Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)

4 posters
YazarMesaj
uzbey

uzbey

Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Empty
MesajKonu: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 10:22

bana çokkkkkkkk ilginç geldi, 3-5 dakikada da bir tane satılıyor.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170535687457

En son uzbey tarafından C.tesi 4 Eyl. - 11:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
bvlgari

bvlgari

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 10:50

Kaldırılmış sanırım?
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 10:57

evet, kaldırılmış. bir problem vardı zaten.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 10:58

çinli satıcılardır yine,
arada böyle olaylar oluyor. adamlar satabildiği kadar satıp sonra sistemden çıkıyorlar, sanada ya hiç ürün göndermiyor. yada paypaldan işi uzatmak için, alakasız bir şey gönderiyor.

normalde 28 dolara ancak saatin tokasını alabilirisin
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:11

böyle bir şeyin varlığını farkedip ebay'in kaldırması güzel. ancak bu şekilde üzerlerinden yapılan milyarlarca dolarlık işlemi sürdürebilirler.
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:15

ben replika olduğunu düşünmüştüm. ebay'de belirtilmese de hala replika ürünler satılıyor. ben 500 dolara satılan kullanılmamış rolexler, 300 dolara alıcı bulmuş belgesiz 2. el panerailar görüyorum.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:22

bu henüz kaldırılmamış,
satıcının ülkesine dikkat edin ,
tabi isterseniz şansınızı deneyebilirsiniz diable

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260659544126&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:25

aynı satıcı, deminkinin adının sonunda fazladan bir 10 vardı sadece: 201010 Smile
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:35

ebay şikayet gelmeden, listelemeler ile ilgili pek birşey yapmıyor, yapamıyor.
adamın ilanında hiçbir sıkıntı yok, herşey normal. fotoğraftaki saat ve özellikleri orjinalle aynı. tek anormallik fiyat. onada pek müdahale edemiyor. belki adam ölmüş babasının hayrına ucuza saat dağıtıyor, diable kim ne diyecek.

ne zaman şikayet gelir, yada alıcılar saati alamaz ve şikayet ederse o zaman incelemeye alınır.

o zamanada kadarda adam parsayı toplar.

ama bu ilan çabuk kalkar, çünkü ebayde çok ünlü bir saat satıcısının, ilanının birebir kopyası. o satıcıdan şikayet geldiği an ilan kalkar.
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:37

evet, timeparadise adlı benim de alışveriş yaptığım satıcının formatının kopya yapıştır yapılmışı Smile
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:38

uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:45

ben uzun zamandır bu hamilton'u takip ediyorum. 650 dolar civarı gidiyor şu günlerde. türkiye satışı 2500 tl civarıydı sanırım, saatçide denemiş ve bayılmıştım:

http://cgi.ebay.com/LATEST-HAMILTON-PILOT-KHAKI-X-WIND-25-JEWELS-AUTOMATIC-/320583745796?pt=Wristwatches&hash=item4aa447c104
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 11:57

bu satıcının hamiltonlarını bende takip ediyorum, ama düşük fiyat gösterme taleblerime net bir dille olumsuz yanıt veriyor.

ilerki zamanlarda, durumuda biraz toparlarsam gümrüklü bir şekilde almayı düşünüyorum.

600-650 dolar saate para veriyorumda, 100-150 dolar gümrüktenmi kaçıyorum? hayır. fakat bizim ilde gümrük yok. gümrüklü posta olunca Bursa'ya çağırıyorlar. gidip gelmesi dert.
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 12:07

benim de düşük fiyat talebime ki ben satın aldıktan sonra yapmıştım, olumsuz yanıt vermişti. ben de gümrükle uğraşacağımı düşünüyordum. ama gümrükle uğraşmadan saati aldım çünkü fiyatı düşük göstermişti Smile gerçi o saati sonradan sattım. ecodrive bir citizen'di.

ben bu saati aldığımda fiyatı yine düşük göstereceğini düşünüyorum.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 12:25

bunlar pahalı saatler, fiyatı düşük göstermez. olurda kargoda kaybolursa, kargo şirketinden deklare ettiği parayı alır.

250 dolarlık saati 150 dolar gösterebilir, olurda kaybolursa zararı 100 dolar. ama 700 dolarlık saati 150 dolar göstereceğini sanmıyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)   Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.) Icon_minipostedC.tesi 4 Eyl. - 20:57

Saati dusuk gostermeyi reddeden satici ciddi saticidir, ciddi saticilar cok ender bunu kabul ederler
http://www.turksaatforumu.com

Ebay'de 28 dolar hamilton????? (ebay'ce kaldırıldı.)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Omega koleksiyonu - 175.000 dolar
» satıştan kaldırıldı
» Hamilton vs. Victorinox
» satıştan kaldırıldı
» Bu Hamilton nasıl?