Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gurbet elden selamlar

+5
deka
teng
Valjoux
M.Ali Sade
hakan-yilmaz
9 posters
YazarMesaj
hakan-yilmaz

hakan-yilmaz

Gurbet elden selamlar Empty
MesajKonu: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 15:51

Basta degerli ustalar ve tüm saat ve mekanik meraklisi kardeslerime selamlar.ismim Hakan istanbul dogumluyum ve bir kac yildir almanya da yasiyorum,Türkiye de EML elektronik bölümü mezunuyum,ve staj icin girdigim sanayii dikis makinesi firmasinda elektronik tamircisi olarak ise basladim,sonralari dikis makinelerinin mekanik aksamlarini tamiriyle ilgilendim,saat sevgim büyük ölcüde ikisininde mekanik olmalarindan geliyor,usta cirak iliskisiyle yetistim ve bu yüzden,affiniza sigininarak hakli gurura sahip ustalarimizi öncelikle selamladim.Su an Almanyada gecmisimle hic iliskisi olmayan bir isle meskulüm,tanismamizin ardindan.Sizlerden beni,genisletmeyi düsündügüm ve su anki durumunu pek de begenmedigim kücük saat kolleksiyonumla ilgili,degerli bilgilerinizle yönlendirmenizi rica edicem.
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 16:48

Hoşgeldin arkadaşım...
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 19:17

Forum'a hoşgeldiniz...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 21:28

Hoşgeldiniz.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 21:33

Hoşgeldiniz. by
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 21:51

Hoşgeldiniz....
hakan-yilmaz

hakan-yilmaz

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 22:10

tesekkürler
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 22:22

Hosgeldiniz Hakan bey by
http://www.turksaatforumu.com
ertay

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 23:52

Hoşgeldiniz. biere
Almanya'da hangi şehirdensiniz Hakan bey?
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 0:37

hoşgeldiniz,
hakan-yilmaz

hakan-yilmaz

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 0:39

[quote="ertay"]Hoşgeldiniz. biere
Almanya'da hangi şehirdensiniz Hakan bey?

Almanya da köln le bonn arasinda kücük bir köyde yasiyorum
hakan-yilmaz

hakan-yilmaz

MesajKonu: Geri: Gurbet elden selamlar   Gurbet elden selamlar Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 0:52

Sevgili dostlar,saat isinde yeni oldugumu belirterek basliycam,sizden ricam gecen gün siparis ettigim bir saat hakkinda beni aydinlatmaniz,saat citizen marka bt0078 olarak geciyor buradaki kodu,türkiye de de var fakat sanirim kod u farkli saat solar enerji ile calismakta,tamamen görünümüne ve dis kasasini degerlendirerek ismarladim maalesef,bundan sonraki arayislarim otomatik saatler üzerine olucak tamamen,bir degerlendirmede bulunabilirmisiniz bu saat hakkinda,lin ini asagiya koyuyorum simdiden tesekkürler.

http://www.citizenwatch.de/kollektion.aspx?CdCollezione=EL&CdFamiglia=ELHA&CdModello=BT007&CdArticolo=#active

Gurbet elden selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamlar
» SELAMLAR..
» selamlar
» Selamlar
» Selamlar.