Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hezarfen'in ihtiyacı olan ....

+7
propmatic
watcher
Drao
teng
egunns
deka
crazyhours
11 posters
YazarMesaj
crazyhours

crazyhours

Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Empty
MesajKonu: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 1:34

evet saatimiz harika bence de, hikayesi olması ayrı bir güzellik katıyor kendisine fakat dünden beri takıldığım çok önemsiz gibi görünen bir detay var ... Saatten ayrı bir konu kordon ..... kordon tokasını beğenemedim gitti 24 saattir kordonlar çok hoş ama bence bu kaliteye yakışan bir de türksaatli ya da hezarfen kanatlı (kordonun iç tarafındaki gibi ) bir toka evet bence toka yetmiyor acaba imkan var mıdır ? hezarfen tokasının yapılmasına türkiyede yapabilir miyiz ? kafama takıldı yani .
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 1:42

Kayışlar güzel,ancak bize göre uzun,ayrıca 20mm. den daralarak uca doğru geldiği için uzunluğun etkisiyle uçlarda dahada ince kalıyor, ayrıca,beyaz dikişler ve bu dikişler pim tarafında da çift sıra olduğu için bunlarda kayışı olduğundan dar gösteriyor,bence kayış tasarımı daha iyi olabilirdi,ayrıca tokadan ziyade klipsli olması daha pratik olabilir ve kayışın ömrünü uzatır.Örnek olarak gelen saate (50/50 müzeye gidecek saat) tengin taktığı, şu anda kendi saatinde takılı olan kayış, rengiyle,tasarımıyla,kalitesiyle,klipsi ile mü-kem-mel. bravo
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 1:51

klipste de turksaat isterdim o zaman:) yazılı ya da sembol (gerçi hala sembolümüz yok tasarımcıların dikkatine )
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 1:56

kayışımız standarttan uzun olduğu için zaten iç kesimde yükseklik yapıyor; birde kelebek toka olsa artı onun metal yüksekliği eklenecek....
ben kayış tasarımına ve renk tonuna bayıldım; sadece benim açımdan sert ve uzun; yıprandığnda tasarımı bozmadan kısasından ve yumuşağından yaptıracağım
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 1:58

Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Img0013vm
Sonradan taktığım kayış, her ne kadar Hezarfenin kendi kayışının kalitesinde değilsede, fena da durmadı.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 2:12

deka demiş ki:
Kayışlar güzel,ancak bize göre uzun,ayrıca 20mm. den daralarak uca doğru geldiği için uzunluğun etkisiyle uçlarda dahada ince kalıyor, ayrıca,beyaz dikişler ve bu dikişler pim tarafında da çift sıra olduğu için bunlarda kayışı olduğundan dar gösteriyor,bence kayış tasarımı daha iyi olabilirdi,ayrıca tokadan ziyade klipsli olması daha pratik olabilir ve kayışın ömrünü uzatır.Örnek olarak gelen saate (50/50 müzeye gidecek saat) tengin taktığı, şu anda kendi saatinde takılı olan kayış, rengiyle,tasarımıyla,kalitesiyle,klipsi ile mü-kem-mel. bravo
merci
teng

teng

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 2:13

deka demiş ki:
Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Img0013vm
Sonradan taktığım kayış, her ne kadar Hezarfenin kendi kayışının kalitesinde değilsede, fena da durmadı.
Bence çok güzel uymuş.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 6:05

Uydurduk, deri ama pek kaliteli değil,iç kısmıda deri değil,ama gerek kolda duruşu, gerek saate yakışması, gereksede rahatlığı için oldukça iyi diyebilirim, burada bundan iyisini bulmak mümkün değil.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 6:40

crazyhours demiş ki:
klipste de turksaat isterdim o zaman:) yazılı ya da sembol (gerçi hala sembolümüz yok tasarımcıların dikkatine )

Şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti. Crazyhours çok önemli bir konuyu hatırlattın.

Kesinlikle Turksaat'in bir sembolü olmalı. Watcher bunu nasıl atladın baris ilani

Ayrıca kayışın içindede Turksaat yazısı ve sembolüde olmalıydı.

Sadece tekrar bir kayış üretilemez mi? Neyse masrafını karşılasak...

deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 7:24

Kayışın içinde baskı olarak Hezarfenin logosu bulunmakta.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 8:27

Drao demiş ki:
crazyhours demiş ki:

Şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti. Crazyhours çok önemli bir konuyu hatırlattın.

Kesinlikle Turksaat'in bir sembolü olmalı. Watcher bunu nasıl atladın baris ilani

Siz benim su havalara giren ureticimizle fiyati 350'de tutmak icin savaslarimi gorseydiniz gulmekten yerlere yatar ve bana acirdiniz, hani su diyorsunuz ya ne sabirli oldugumu, asil forumdaki sabir ne ki cocuk oyuncagi su ureticiye gosterdigim sabrin yaninda.

350'ye ciplak saati anlasip sonra araya yedek igne, tepe degisimi, cukulata kadran, cift kayis gibi seyleri sokarken nasil ciyak ciyak bagirttigimi da duysaydiniz bu sefer ona acirdiniz kahkaha2

Artik araya logolu tokayi da sokamadim, gerci denemedim degil ama yemedi fumeur

Turksaat sembolu, lemania 1873 projesinde goruluyor sanirim hos oldu ama degisik oneriler varsa baslik acilsin oradan cizimleri alalim biere

.
http://www.turksaatforumu.com
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:00

watcher demiş ki:
Drao demiş ki:
crazyhours demiş ki:

Siz benim su havalara giren ureticimizle fiyati 350'de tutmak icin savaslarimi gorseydiniz gulmekten yerlere yatar ve bana acirdiniz, hani su diyorsunuz ya ne sabirli oldugumu, asil forumdaki sabir ne ki cocuk oyuncagi su ureticiye gosterdigim sabrin yaninda.

350'ye ciplak saati anlasip sonra araya yedek igne, tepe degisimi, cukulata kadran, cift kayis gibi seyleri sokarken nasil ciyak ciyak bagirttigimi da duysaydiniz bu sefer ona acirdiniz kahkaha2

Artik araya logolu tokayi da sokamadim, gerci denemedim degil ama yemedi fumeur

Turksaat sembolu, lemania 1873 projesinde goruluyor sanirim hos oldu ama degisik oneriler varsa baslik acilsin oradan cizimleri alalim biere

.

umarım bu bahsi geçen logo çizimleriyle ilgili elinizde iyi bir tasarımcı vardır. yoksa size bitane bulayım, sizin designer pes etmiş galiba. ayrıca watcherin üreticisinin selamı var. seni çok özlemiş. yakalayınca muck muck
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:07

propmatic sizin logocu uyar aslında. Nasıl olsa para vermeyeceğiz. Siz kar ortağı edersiniz logocuyu Very Happy Very Happy Very Happy
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:08

valla ben ayrı, tasarımcı ayrı. ben grafiker değilim. logolardan anlamam.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:10

Biz Türksaatiz!!! Herşeye az para veririz, en iyisini isteriz. Mete abiye şikayet ederim haaa Very Happy
propmatic

propmatic

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:21

vallaa meteye fazla güvenmeyin. kötü kedisi şerafettin i aç bırakmış metenin ailesi. kolları keleş i taşımaz olmuş. senin bileceğin tam bir hello kitty olmuş
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:23

Mete döndüğüne göre şero 1 haftada toparlar. miammiam
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:38

hem de nasil, iki gunde hayvancik kendine geldi, ilk gun bir baktim kara kara dusunuyor ve cok keyifsiz ama simdi masallah gunde dort ogun yemekten sonra su anda ayaklarimi isiriyor yine eski sero yamyam oldu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:55

Atışa hazır diyorsun yani,1 haftayada gerek kalmadı. muhaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:58

Logoyu ben cizdiricem ok1
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 9:06

hezo kayış yorumu..

Hezarfen'in ihtiyacı olan .... 006mmc
Hezarfen'in ihtiyacı olan .... 001uck
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 9:08

Bu güzellikde nerden çıktı,biraz bilgi lütfen.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 10:20

Hezarfen üzerindeki orjinal kayış tasarımını en çok beğenenlerden biri benimdir; ama maalesef ki çok sert, ve biraz yumuşasa bile kasadan çok bileğimde kayışı hissetmem rahatsızlık veriyordu; aynısını elde diktirticektim; önceki deneyimlerimden dolayı şimdilik vazgeçtim.
Şu an üzerinde acı kahve mat yağlı deri 20-17 mm; kayış biraz keskin inceliyor, keşke 20-18,19mm olabilseymiş...aslında normal ama krem dikişler çok kenarda olmadığından ve ortada bombe olduğundan olduğundan daha ince gösteriyor;
kasa,lug,kadran ve tepe güzelliği çok net ortaya çıktı, sanki kolumda bir müze saati taşıyorum veya cep saatine kordon uydurmuşum gibi.
kayış başındaki çift çentikli ve takibinde inen krem dikişler bence saatimizin klasik-sport çizgisine uyum sağladı;
Kayış yumuşaklığıda kasanın bileğe oturmasına olanak veriyor ok1

deka demiş ki:

Bu güzellikde nerden çıktı,biraz bilgi lütfen.

deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 10:27

Kayış tek başına çok güzel,konfor konusunu takan bilir, bende 20-19 ve dikişleri kenarda olan kayışları bu saat için daha uygun olur diye düşünüyorum.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 10:34

bencede, keşke aynı tasarım 20-19 olabilseymiş...
kayışın yıpranmasını istemiyorum, oluru var gibi 18 mm lik certina kelebek toka taktırıcam
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 11:21

Eger yeni proje hayata gecebilirse ve luglar 20mm olursa o saate yapilacak olan kayis ve kelebek tokadan fazladan hezarfen icin de yaptirabiliriz diye dusunuyorum.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 21:54

20-19 kaba durur 20-18 olmalı zaten 20-19 gibi bir ölçü yok.

En son teng tarafından Çarş. 27 Ekim - 22:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 22:03

Bu durumda 20-18 olsun. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 22:17

20/18 bence de cok uygun ustelik hezarfende de kullanilabilir.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 3:09

benimde favorim 20-18 mm....ben bende var olan certina tokayı kullanıcam....piyasadan birkaç defa kelebek toka alma girişimim oldu, kalitelisi diye geçinenlerden bile ben hiç memnun kalmadım, kullanımı ve ayarlanması büyük maharet istiyordu, çöp oldu....

proje hayata geçerse benim teng üstadla beraber tanıdığım bir usta var.....ben kendi adıma çok güvenemiyorum, standartı olan bir üretimi yok..bazen müthiş iş çıkartıyor bazen de tersi!
20-25 TL lerede piyasada şık ve kaliteli deri kayış bulmak mümkün....
Olay marka işine dönerse hirsch lerde var;; benim çok hirsch tecrübem yok ama geçen gün incelediğim 170 tl lik modeldede pek bir numara göremedim
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 9:25

20 - 18 hezarfen saatte de çok şık durur.

Kordonu bahsi geçen ustaya da yaptıra biliriz. musait bir gün gidip konuşalım onunla.

En son vervito tarafından Perş. 28 Ekim - 10:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 9:58

sabırlı olup adama göre kendimizi ayarlamamız lazım..numumelerle hatta deriyle bile gitmek gerekebilir Smile...renk kombinasyonunun tutması kolay olmuyor
teng

teng

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 6:13

ehm öhm..
KaraKOL da ayna vaaar..
Rüzgar kırmış KOLumu, rüzgarın günaahı ne ...
Elini veren KOLunu kaptırır...
KafaKOLa gelmeyelim ?
Koka KOLa ile bütün saatler daha iyi gider...
KOLlar gelse de KOLbastı yapsak...

bilmem annatabildimmi diable
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 7:52

kahkaha2

99 taneli tesbih ve ya sabir ya sabir diable
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 7:59

Rolling Eyes scratch
teng

teng

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 8:57

Deka Hezarfen'in kollarını diyorum. Dauphnee olanlar hani... by

(Deka sana söylüyorum Watcher sen anla kahkaha2 )
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 9:12

Hezarfen'in birde sertifikaya ihtiyacı yok mu? Olurda ileride bu saatin sertifikası yok mu diye soranlara ne diyeceğiz?

Watcher kollarla buna ne dersin Question
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 10:35

teng demiş ki:
Deka Hezarfen'in kollarını diyorum. Dauphnee olanlar hani... by

(Deka sana söylüyorum Watcher sen anla kahkaha2 )
Hah, şimdi anladım, hakkaten ne KOLmuş yaw, nerede kaldı sahiden bunlar, 3-5 güne geliyordu. miammiam by
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 10:53

o kollara bende sarılmak istiyorum
prop arkadaşta bu aralar gözükmüyor
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 11:31

Drao demiş ki:

Hezarfen'in birde sertifikaya ihtiyacı yok mu? Olurda ileride bu saatin sertifikası yok mu diye soranlara ne diyeceğiz?

Ne diyeyim ki, allah derim diable
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 11:35

watcher demiş ki:
Drao demiş ki:

Ne diyeyim ki, allah derim diable

Bu olmadı, daha başka şeylerde söyle blublu

Süprizinide söyle artık. baris ilani
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 11:54

Eh surprizin icine ettin zaten guluyor
Surprizim saatlerimize ozel kart bastirmakti.
bir arkadasimin kendi ozel urunlerine duzenlemek icin aldigi bir kart basma makinesi var, ozel programi ile beraber.
Kredi karti gibi.
Saatler icin de ayni kartlar kullaniliyor.
Onlardan hezarfen icin yapacagim, vakit olunca ona ugrayip beraber yapacagiz.
Makine ve aksamlari epey pahali ama cok yakin arkadasim oldugu icin bize beadava gelecek.

Kollar icin de haber bekliyorum, gonderiyorum demisti ama henuz gelmedi.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 20:17

cheers oleyy okkiii
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 20:18

watcher demiş ki:
Eh surprizin icine ettin zaten guluyor
Surprizim saatlerimize ozel kart bastirmakti.
bir arkadasimin kendi ozel urunlerine duzenlemek icin aldigi bir kart basma makinesi var, ozel programi ile beraber.
Kredi karti gibi.
Saatler icin de ayni kartlar kullaniliyor.
Onlardan hezarfen icin yapacagim, vakit olunca ona ugrayip beraber yapacagiz.
Makine ve aksamlari epey pahali ama cok yakin arkadasim oldugu icin bize beadava gelecek.

Kollar icin de haber bekliyorum, gonderiyorum demisti ama henuz gelmedi.

Kusura bakma abicim biere baris ilani

Attım tuttu. Neyse sen o zaman başka bir süpriz daha düşün o zaman... guluyor
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedPtsi 8 Kas. - 20:59

yav bu konu böyle sessiz sedasız mı gider ? bağırmak istiyorum YAŞASIN!!! okkiii
valla bravo abi ben en azından fotokopi falan idare ederiz diyordum bu haber harika geldi bana süper ya birileri çalışıyor Smile bir kuzu ile kutlamak lazım bunu da kısmet artık Smile
günay zeyneb Tezgider

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 24 Kas. - 0:36

Hepinize iyi çalışmalar diliyorum. Sitenize yeni üye oldum. Hezarfen Saatlerinden geç haberim oldu. Tekrar sipariş etme şansımız var mıdır? Bir de İstanbul ve fetih konulu bir tasarım olabilir mi? Fetih Saatleri gibi sur resimli içi sedefli ve kuars taşları ile teşkillendirilmiş. Osmanlı tezyin detayları ile süslenmiş bilgilerinize rica ederim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 24 Kas. - 0:50

Öncelikle hoşgeldiniz, tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz, maalesef Hezarfen için yeni sipariş şansınız bulunmamakta,yeni projemiz Rumi dir, ilgili başlıkdan bakabilirsiniz, diğer öneriniz içinde topluca karar verilmesi gereken bir konu.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedÇarş. 1 Ara. - 21:42

izmir seyahatimde uğradığım mağazalarda maurice oris chopard tag gibi saatleri canlı olarak denedim ve gördüm ki bu hezarfeni bedavaya almışız Smile eksiği yok fazlası var gerçekten mükemmel bir iş yapılmış olduğu net olarak ortada ...
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedSalı 7 Ara. - 20:28

sorması ayıp hiç kadranı değiştiren oldu mu ? çok merak ediyorum gerçekten varsa derhal yayınlasınlar lütfen Smile
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Hezarfen'in ihtiyacı olan ....   Hezarfen'in ihtiyacı olan .... Icon_minipostedC.tesi 11 Ara. - 8:14

bir konuda kahve rengi kadran taktıran bir kişi vardı... kim olduğunu hatırlamıyorum ama Hezarfen konularında bulursun...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com

Hezarfen'in ihtiyacı olan ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Profesyonel bir forum ihtiyacı
» istegi olan?
» Merakı olan kaçırmasın...
» Akvaryum hobisi olan yok mu?
» Bu saat hakkında bilgisi olan?