Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)

+6
deka
Bakone
mustafasuren
ertay
watcher
bootsector
10 posters
YazarMesaj
bootsector

bootsector

Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Empty
MesajKonu: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 1:12

Arkadaşlar selamlar. Ben izmirden Koray. 25 yaşındayım ve doğma büyüme izmirliyim. Saate olan ilgim bir süredir vardı ama genelde forumun büyük çocunluğunun nefret ettiği pilli saatlerle başladım. İlk başta bir fishbone saatim vardı. Daha sonra bunun yanına bir Seiko pilot modeli ekledim. Bundan sonra yavaş yavaş ilgim ve merakım arttı. Sonrasında bir Citizen Eco-Drive perpetual aldım. Şu siyah deri kordon ve beyaz kadranlılardan. Şimdi de mekanik bir replika saat aldım ve teslim edilmesini bekliyorum. Anlayacağınız gittikçe mekanik saatlere doğru kayıyorum. Bu forum ilgimi en başta Hezarfen saatiyle çekti. Bu forumda iyi giden birşeyler var dedim ve konuşmalara forumun hiçbir yazısını okumadan bodoslama daldım. Smile
Şimdi vakit buldukça mekanizmalar ve modeller hakkındaki yazıları düzenli bir şekilde okumaya özen gösteriyorum. Cehalet de bir yere kadar ama değil mi Smile
Üniversitede yazılım mühendisliği bitirdim ve şimdi de pilotaj öğrencisiyim. Eğer bir aksilik çıkmazsa 2011 ortalarında havayolu şirketinde çalışmaya başlarım diye düşünüyorum. Yani forumun duty free lerdeki gözü ve kulağı olacağım.
Şimdilik forumdan besleniyorum ama illa ki foruma birşeyler kazandıracağım günler de gelecek Wink
Çalışmaya başladığım zaman forumdan sipariş almaya başlayacağım ve bunu herhangi bir kar amacı gütmeden sadece forumdakiler istedikleri fiyata saat sahibi olsunlar diye yapacağım.
Şimdiden herkese gecikmiş bir selamlar diyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 1:15

Seninle ayni forumu paylasmak cok keyifli kardesim,
Bizden de gecikmis te olsa welcome
http://www.turksaatforumu.com
ertay

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 2:00

Forumdaki İzmir'li olanların sayısı artıyor, bizde İzmir'liler olarak özerklik istiyoruz watcher ona göre. Very Happy
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 2:05

Demokratik özerklik istiyorum izmirli olarak. Watcher a bağlı yazı yazmayacağız ayrı denetleme kurumumuz olacak, forumun yanında izmir bayrağı dalgalanacak ama 250 mesajda hediye seiko isteyebileceğiz Very Happy Very Happy Very Happy
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 2:08

Koray kardeş forumumuza hoşgeldiniz..
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 2:09

İzmir'de bir buluşma ayarlansa güzel olur bence. Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 3:07

Hoşgeldiniz, forumu İzmirliler basmışda haberimiz yokmuş. by
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 3:20

hoşgeldiniz. foruma bir renk kattınız. saat merakınız da çok doğru yönde gelişiyor kanısındayım. biere
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedPaz 12 Eyl. - 6:15

Geldiğim forum zaten yeterince renkli ya. Geçenlerde mesaj da atmıştım bu forum uyuyor diye. Heyecanlanmaya ve hareketlenmeye başladı bile forum. Heralde yaz rehavetiydi Smile
Şimdi bir mesaja 15-20 dakika içinde en az 2-3 cevap geliyor. Mutlu oluyorum. Buradan herkese kocaman bir hoşbulduk diyorum.
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 3:57

Forum'a hoşgeldiniz...
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 4:02

hoşgeldiniz.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 7:13

Geçte olsa hoşgeldiniz.

Forumda açtığım başlığa yaptığınız katkılar içinde teşekkür ederim.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)   Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :) Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 7:24

Ben buradaki herkese teşekkür ederim asıl. Daha bismillah çekmeden abi kardeş olduk forumdaki herkesle. Bir insan topluluğu kendi aralarına gelen bir yabancıyı bu kadar mı hızlı bağrına basar arkadaş. Korktum ben sizden Very Happy

Biraz gecikmiş bir hoşgeldim yazısı :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hoşgeldim :D
» Biraz Nostalji
» Biraz da gülelim mi?
» Biraz geç bir merhaba oldu ama
» Garip, acayip ve biraz da korkutucu