas dusunmuyorum, baska ML modelleri de temin edebilirim. Elden inceleyerek teslim alabilirsiniz.

[img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal 62695040[/img]

[img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal 24283728 Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal 97102527 Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal 53874280 Uploaded with ImageShack.us[/img][img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal 85919116 Uploaded with ImageShack.us[/img][img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Org1o Uploaded with ImageShack.us[/img][img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Org2px Uploaded with ImageShack.us[/img][img]Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Org3 Uploaded with ImageShack.us[/img]
vervito

vervito

Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 24 Haz. - 13:54

tevafuk bugun capitolde bunun siyahını denedim. çok hoştu, tam 40mm olması gerekn bir saat. ne eksik ne fazla. 2892 makine üzerine bir modul eklemişler herhalde. lup yanımda değildi iyice inceleyemedim makineyi. ancak kolda çok hoş durdu... kadranına dört dörtlük.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedCuma 25 Haz. - 20:04

ltekinalp, baska ML modelleri de temin edebilirim diyorsunuz.

Acaba bu Pontos Day Date'i temin edebilir misiniz? Fiyatı ne olur?

Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Mauricelacroixdaydatept

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
ltekinalp

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedC.tesi 26 Haz. - 19:39

Merhabalar, biraz arastirdim maalesef uygun fiyatli olarak bu modeli bulamadim, baska ilgilendiginiz modeller varsa model numarasi ile bana mesaj atarsaniz arastiririm.

Saygilar
ltekinalp

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedSalı 3 Ağus. - 19:05

Fiyat pazarliksiz 3500$ yapilmistir. Ilgilenen arkadaslara duyurulur.

Saygilar
okan

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 4 Kas. - 4:23

saatin seri numarasını öğrenebilirmiyiz
ltekinalp

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPaz 14 Kas. - 18:03

Merhabalar, kusura bakmayin hocam, cevap ataadim. Kendim su anda yurtdisinda oldugum icin seri numarasina bakma sansim yok. Kuzenim ilgilniyor teslim isi ile. Saat Istanbul'da, dilerseniz gorebilirsiniz bayram sonrasi.

Saygilar
okan

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 11:50

Benim merak ettiğim bazı şeyler var ailem yıllardır kuyumculuk ve saatçilik yapıyor bundan dolayı her saat distribütörünün yetkililerini tanıyoruz.sattığın saatte altın var.bu saati türkiyeye getiren LPI ye sordum o saatin 3500$ sıfır satılmasının imkansız olduğunu türkiye satış fiyatının 6.843,22 CHF +KDV (11.886,40 TL)olduğunu inse bile %35-%40 indirim uygulandığını yurtdışında bile o fiyata satılamıyacağını söylediler.Hocam sen neden bu saati ucuza satıyorsun sıfır ve altın olmasına rağmen
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 11:56

okan demiş ki:
Benim merak ettiğim bazı şeyler var ailem yıllardır kuyumculuk ve saatçilik yapıyor bundan dolayı her saat distribütörünün yetkililerini tanıyoruz.sattığın saatte altın var.bu saati türkiyeye getiren LPI ye sordum o saatin 3500$ sıfır satılmasının imkansız olduğunu türkiye satış fiyatının 6.843,22 CHF +KDV (11.886,40 TL)olduğunu inse bile %35-%40 indirim uygulandığını yurtdışında bile o fiyata satılamıyacağını söylediler.Hocam sen neden bu saati ucuza satıyorsun sıfır ve altın olmasına rağmen

Sayın okan,

Siz hangi marka saatleri satıyorsunuz? Bu konuda bilgi verirseniz, belki saat alırken sizden alışveriş yaparız. Paramız yabancıya gitmesin.

Belki sizde bize bu konuda yardımcı olursunuz?

Lütfen bilgi verirseniz memnun olurum.
ltekinalp

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 12:07

Merhaba Okan bey,

Amerika'da piyasa Turkiye'dekinden farkli olarak cok aktif olarak degisebiliyor. Bazi buyuk saat magazalari belli modellerde cok kisa sureli cok ciddi indirimlere gidebiliyor. Tahmin ediyorum ki bu ellerindeki modelleri eritip, yeni serileri getirmek amaciyla oluyor, ya da topdan uygun fiyata aldiklari icin oluyor. Ben saati guvenilir buyuk bir saticidan indirim aninda aldigim icin su anda uygun fiyata satabiliyorum. Surekli takip ettigim icin, indirimleri yakalama sansim oluyor. Ayni firmada ayni saat su anda benim sattigim fiyatin daha uzerinde. Eger almayi dusunuyorsaniz, dilerseniz cihazi yetkili servise gosterip orjinalligini teyit de ettirebilirsiniz.

Saygilar
teng

teng

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 12:08

Daha başka Maurice Lacroix veya başka marka saatleriniz varmı ?
ltekinalp

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 18:02

Merhabalar,

Bu model disinda su anda elimde ayni saatin siyah kadranli, MP6358-SS001-31E modeli mevcut. Ama asagidaki modellerden de temin edebilirim.
Ayrica bu modeller disinda da istediginiz model varsa, cok yeni modeller degilse(indirime girmedikleri icin) temin etmeye calisirim.

MP6358-PG101-71E
MP6348-SS002-32E
MP6428-SS001-11E
MP6119-SS001-13E
okan

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 21:30

Tüm saatleri tedarik ederik ederim.Genelde konyalı distribütörünün saatlerini satıyoruz.ama Rolex, Omega, Zenith,Louis Erard,Moranello,TAG, getirebilirim ama bunlarda indirim oranı %15 i gecmez daha fazla indirim yapmak için 50 tane almam lazım.(ortalama rakamdır bazılarında düşebiliyor.)NOT:Bu saatlerin fiyatları dünya piyasasınkine yakındır fazla değişmez çünkü bu saatlerde pırlanta ve altın kullanırlar.Yani Amerikada ki Omegayla Türkiyedeki Omega arasında 300$-500$ oynar oda vergiden dolayı cok büyük indirim yapılıyorsa amerikada genellikle o firma 100 ve üzeri omega almıstır.bende 100 ve üzeri Omega alsam bende %40-%50 ye varan indirim uygularım.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 22:02

İlginç, acaba bayilere farklı müşterilere farklı bir fiyat politikası uyguluyor olabilirlermi ? Çünkü ben % 30 indirimle bayiden Tissot aldım, M Lacroix aldım, % 27 indirimle Omega aldım, % 40 indirimli Tag teklif ettiler......
Hele geçen seneki Hamilton furyasında % 73 indirimle saat aldık.
Tufan saat % 50 indirimle Mido ve Certina satıyordu...?
Drao arkadaşımı daha birkaç gün önce İwc aldı.
Saat lazımsa bize söyleyin yardımcı olalım guluyor
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 22:58

yüzde 50 indirim omega mı hani nerde? railmaster?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 23:11

Neblim ben ? % 50 indirimli Omega'mı varmış ?? Question
okan

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedÇarş. 17 Kas. - 23:43

Tabi bayilere farklı fiyatla vericekler senin %30a aldığın tissot ve maurice lacroix bize %40 indirimle geliyor 75 ve üzeri alırsan indirim oranın %45 çıkar .Ben tanıdıklarıma %35 indirimle veriyorum maurice lacroix ve tissot. Sonuçta 75 maurice lacroix saat ortalama 180000tl yapar.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 18 Kas. - 0:28

sanırm Amerika'da 1-2 bayi bu modelleri toplu alarak,çok yüksek indirimle satmışlar. bu modellerin çoğusuda 2. el alım satımı yapan satıcıların eline geçmiş durumda. bazen ebayde açıkarttırma ile satıyorlar. geçen hafta siyah kadranlı bir model 1600 dolara gitti.

moonphase olan modelleride, yine aynı şekilde açıkarttırma ile satılıyor.
parası olan ve gümrük vergisinede razı olan arkadaşlar kaçırmasın.

http://cgi.ebay.com/MAURICE-LACROIX-MASTERPIECE-MOON-PHASE-AUTO-WATCH-/280585292615?pt=Wristwatches&hash=item41542fcb47

egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 18 Kas. - 1:35

yukarıda @okan ın yazdığı yüzde 40-50 omegayı görünce cümleyi okumayı bitirmeden 12 parmak klavyeye sarıldım nerde diye; yoksa bende biliyorum olmadığını Smile

teng demiş ki:
Neblim ben ? % 50 indirimli Omega'mı varmış ?? Question
teng

teng

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 18 Kas. - 5:36

okan demiş ki:
Tabi bayilere farklı fiyatla vericekler senin %30a aldığın tissot ve maurice lacroix bize %40 indirimle geliyor 75 ve üzeri alırsan indirim oranın %45 çıkar .Ben tanıdıklarıma %35 indirimle veriyorum maurice lacroix ve tissot. Sonuçta 75 maurice lacroix saat ortalama 180000tl yapar.
Tissotları % 35 indirimle mi veriyorsunuz ?
okan

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 18 Kas. - 6:41

sadece çok iyi tanıdıklarıma(çoğu akrabalarım) %35 indirimli oda 4-5 taneyi geçmicek şekilde veriyorum.normali nakitte %10-%15 biraz iyi tanıyorsam (iyi müşterimse benden sürekli alışveriş yapıyorsa ) %20-%25 indirim yapıyorum.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 18 Kas. - 7:21

Cevap için teşekkür ederim, bir arkadaşım Tissot Le Locle almak istiyordu, o yüzden sormuştum.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedPerş. 18 Kas. - 13:17

bahsi geçen indirimler hepsi nakit ödemeler için, değil mi?! aman yanlış anlaşılmasın şimdi Smile)
okan

MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal   Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal Icon_minipostedCuma 19 Kas. - 4:09

evet nakit ödemeler için

Maurice Lacroix 18k altin bezel Masterpiece Jours Retrograde Automatic timsah derisi Orjinal
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maurice Lacroix Masterpiece Chroneo Automatic MP6318-PS101-12E Timsah Derisi
» Maurice Lacroix Masterpiece Jours Retrogrades MP6358-SS001-31E
» Maurice Lacroix MP6358-SS001-31E Master PieceTimsah Derisi
» Maurice Lacroix Masterpiece Chrono Globe
» Maurice Lacroix MP6348-SS001-12E Masterpiece Masterchrono Collection