Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çikolata yemenin faydaları...

YazarMesaj
GAREZ

GAREZ

Çikolata yemenin faydaları... Empty
MesajKonu: Çikolata yemenin faydaları...   Çikolata yemenin faydaları... Icon_minipostedSalı 28 Eyl. - 9:13

ETİ çikolatalarının kampanyasından 1000TL yüklü Bonus kart kazandım hemde yedek talihli olduğum halde... para belirli süre kullanımda olacaktı... notenbook alayım dedim fakat 1000TL fiyata Notebook bakarken 1000TL notebook için veremedim... MSI markasının son notebooklarından VR601'i görünce almamazlık edemedim 887TL idi artan para ile saat almaya karar verdiğimde o an yanımda olan kardeşim yüzünden 1024MB micro SD kart almış bulundum kaç TL olduğuna bakmamıştım ama hesapta sadece 60TL kalınca saat almak için uygun yerlere baktım ama nerde 60TL çok az kalmıştı en sonunda tanıdık bir saat satan yere denk geldim adam HDD600 için bu bir CASIO modeli 75TL istedi fazla pazarlık yapmadı bende kalsın diyordumki tamam 60TL olur dedi ve saati sattı... şu sıralar yeni kampanyası var ama artık para yüklü Bonus kart vermiyor... okkiii

note: MSI Türkiye'de satılmıyor pazarlayan şirketi bırakmışlar ama yakında tekrar satılabilir MSI japon markasıdır ve TOSHIBA onun yanında Gümüş gibi kalır hedef kitlesi elit kesim değildir ama artık parası bol kişilerin seçimi oluyor... Question
http://teknolojivesaatler.blogspot.com

Çikolata yemenin faydaları...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saat sevdası ve faydaları