Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ETA 955-114 entegre arıyorum

+3
barett
watcher
mserkanalan
7 posters
YazarMesaj
mserkanalan

mserkanalan

ETA 955-114 entegre  arıyorum Empty
MesajKonu: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPaz 22 Ağus. - 0:36

evet arkadaşlar saatimi tamir ettirmek istediğim tamirci bu parça için çok fahiş bir fiyat söyledi ben de parçayı kendim alıp taktırmak istiyorum. elinde olan ve online olarak bi alışveriş sitesi üzerinden bana gönderebilecek olan var mı.

teşekkürler
mserkanalan

mserkanalan

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 0:28

ikinci gün ve kimse yardımcı olamıyor. ilginç iddalı bir saat forumu için.

olsun yine de teşekkür ederim
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 1:58

Forumu elestirmeniz bana yanlis geldi, eger arkadaslarimizin elinde olsaydi mutlaka cevap verirlerdi, ya da elinde parca olabilecek arkadaslar henuz mesajinizi gormemis olabilirler.
Forumumuzda tam bir ozgurluk vardir, cevap alamadiysaniz ya actiginiz konu kimsenin ilgisini cekmemistir ya da size yardimci olabilecek kimse henuz cikmamistir.
Forumumuzun bitpazari veya yedek parca dukkani olma iddiasi hic olmadi, baska konularda uyelerin ilgisini cekecek seyler yazarsaniz cevaplar alirsiniz.
http://www.turksaatforumu.com
barett

barett

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 7:37

arkadas verecegim linkte saatin komple mekanizmasi mevcut kredi karti ile alabilirsiniz sadece entegre buluna bilirmi gercekten bilgim yok komplesi 10 dolar olan bir mekanizmaya entegre satmazlar diye dusunuyorum.bunun haricinda baska sitelerde var gene yardimci olmaya calisiriz vieux
http://www.agtshop.co.uk/acatalog/ESA_955-114_Movement.html
teng

teng

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 8:27

mserkanalan demiş ki:
ikinci gün ve kimse yardımcı olamıyor. ilginç iddalı bir saat forumu için.

olsun yine de teşekkür ederim
Ben mesajı okumamışım, pardon burası yardım cemiyeti değil, Ramazan çadırı bir üst katta...

Watcher'in dediği gibi ya o parça kimsede yoktur ya da kimsenin ilgisini çekmemiştir. Burası kapıda adı yazıldığı gibi forum yani herkesin fikrini söylemekte ya da söylememekte özgür olduğu bir yer. O yüzden kimseden cevap gelmiyor diye eleştirilmeyiz.
Herkes burayı DH zannediyor, Katkı yapmadan sadece faydalanabileceği ucuz ve kaliteli saatlerin nerede bulunduğunu öğrenip çıkabileceği bir danışma masası sanıyor.
Biz öyle değiliz saat konusunda birbirimize katkı yapmayı seviyoruz, bilgimizi paylaşmayı seviyoruz, sadece almak gibi bir fikrimiz yok. Siz de paylaşmayı ve saat kültürüne katkıda bulunmayı seviyorsanız ya da öğrenmek ise amacınız hoşgeldiniz. Ama sadece bilmek istediğinizi alıp gitmekse amacınız sıraya girin ya da biraz sabırlı olun.
mserkanalan

mserkanalan

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 8:36

Sayın teng

Dediğin gibi herkes fikrini söylemekte ya da söylememekte özgür . Neden watcher ile tepki gösterdiniz anlamadım. Saat hobiniz olabilir bu konuda çok bilgili de olabilirsiniz ama benim bu konuya ne ilgim var ne de size katkı sağlayacak kadar birikimim. Sadece ve sadece küçük bir yardım istedim ve incelediğim kadarıyla saat hakkında bu kadar çok şey bilen insanların yardımcı olamamalarına şaşırdım. Keşke forumunuz bitpazarı ya da yedek parça dükkanı kadar da faydakı olabilseydi

Evet itiraf ediyorum bilmek istediklerimi alıp gidecektim. Bildikleriniz ve hoşgörünüz siye kalsın mutlu anlar diliyorum size.
teng

teng

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 8:45

İstediği bilgiyi alamadı diye tepki gösteren forumu ve iddiasını eleştiren sizsiniz!! Biz de sesimizi çıkarmamalımıydık yani ?
Bilgi isteyebilirsiniz bunda bir sorun yok, bilgisi olan ya da paylaşmak isteyen verir, Sorun olan bilgiyi alamadığınız zaman yaptığınız eleştiride yatıyor. Herhalde aradaki farkı anlatabildim.
Ben de size mutluluklar diliyorum.
mserkanalan

mserkanalan

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 9:16

Sayın teng

Eminim siz de normal bir insan gibi istediğinizi alamadığınız zaman tepki gösteriyorsunuzdur. Sizin söylediklerinizden çıkardığım şu ; ya buradaki insanlar siz de dahil sorunumun çözümünü biliyorsunuz ve cevaplamıyorsunuz, ya da bilmiyorsunuz. İki şık da ismi saat forumu olan bir siteye bence yakışmıyor.

Bence çok uzadı bu konu sizce de öyledir umarım. Bana cevap hakkı oluşturmayacak herhangi bir yazınıza yanıt vermeyeceğim.

Saygılar iyi geceler

teng

teng

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 9:30

(Bu yazdıklarım size cevap hakkı doğurmaz, dolayısıyle yazmamanızı tercih ederim)
Demin bahsettiğim farkı anlamamışsınız,
Burası insanların aleste durarak sizin sorularınızı cevaplamak için yanıp tutuştuğu bir yer değil. Hele quartz saat parçası kimsenin tıngırında değil.
Sorunuzun cevabını aldınız belki başkası da cevaplar ama ben bilmiyorum hiç te öğrenmek istemedim , çünkü quartz saatleri adamdan saymıyorum, buradaki birçok kişi de benimle aynı fikirdedir. Zaman ayırıp Forumumuzu okursanız (ki demin de dediğiniz gibi sizin öyle bir eğiliminiz yok, 1 dolarlık parçanızı öğrenip gideceksiniz) anlayacaksınız ki biz saat diye mekanik saatleri geçerli sayıyoruz .
Bence siz gene de şüpheye düşüp bir okuyun forumu, ne demişler Bilimin temeli şüphedir, kendinize bu şansı tanıyın, belki bir mekanik saatte yolumuz yine karşılaşır.
İyi dileklerinize teşekkür ederim, ben de sizin için aynı dilekleri tüm kalbimle diliyorum , esen kalın by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 10:31

Evet ben de bu uyeyi ban cennetine gonderiyorum, zaten foruma faydasi olmayacak alin da gacan mi bir tur oldugu belli....
Gule gule diyorum bu vatandasa....
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedPtsi 23 Ağus. - 10:36

Mesaj forumun ruhuna aykırı garip bir mesajdı ve olması gerektiği gibi noktalandı.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedCuma 17 Eyl. - 10:57

Quartz saatler tamir edilemiyor diye biliyordum adam kesin mekanizmayı komple değiştirecekmiş ondan fahiş fiyat çekmiştir...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: ETA 955-114 entegre arıyorum   ETA 955-114 entegre  arıyorum Icon_minipostedC.tesi 18 Eyl. - 11:03

varsa parçanın yenisi takılır yada bobinde kopuk varsa düz ya da sıvı lehimle düzeltilir,devre tamalanır,yani tamir edilebilecek taraflarıda var...

ETA 955-114 entegre arıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İş arıyorum
» İş arıyorum
» Tablet arıyorum
» seiko skx007 arıyorum
» Zenith için kadran arıyorum