Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hezarfen-İzmir Buluşması

+4
bootsector
Bakone
deka
Valjoux
8 posters
YazarMesaj
Valjoux

Valjoux

Hezarfen-İzmir Buluşması  Empty
MesajKonu: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 6:35

Dün itibariyle saatlerin bir kısmı kargolandı,bugün İzmir buluşmasında bir kısmı sahiplerine teslim edildi,yarın da İstanbul buluşmasında Mete Abi ve İbrahim saatleri teslim edecekler.Forum dostlarıyla saat 11:00 gibi kızlarağası hanın da buluşma için sözleştik,ilk buluşmamızda 4 kişiydik,bugün bu sayı Mete Abi'nin babasını da dahil edince 8 oldu.Gün gayet eğlenceli başladı biz(Mete Abi,İbrahim,ben),buluşma saatinden yaklaşık 30 dk. önce ordaydık,arkadaşları beklerken boş durmak olur mu, İbrahim Mete Abi'yi tavla turnuvasına davet etti,onlar oyunu sürdürürken,Mesut(sifujack) ve Deha Abi buluşmaya katıldı.Gelir gelmez de Hezarfen'i kolunda denedi.Maşallah Deha Abi de eli boş gelmemiş çok güzel klasik Omega kolleksiyonunu getirdi hepimiz güzel bir göz banyosu yaptık.Bootsector ve bakone de buluşmaya gelince keyifli saat sohbetleri yaptık konu dana çok Hezarfen ve yeni projelerdi.

Bu arada tavla turnuvasını kim mi kazandı?Fotoğraf cevabını verir sanırım...

https://2img.net/r/ihimizer/img181/7242/dsc0504s.jpg
Hezarfen-İzmir Buluşması  Dsc0504s

https://2img.net/r/ihimizer/img340/2452/dsc0505p.jpg
Hezarfen-İzmir Buluşması  Dsc0505p

https://2img.net/r/ihimizer/img831/4008/dsc0509x.jpg
Hezarfen-İzmir Buluşması  Dsc0509x
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 6:38

Süper, çok eğlenceli ve güzel buluşmaya benziyor, devamını İstanbul ve Ankara dan bekliyoruz. alkisalkis
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 6:44

Ne kadar erken kalksamda benim için iyi bir gün oldu.Bir dahaki buluşmada daha çok kalırsam daha da iyi olacak. Very Happy
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 6:50

Ben bu saatleri göremedim? Dexter'ın bıçak-satır takımı gibi.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedC.tesi 9 Ekim - 8:22

gelen herkese çok teşekkür ederim,zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım,çok güzeldi,hezarfen çok çok güzel olmuş,birlikte gelen lacivert kadran ve kayışıyla çok uyumluydu,birde ona spor saat havası verecek başka bir kayış gördüm
Deha ağabey den cep saatlerini getirmesini beklerken cep saatleri gitmiş ,bu mükemmel omegalar gelmiş,bu omegalar hakkında söyleyebilecek kelime bulamıyorum;kadranların temizliğimi desem,lugların sıradışı mükemmelliğimi desem,kalınlığının pilli saatlerden bile az oluşundan mı yoksa hezarfenden mi hangisinden bahsedeyim bilemedim,ben fena oluyorum,oluyoru,ol...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 8:28

Hezarfen-İzmir Buluşması  DSCN1433

Hezarfen-İzmir Buluşması  DSCN1434

Hezarfen-İzmir Buluşması  DSCN1437
http://www.turksaatforumu.com
ertay

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 9:25

Güzel geçmis. İzmir'de olmadıgım bir zamana denk gelmesine üzüldüm.
Fakat her bir sonraki bulusmaya daha fazla kişinin iştirak etmesi sevindirici bir gelişme. İlk buluşmamızda sadece iki kişi idik Very Happy
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Hezarfen-İzmir Buluşması    Hezarfen-İzmir Buluşması  Icon_minipostedPaz 10 Ekim - 20:20

Hayırlı olsun, eğlenceli geçmiş, ben İstanbul'dakine çok niyetliydim kısmet olmadı...

Hezarfen-İzmir Buluşması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 24 Mart Izmir Bulusmasi
» 2. Ankara buluşması
» Ankara / Rumi Buluşması
» 10 Eylül Perşembe-Bir Dusseldorf buluşması
» Dufour teknigin sanatla bulusması