Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.

+22
MortingenStrasse
Muvakkit
ertay
solestar
mustafasuren
bootsector
krytime
sifujack
cowboy
burbank
vervito
aaltindeger
egunns
crazyhours
Drao
Bakone
borahan
GAREZ
deka
Relojero
watcher
teng
26 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
teng

teng

Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Empty
MesajKonu: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 23:15

Saatlerimiz ve Watcher geldiğine göre bu pazar bir İstanbul buluşması vacip olmuştur.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 23:16

Watcher ve saatlerimiz geldi mi deseydim ?? Rolling Eyes diable diable
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 23:54

eveeekkkk geldımmm.... Very Happy
hem hosgeldım hem de dolu geldım.

Bu cumartesı ızmır bulusması yapalım, pazar gunu de ıstanbulda bulusalım.

Saatlerımizi bulusmalarda teslim edeyim.

Bulusmalara katılamayacak arkadaslar axıazıze adreslerını bıldırsınler kargo ıle yollama ısını axıazız organıze edıyor.

İstanbul veya cıvarında bulunup ta bulusmalara katılamayacak arkadaslar ise teng dostumuzdan teslim alabilecekler.

Buluşmalarda yine avicenna, THK, yeni nusrat gibi bazı tasarımlarımızın prototıplerini de görebileceğiz.

Saat alan veya almayan dostlar zamanı olan herkesi beklerim, böylece tanışma fırsatı da elde ederiz.

Türkiyede bulunduğum süre içinde internet benim için biraz sıkıntılı oluyor ama teng dostumla süreklı haberleşme içindeyiz.
http://www.turksaatforumu.com
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:50

Sayın Watcher hoşgeldiniz.

İstanbul buluşması için yer ve saat bellimi?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:53

Sürpriz diye buna denir, hoşgeldin dostum, ah birde buluşma noktalarında veya yakınlarda bulunsaydım yada elimde iş olmasaydı. by adres konusunda axiaziz bu aralar gözükmüyor.

En son deka tarafından Salı 5 Ekim - 0:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:54

yer neresi? alamayanlarda gelsin mi? hosgeldin
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:55

ustad hosgeldın. Gorusmek uzere dıyorum sımdılık saglıcakla.
http://www.boraeresici.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 0:58

GAREZ demiş ki:
yer neresi? alamayanlarda gelsin mi? hosgeldin

Elbette, herkes mümkün olabildiğince gelmeli

Yer Beşiktaş olabilir ya da Kadıköy veya Üsküdar. Bu yerler merkezi ve ulaşımı ve manzarası itibariyle tercih sebebi.
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:02

Kadıköy olabilir okkiii
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:27

SYMRNA'da neresi olacak?
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:50

Cumartesi akşam mı olacak ? Öğlen olursa gelmem zor dershane varda.Ama akşam olursa gelirim. Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:11

Ben İzmir buluşması başlığı var diye ayrıca İstanbul buluşması yazmadım ama bu otobüs İstanbul'a gider. Sizin biletiniz nereye idi ? clown
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:17

Ben İzmir için demiştim.Onu İzmir buluşma başlığında mı konuşalım o zaman ? Very Happy
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:23

teng demiş ki:
Ben İzmir buluşması başlığı var diye ayrıca İstanbul buluşması yazmadım ama bu otobüs İstanbul'a gider. Sizin biletiniz nereye idi ? clown

ikiside yazılabilir... sonuçta aynı ülkede iki şehir değil mi? okkiii
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 3:17

Watcher hoşgeldin...

Saatleri duyunca heyecanlandım birden...

Kıbrıs'a da beklerim. Keşke daha önce haberim olsaydı. İşleri ve uçağı ayarlayıp İstanbul'daki buluşmaya gelirdim.
Kısmetse bir dahakine...
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 3:18

şimdi kıskandım harbiden çok kıskandım ordu ya yolu düşen olursa beklerim üstadlar bana da bunu söylemek kalıyor ..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 7:08

Dostlar hepinize çok teşekkür ediyorum, hoşbulduk.

İki buluşmayı da buradan organize edip, buluşmalar sonrası izlenimlerimizi ayrı başlıklarda yazalım diyorum.

İki buluşmayı da sabah saat 11,00-12,00 cıvarı başlatabiliriz.
Tam saati burada sizler belirleyin.

Cumartesi kemeraltı kızlarağası hanı üst kattaki kafe olabilir, gelecek arkadaşlar bir sıkıntı olursa benim telefonumdan arayabilir
(0532-43133 35)

Pazar günkü buluşmaya ben her yere uyarım, saat olarak yine öğle civarı olursa iyi olur gibi geliyor.

Kendisi gelemeyen arkadaşların da o anda gönüllerinin bizimle beraber olacağını biliyorum.

Buluşmalara forum üyesi tüm arkadaşlar ve de onların da arkadaşları hatta sevgilileri de gelebilir ve de gelmeli.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 12:37

watcher hoşgeldin, o kadar saatle havaalanından geçerkenki stresi buluşmada anlatırsın heralde Smile.....5 i sol kol 5 i sağ kol, geri kalanları hostesler pilot ve uçakta tanıştıklarının bileklerinde Very Happy

Teng hoca bu başlığın linkini hezarfen projesinde versen iyi olabilir; herkez burayı takip etmeyebilir
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 21:32

Ben iki gün seyahatte olacağım.
Pazar günü 11-12 gibi buluşuyoruz, Watcher'i ağırlayacağımıza göre yeri o seçmeli.
Buluşmaya gelmeyen ya da gelemeyen daha sonra bana uğrayıp saatini alır....
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 23:07

pazar gunu ıcın ben OK im. 11-12 kkoy/uskudar ıstanbulun heryerı bana uyar Smile
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 23:54

bu arada saatin yeni tepeli halini gören oldumu ? gören olduysa niye buraya koymuyor? Smile
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 23:07

Watcher internete girmen tahminimce zor oluyor ama bir fırsatını bulursan bu toplantılara gelemeyen ve sizlerden benim gibi uzakta olan ve meraktan çatlayacak duruma gelen bizler için saatimizin bir kaç fotosunu koysan çok sevaba geçmiş olacaksın.

Bizleride sevindir lütfen prier
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 2:30

ben pazar aksamı kalıtelı fotograflar yayınlıyor olurum Smile tabii sabredebilirseniz Smile
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 6:40

borahan demiş ki:
ben pazar aksamı kalıtelı fotograflar yayınlıyor olurum Smile tabii sabredebilirseniz Smile

O zamana kadar çatlamazsak, mecburen bekliyeceğiz.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 8:54

hava güzel olursa buluşma yeri galata kulesi altındaki çay bahçesi olsun mu?
Hezarfen saatlerinin sahiplerini bulacağı ilk an için daha bir özel yer olmuş olur. çok hoş fotograf kareleri de yakalayabiliriz gibime geliyor orda. ancak yine de her turlu mekana uyarım ben.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 9:25

pazar günü hafif sağanak gösteriyor:(
ama galata fikri olağanüstü ok1
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 19:28

Hezarfen saat alamayacaklar da agliyor gelebilecek mi?
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 20:15

forum uyesı olan olmayan saat sevdalı herkes gelebilir tabii ki.. Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:43

galata kulesınde bulusuyoruz dostlar pazar 12 de
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 6:33

Gelirken fotoğraf makinesini unutmayalım, Saat Dünyası dergisi için resim çekeceğiz.

Eguuns sende iyi bir makina vardı yanlış hatırlamıyorsam ?
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 7:18

bende prof yok; olanı getiririm
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 7:23

Eşini veya kız arkadaşını getiren var mı? Smile
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 9:04

cowboy demiş ki:
Eşini veya kız arkadaşını getiren var mı? Smile

bende öyle bir durum yok,ama olsa da getirmezdim çünkü aile faciası yaşanır,ortaya dökülen saatlerin fiyatını ve bu saatlerin hedefinizdeki saatler olduğunu öğrenen bir kadın paranoyağa dönüşür,değil yeni saat ,saatin akrebini aldırtmaz,bir de üstüne elinizdeki tüm mekanikleri sattırır bir daha da ömür boyu mekanik taktırmaz,"ama bu seiko5,çok ucuz yahu" desenizde fayda etmez ,ucuzundan pilli moda saatleri takmak zorunda kalırsınız Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 4:58

Buluşma, fotoları ve yorumları ile birlikte sonuçları bekliyoruz, merakdan çatlatmayın adamı. vieux joker1
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 5:01

Dur yaw daha yeni geldik .. clown
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 5:05

ben gidemedim ( İzmir'dekine... ) bugünde oraya gitmem mümkün değildi... Japonya GP yüzünden dünkü sıralama turlarınıda izleyemedim... zaten yağmurdan bugüne ertelenmişti ama TR saati ile 04:00'te olunca izleyemedim... fotolar ne zaman yüklenir? çok bekletecekmisiniz?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 5:06

Walla 12.00 den beri bekliyoruz şurada çatladık yaw, tamam yerler uzak olabilir veya kalabalık olabilirsiniz ama Galata Kulesinin orada da pekala yükleme vs.hatta canlı bağlantı yapılabilirdi. diable değil mi? merci
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 5:29

hadi o zaman ilk fotoğraflar benden daha sonra ayrı bir başlık altında buluşma fotoğraflarını yayınlarız.

5 saatlik saat sohbeti muhteşemdi. yeni projeler çantadaki saatler hezarefen her konudan konuştuk.

Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Sam0453v

Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Sam0443
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 5:37

Hezarfen ve Galata Kulesi, Laci Kadran ve Boğaziçi Muhteşem ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 5:39

Gerisini hayal bile edemiyorum, müthiş, en azından birazcık gazımızı aldı. ok1 cheers okkiii alkisalkis bravo merci Marka, çok anlamlı bir yer ve Hezarfen, olay bu. bravo helede mavi kadranın çekiciliğine diyecek yok, gördüğüm en güzel mavi kadran, özellikle Hezarfen harici 3 mavi kadranlı saatimin olduğu düşünülünce.....
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:21

borahan demiş ki:
hadi o zaman ilk fotoğraflar benden daha sonra ayrı bir başlık altında buluşma fotoğraflarını yayınlarız.

5 saatlik saat sohbeti muhteşemdi. yeni projeler çantadaki saatler hezarefen her konudan konuştuk.

Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Sam0453v

Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Sam0443

Ne güzel bir görüntü, herkes güle güle kullansın, kolunuzda eskisin.

Darısı bizim başımıza... alkisalkis alkisalkis alkisalkis
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:49

[img]Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Bneh7azve3o6bxyi0[/img]
Saatler dağıtılırken biz de dağıldık..
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:52

[img]Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Bneh9yoyk4fb7nlk8[/img]
Önce doktor kontrolünden geçirdik.. Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:55

[img]Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Bnehbe8a3vs0tkanc[/img]
Sonra hepimiz birimiz için, birimiz kol saati için andı yaptık..
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:55

Herkese yeni saatleri hayırlı olsun.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:56

oy,oy,oy, foto çekirn sırasında soldaki arkadaş kimse Hezarfen i sağ koluna takmış bile. biere
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:57

teng demiş ki:
[img]Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Bnehbe8a3vs0tkanc[/img]
Ama burada denişik kayış renkleri var. monstre sanırım İbrahim (turuncu) ve farklı bir kişi (mavi kayış) kayışı değiştirmiş bilem. diable

En son deka tarafından Paz 10 Ekim - 7:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 6:59

[img]Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Bnehds6x3lfdisl48[/img]
Hepimizin keyfi yerine geldi ve atlamaktan vazgeçtik.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 7:03

[img]Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Bnehhdv2m6wuqo1k8[/img]
Tam 378 sene önce Hezarfen Ahmet Çelebi tam bu noktadan karşıda gördüğünüz Üsküdar'a uçmak için atladı ancak rüzgar olmadığı için aşağıda gördüğünüz çatıya yapıştı. Ruhu şad olsun guluyor
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.   Saatlerimiz, Watcher,  Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi. Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 7:03

deka demiş ki:
teng demiş ki:
Ama burada denişik kayış renkleri var. monstre sanırım İbrahim (turuncu) ve farklı bir kişi (mavi kayış) kayışı değiştirmiş bilem. diable

Mavi Kayışta çok yakışmış....

Saatlerimiz, Watcher, Istanbul Galata Kulesi Buluşmasi.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Nusretiye Saat Kulesi, İstanbul
» Watcher Geldi
» watcher nerelerdesinnn
» watcher Abi'nin yapmadığı bir koleksiyon
» Dijital Saatlerimiz