Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gözünüz gölnünüz açılsın inanılmaz bir site....

3 posters
YazarMesaj
inkablok

inkablok

Gözünüz  gölnünüz  açılsın  inanılmaz  bir  site.... Empty
MesajKonu: Gözünüz gölnünüz açılsın inanılmaz bir site....   Gözünüz  gölnünüz  açılsın  inanılmaz  bir  site.... Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 4:25

http://nakahiro.parfait.ne.jp/index.html

Sağ altta katogori sayfalarına girip tektek inceleyin...Çogumuz depresyona girecek...Mekanizmaları görünce....Hadi iyi depresyonlar... Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Gözünüz gölnünüz açılsın inanılmaz bir site....   Gözünüz  gölnünüz  açılsın  inanılmaz  bir  site.... Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 4:43

Teşekkürler, ben almayayım, depresyondan uzak durmam lazım, zaten yaşam depresyon. fumeur
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Gözünüz gölnünüz açılsın inanılmaz bir site....   Gözünüz  gölnünüz  açılsın  inanılmaz  bir  site.... Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 5:12

çok güzel bir site inkablok,çok teşekkür ederim bu site için,ben saatlerin makine resimlerine kadran redimlerinden daha çok bakıyorum

gerçi ustalarımız daha iyi bilir ya,zamanında bu japon markaları isviçrelilerle rahat yarışacak makineler yapmışlar,mesela geçen gün revue 81 makine eklediniz,ben o resimdeki citizeni daha çok beğendim guluyor

Gözünüz gölnünüz açılsın inanılmaz bir site....
1 sayfadaki 1 sayfası