Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

zenith bilgi makina resmi eklendi

5 posters
YazarMesaj
godzilla34

godzilla34

zenith bilgi makina resmi eklendi Empty
MesajKonu: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedC.tesi 17 Tem. - 1:59

arkadaslar arada soruyorum ama resmini ekliycem saat hakkindada bilgisi olan varsa 14k altin temiz ve calisan bir saat 3.5 cm genislikte alinirsa kaca alinir yardim icin simdiden tesekkurlerzenith bilgi makina resmi eklendi Bmyyqwkkgrhqnjmev10bjmizenith bilgi makina resmi eklendi Getattachmentaspxz

En son godzilla34 tarafından Paz 18 Tem. - 5:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : arkadaslar simdi fiyat hakkinda lutfen bir bilgi alabilirmiyim siz ustadlardan kaca linir bu makine)
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedC.tesi 17 Tem. - 2:03

Cici bir saat, islemeler de guzel ama fiyat hakkinda bilgi verecek arkadaslar olacaktir.
http://www.turksaatforumu.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedC.tesi 17 Tem. - 2:03

Ha bu arada sunu ekleyeyim, bir saatin altin olmasi degerine sadece altin degeri kadar deger katar yoksa altin olmayip ta elmas fiyatina giden saatler de var.
http://www.turksaatforumu.com
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedC.tesi 17 Tem. - 2:09

sagolasin arkadasim kesinlikle katiliyorum sana ben sadece ozellik olarak eklemistim benimde tek hayalim suan ya bir zenith yada omega almak sadece burdaki tecrubeli arkadaslarin fikrini almadan gidip afedersinizde kazik yemekte istemiyorum Wink
barett

barett

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedC.tesi 17 Tem. - 5:47

selam saat guzel bir kasaya sahip ,kadran temiz ,ama diyer saatine yorum yapmistim cunku makine goruluyordu buna yorum yapa bilmek icin makinesi yada calibre sini bilmek lazim ama cici saat yorumuna bende katiliyorum .
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 5:53

Üstadalar simdi fiyat icin bir bilgi verebilirmisiniz bu makine nekadara alinirsa iyi bir fiyat olur simdiden tesekkurler
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 6:01

ek bilgi uzunluk 35mm genislik 24mm yukseklik 6mm toplam agirlik 24,82 altin agirlik 11gr
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 8:10

Evet arkadaslar sonunda bir zenith sahibi oldum yukardaki sati 320 tl karsiliginda aldim almanyada olmam nedeni ile 160euro karsiliginda aldim artik nekadar iyi yaptim bilmiyorum ama kisa bir inceleme ile altinin fiyati bile saati kurtariyor ama oda umrumda degil tamemen orjinal olmakla birlikte yaklasik 10 senedir takilmamis sadece bakim yapmis bir arkadasdan aldim saati koleksiyonundan verdi umarim bir hata yapmamisimdir hala yorumlarinizi bekliyorum ama cok severek aldim bu saati herkese tesekkurler yorum yapan yapmayan
barett

barett

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 8:57

evat makinede cok guzel 15 tasli 18000 A/h power rezervi 38 saat 1928 tarihli bir zenith saat guzel bir saat eger kondisyonuda iyi ise hayirli olsun cunku uygun fiyata almissiniz.bir konuda boyle vintaj saatlerde fiyat birazda alicinin begenisine kalmistir cunku yeni saatler gibi surekliliginden dolayi belli bir piyasasi yoktur.tekrar hayirli olsun alkisalkis
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 9:05

yorumun icin tesekkurler ustad simdi gonlum daha ferahladi cunku bu saate ilk gordugumde asik oldum resmen artik buyuk bir keyifle takicam allah nasip ederse alkisalkis
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 12:10

cok iyi bir fiyata gayet guzel bir saat almissiniz. hayirli olsun.
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 20:27

tesekkurler sadece biraz sansliydim bu saatte Very Happy
dermanyeri

dermanyeri

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 22:15

güle güle kullanın,almanya'da tanıdık birinden falan mı aldın,yoksa pazar falan mı?
http://www.mustafagullu.com.tr
godzilla34

godzilla34

MesajKonu: Geri: zenith bilgi makina resmi eklendi   zenith bilgi makina resmi eklendi Icon_minipostedPaz 18 Tem. - 22:22

saat koleksiyonu yapan bir arkadas okadar sikismistiki paraya ondan aldim bugun odemesi vardi dun soyledigim parayi kabul etmek zorunda kaldi satmiycani dusunuyordum ama sanirim zorda kalmis artik sanirim ben saate asik olmusken oda beni istedi bulustuk Smile

zenith bilgi makina resmi eklendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TISSOT VISODATE MAKINE RESMI EKLENDI
» P.MOSER 20micron gold plaket makine resmi eklendi
» Ronda makina hakkında
»  Satılık Renis Geneve kurmalı Chronograph landeron 248 makina
» Oris bilgi