Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

casio wave ceptor teknolojisi

3 posters
YazarMesaj
Murat Vurucu

Murat Vurucu

casio wave ceptor teknolojisi Empty
MesajKonu: casio wave ceptor teknolojisi   casio wave ceptor teknolojisi Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 21:39

Bu modellerle alakalı herhangi bir haber veya konu bulamadım ve sizlerle paylaşmak istedim.
Her ne kadar ben de dahil forumun çoğunluğu mekanik ve klasik hastası olsa da arada teknolojik yenilikler de insanı hoşnut ediyor.
Casio nun wave ceptor serisi saatleri(maalesef uydu altyapısı ülkemizde olmadığı için bu modeller ithal edilmiyor) bulunduğunuz saat dilimini uydu frekansı(gps) ile otomatik belirleyip saatinizi otomatik ayarlıyor.
Ayrıca kadranları özel bir yüzeyden yapılıyor ve güneş enerjisiyle çalışıyorlar.

casio wave ceptor teknolojisi Casioedificewavewatch
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: casio wave ceptor teknolojisi   casio wave ceptor teknolojisi Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 1:43

nasıl bir alt yapı istiyorki? Yunanistanda satılıyor mu? orada satılıp burada satılmıyorsa yuh derim...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
Murat Vurucu

Murat Vurucu

MesajKonu: Geri: casio wave ceptor teknolojisi   casio wave ceptor teknolojisi Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 1:55

Bana saatçinin verdiği cevap bu...
Aslında wave ceptor diye ayrı bir seri yok
yurt dışında her casio modelinin wave ceptor versiyonu mevcut...
Hatta edifice red bull un sebastian vettel limited edition da da wave ceptor teknolojisi var.
Ancak bu saat dilimi teknolojisi Türkiye de çalışmadığı için buraya ithalatı yok dedi...
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: casio wave ceptor teknolojisi   casio wave ceptor teknolojisi Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 1:58

Murat Vurucu demiş ki:
Bana saatçinin verdiği cevap bu...
Aslında wave ceptor diye ayrı bir seri yok
yurt dışında her casio modelinin wave ceptor versiyonu mevcut...
Hatta edifice red bull un sebastian vettel limited edition da da wave ceptor teknolojisi var.
Ancak bu saat dilimi teknolojisi Türkiye de çalışmadığı için buraya ithalatı yok dedi...

bana feci şekilde sallamış gibi geldi her şekilde o fonksiyon Türkiye'de çalışır... Türkiye'nin uyduları var... Arrow
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: casio wave ceptor teknolojisi   casio wave ceptor teknolojisi Icon_minipostedPerş. 21 Ekim - 7:27

uydudan ayarlama sistemine geçtiyse bilmiyorum ama radyo dalgalarıyla ayarlayan sistemden ise almanyadan buraya sinyaller ulaşmadığı için getirilmior,trakya bölgesinde işe yaradığı söyleniyor oysa

casio wave ceptor teknolojisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CASIO EF543D 2AV
» Casio
» CASIO MTD-1010
» Casio G-Shock
» Casio MDV102-1AV