Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tekrar selamlar

5 posters
YazarMesaj
silver

silver

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:17

Herkese selam, yaklaşık 5 aydır yazamıyordum, askerlik öncesinde ve şu an askerlikte de sıkıntılı dönemlerim oldu, şu an Aydın'da usta birliğindeyim ve internet olanağına kavuştum,
Hezarfen saati alamadığım için (iki hafta ile kaçırdım) üzgünüm, bundan sonraki projelerde kesinlikle varım. Şu an moral bulmak için Ebay'den saat avlamaya başladım, belki önümüzdeki günlerde 7750'li birşey gelebilir bakalım Smile

Son durumum bütün quartz saatler gitti, elimde mekanik iki tane Epos var şu an Ebay avı, biri klasik biri de submariner tarzında, ikisi de hoşuma gidiyor, eve gidersem bir ara submariner tarzı Epos'u da paylaşırım, önümüzdeki günlerde bir de 7750'li birşey bekliyorum hayırlısı

Ara ara yazıcam, askerden dönüşte sürekli olucam inşallah, şu an 90 günüm kaldı...
ertay

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:34

Bende Silver'e ne oldu deyip duruyordum.
Hatta Bayramda aradım, telefonunu uzun bir süre çaldırdımama ragmen açılmadı, biraz sonra tekrar aradım baktım açılmayınca ısrarcı olmadım.
Neyse, özledik seni, askerlik ne zaman bitiyor?
Selamlar.
deka

deka

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:38

ooo, Silver hoşgeldin durumunu bilmiyor, ancak merak ediyorduk, Hezarfen de emeğin büyüktü, alamadığına üzüldüm, hatda ben aldığını sanıyordum,neyse hayırlısı olsun, saatlerinin paylaşımını ve mesajlarını özlemle bekliyoruz. by
silver

silver

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:42

sağolun şafak 90 yani 3 ay var
telefonumu ve numaramı artık kardeşim kullanıyor sınırsız olduğu için ama pek açmak gibi huyu yoktur onun Smile
deka

deka

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:43

Tamam, önemli değil, sayılı günler çabuk geçer, hasretle bekliyoruz. welcome
silver

silver

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:53

sağolun benimde süre bitti sonra görüşmek üzere by
krytime

krytime

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 5:57

Silver hayırlı tezkereler dilerim.
cowboy

cowboy

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 6:26

Silver özlettin kendini Smile Ben de diyordum silver nerelerde Smile Hayırlı tezkereler...
silver

silver

Tekrar selamlar Empty
MesajKonu: Geri: Tekrar selamlar   Tekrar selamlar Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 5:58

Herkese teşekkürler Smile

Tekrar selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese tekrar selamlar
» selamlar
» Selamlar
» Selamlar
» Selamlar.