Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamilton almak için süper fırsat

+6
deka
watcher
vervito
forbidden
Polemik_
peugeot206wrc
10 posters
YazarMesaj
peugeot206wrc

peugeot206wrc

Hamilton almak için süper fırsat Empty
MesajKonu: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 2:29

Arkadaşlar alisverissaati.com sitesi yeni bir kampanya başlatmış. Hamiltonlarda fiyatlar şu anda çok çok iyi. Almak isteyen arkadaş için bende de extra %25 indirim kuponu var. Alışveriş yapmak isteyene kodu verebiirim.
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 2:52

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 2:53

gerçekten şaka gibi. 700 tl ye eta7750 chronolu saat. replika almak istesen bu fiyata eta7750 zor. almak isteyen bence de kaçırmasın zira modeller gitgide tükeniyor.
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 2:56

Kod internet üzerinden alışverişlerde geçerli. PM ile yolluyorum.
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 3:01

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 3:30

valla bana da bir keresinde 50% indirimlik kupon vermişlerdi ama alışveris yaparken geçerli olmuyordu. o kupon olaylarında bir dalavere oluyor genelde. ama yine de deneyin derim.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 3:37

offff 7750 istiyorum bir tane ama Oris için biriktirdiğim para gidecek...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 3:38

gercekten de, bu taraflarda bir 7750 mekanizma, dekoresiz 280 euro...
http://www.turksaatforumu.com
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 3:39

sakın alma abi o zaman. tut kendini. eta her zaman alınır. aklın yine oris`de kalır. bu arada doğum günü tebriğin için teşekkürler.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 3:47

Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 5:06

valla bunlar adamı tahrik ediyor,ne yapmak lazım bilemiyorum,neredeyse her taraf hamilton dolacak. :hehehe:
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 7:09

.

vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 7:47

Onur ben de aynı durumdayım alsam mı almasam mı, ben de siyah kadranlı kahve deri kordonluyu istiyorum, ama Oris'i ertelemiş olacağım...
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 7:56

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 8:04

http://www.alisverissaati.com/urundetay.aspx?id=24991
bu model kaç mm?
ben de bugun direk Ventura'ları sordum arayıp ventura'lar içinde otomtik olani var mı diye. yokmuş hepsi quartz maalesef ki. yoksa hamilton ventura biliyorsunuz 100 efsanevi mekanik saat listesine girmiş tek hamilton modeli.
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 8:20

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 8:34

yeni hamilton ventura otomatik fiyati : 1000-2000 CHF arasi olacakmis

Movement Automatic ETA 2824-2 / H4
Functions Hours, minutes and seconds
Case Anthracite PVD-treated steel, 42 mm
Sapphire crystal
Water-resistant to 50 m
Dial Black
Bracelet/Strap Black rubber

Hamilton almak için süper fırsat I_183210

Hamilton almak için süper fırsat I_183211
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 8:42

FlyingOstrich demiş ki:
http://www.alisverissaati.com/urundetay.aspx?id=24991
bu model kaç mm?
ben de bugun direk Ventura'ları sordum arayıp ventura'lar içinde otomtik olani var mı diye. yokmuş hepsi quartz maalesef ki. yoksa hamilton ventura biliyorsunuz 100 efsanevi mekanik saat listesine girmiş tek hamilton modeli.
bu model 38mm.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPerş. 20 Ağus. - 10:00

venturaları hiç görmemiştim şimdi resimlerine baktım da hiç güzel gelmedi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedCuma 21 Ağus. - 22:11

arkadaşlar kampanya pazar gecesi saat 24.00 de bitiyormuş,bilginize,alan arkadaşlar oldumu acaba?
asiruh2009

asiruh2009

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedC.tesi 22 Ağus. - 2:21

fiyat lar uygun isteyen fırsatı kaçırmasın bence .....
Polemik_

Polemik_

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedC.tesi 22 Ağus. - 4:04

.

En son Polemik_ tarafından Cuma 12 Şub. - 23:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedC.tesi 22 Ağus. - 5:04

Allah Allah oda kim acaba tanıyan varmı?,
hayırlı olsun,senin adına sevindim. ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedPaz 23 Ağus. - 22:24

arkadaşlar söylendiği gibi kampanya bitmiş fiyatlar eski fiyatlarında üzerine çıkmış,fırsatı kullanıp alanlara hayırlı olsun.
solestar

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedÇarş. 26 Ağus. - 2:47

Üstadlar merhaba, indirim oranını tekrar %60'a çıkarmışlar, değerlendirmek isteyenlere haber vereyim dedim.
Ben de Hamilton jazzmaster open heart çelik kordonlu istiyorum ama bahsi geçen sitede bu modeller yok maalesef...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedÇarş. 26 Ağus. - 2:55

gerçi 24 ağustoasa kadar demişler ama (24 ağustos geçti)gerçekden ./.60 indirim gözüküyor,ilginç,düşünenler için iyi bir fırsat.
bravoecho

bravoecho

MesajKonu: Geri: Hamilton almak için süper fırsat   Hamilton almak için süper fırsat Icon_minipostedÇarş. 2 Eyl. - 0:53

E hayırlı olsun Polemik, ekle şu güzel Hamilton'u da bir görelim.

Hamilton almak için süper fırsat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamilton GMT Air Race almak üzereyim - Yardım lütfen
» Choisi marka saatler - fiyatlar süper
» Fırsat:
» Oris, süper ve 1 günlüğüne 798 USD
» Osmanlı'da Saatler - süper bir video