Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türksaat'in Telif Hakkı

+2
fate
crazyhours
6 posters
YazarMesaj
crazyhours

crazyhours

Türksaat'in Telif Hakkı Empty
MesajKonu: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 1:53

kafama takılıyor ne zamandır birisi çıksa deseki arkadaşlar bu adamlar forum adı altında telif hakkı benim olan marka ve modelleri ticari amaçla milleti aldarmak adına satıyorlar ! ne yaparız saatlerimizi yasal olarak ta koruyabilecek girişimlerde bulunmamız gerekir mi yoksa biz arkadaşlarla beğendik böyle karar vermiştik madem telif hakkı sizinmiş biz artık bu marka ve modelleri kullanmayacağız mı diyeceğiz ? günün sorusu benim için bu ...
fate

fate

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 2:03

Saat toplama olduğu için hiçbir saat firmasının bu saat benim diyebileceğini düşünmüyorum crazy. Ama şu var ki biri çıkar da "türksaat" marka ve logosunun patentini alırsa n'olur bilemem. Bir ara ustalardan biri bu konuya değinmişti ama hangi başlıktı hatırlamıyorum. Aslında almak lazım patentini bence.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 2:09

crazyhours demiş ki:
kafama takılıyor ne zamandır birisi çıksa deseki arkadaşlar bu adamlar forum adı altında telif hakkı benim olan marka ve modelleri ticari amaçla milleti aldarmak adına satıyorlar ! ne yaparız saatlerimizi yasal olarak ta koruyabilecek girişimlerde bulunmamız gerekir mi yoksa biz arkadaşlarla beğendik böyle karar vermiştik madem telif hakkı sizinmiş biz artık bu marka ve modelleri kullanmayacağız mı diyeceğiz ? günün sorusu benim için bu ...

Merak etme watcher bu konuda gerekli önlemi almıştır.

Watcher gerekli açıklamayı yapacaktır, benden bu kadar. İçiniz rahat olsun...
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 21:24

Bir markanın içerisinde Türk yada Türkiye kelimesi geçtiği takdirde izni biraz daha zorlaşıyor diye biliyorum...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 23:34

Son gelisimde patent icin gerekli muracaatlari yaptim iciniz rahat olsun ok1
http://www.turksaatforumu.com
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 23:51

üstümüze düşen olursa yapmaya hazırız abi kendi çapımızda .
deka

deka

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedSalı 2 Kas. - 23:54

Evet, bu konuda eminim diğer arkadaşlar da aynı düşüncededirler. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Türksaat'in Telif Hakkı   Türksaat'in Telif Hakkı Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 1:02

Sagolun dostlar, eger bir sikinti olursa sizleri haberdar ederim.
http://www.turksaatforumu.com

Türksaat'in Telif Hakkı
1 sayfadaki 1 sayfası