Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?

+4
deka
cowboy
Bakone
GAREZ
8 posters

Hangi WebBrowserı kullanıyorsunuz?
Arora
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap5%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Firefox
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap32%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 32% [ 7 ]
Midori
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap0%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Seamonkey
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap5%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Google Chrome/ Google Chromium
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap23%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 23% [ 5 ]
OPERA
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap14%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 14% [ 3 ]
INTERNET Explorer
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_lcap23%Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Vote_rcap
 23% [ 5 ]
Toplam Oylar : 22

YazarMesaj
GAREZ

GAREZ

Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Empty
MesajKonu: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:42

ben Google Chrome, Google Chromium, ( bu sadece Linux ubuntu ve Pardus ile... ) Firefox, OPERA ile giriyorum...
Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC-4
en hızlısı Chrome... okkiii
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:52

Firefox'la giriyorum ama memnun olduğum pek söylenemez.Google Chrome mu yüklesem acaba ?
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:56

Bakone demiş ki:
Firefox'la giriyorum ama memnun olduğum pek söylenemez.Google Chrome mu yüklesem acaba ?

ne kullandığına bağlı XP ile bile çok performanslı www.google.com/chrome adresinden yükle eklenti ve temalarıda incele ( uzantı... ) okkiii
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 1:56

Chrome diğerlerine nazaran gerçekten çok hızlı...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:02

Chrome hızlı olduğu için netbook da kullanıyorum, pc de explorer.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:02

deka demiş ki:
Chrome hızlı olduğu için netbook da kullanıyorum, pc de explorer.

explorerı bırak en güvenilmez tarayıcı o...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:06

neyi öneriyorsun, chrome pc de kullanamıyorum, explorerdaki gibi yazıları büyütme olayı yok,monitör 22" olunca yazılar küçük kalıyor.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:07

chrome da ctrl ve artı tuşuna basıldığında komple sayfayı büyütebiliyorsun istediğin kadar... ctrl ve sıfır tuşu da ilk haline getiriyor...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 2:12

ve her seferinde öyle kalıyor mu?,öyleyse deneyeyim, denedim ama örneğin google sayfası hiç büyümedi, explorerda öyle mi,şu anda %125 de kullanıyorum çok iyi.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 3:12

deka demiş ki:
ve her seferinde öyle kalıyor mu?,öyleyse deneyeyim, denedim ama örneğin google sayfası hiç büyümedi, explorerda öyle mi,şu anda %125 de kullanıyorum çok iyi.

bende büyüyor... sorun yok belki windows içinde biraz farklı davranıyor...
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 3:34

Bende de büyüyor...
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 4:43

bende hıc reklam acılmıyor fırefox saglsun Smile
http://www.boraeresici.com
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 4:47

borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 5:06

acılan arkadaslara sıfa nıyetıne...
http://www.boraeresici.com
alptuncel

alptuncel

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 5:15

explorer kullanıyorum oyu verdim, hemen ardından chrome'a geçtim.. bir daha oy versem mi acaba? scratch

"Oyumu iptal etmek" butonunu bu gibi durumlar için koydunuz sanırım.. Akıllıca.. Smile
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 6:09

alptuncel demiş ki:
explorer kullanıyorum oyu verdim, hemen ardından chrome'a geçtim.. bir daha oy versem mi acaba? scratch

"Oyumu iptal etmek" butonunu bu gibi durumlar için koydunuz sanırım.. Akıllıca.. Smile

ayrıca çoklu cevap hakkıda var... 2 veya daha çok tarayıcı kullananlara ek seçenek diğer olurdu ama kaç kişi listedekilerin dışındakileri biliyorki? geek
teng

teng

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 8:46

Chrome mi Google chrome mi tavsiye ediliyor ? nereden yüklüyoruz ?
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 8:51

teng demiş ki:
Chrome mi Google chrome mi tavsiye ediliyor ? nereden yüklüyoruz ?

-www.google.com/chrome adresinden indirebilirsin XP, Vista, 7 veya Ubuntu fark etmiyor... kur ve kullan farkı gör... okkiii
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedCuma 28 Ocak - 23:53

Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Fiyasko-Firefox4
ve en son test sonucu... arada farklı tarayıcılarda kullanın... şu an OPERA kullanıyorum...
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?   Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz? Icon_minipostedC.tesi 29 Ocak - 7:14

Ben de opera kullanıyorum ve çok memnunum. Forumun resimlerini açmada daha hızlı ve google chrome gibi kişisel verilerinizi, aramalarınızı google şirketi gibi bir şirketle de paylaşmak zorunda değilsiniz. bir artısı daha reklam önleme eklentisi çok güçlü hiçbir reklam sızmıyor.

Foruma girerken hangi web tarayıcısını kullanıyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi İşletim sistemini kullanıyorsunuz?
» Foruma girmekte sıkıntı
» Pcnet foruma girebilen var mı?
» Foruma nasıl resim eklerim?
» Foruma sormadan ebay'de milli olmak...