Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese Merhaba

+5
krytime
kemal-cebeci
watcher
deka
frown
9 posters
YazarMesaj
frown

frown

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedPerş. 23 Ara. - 2:46

(biraz geç oldu ama)

Forum sayfaları çok çok yavaş açıldığı için gelen mesajdan ve dolayısı ile buraya yazma gerekliliğinden haberim yoktu. Müsadenizle kısaca kendimi tanıtayım.

Öncelikle nicname(rumuz) frown olacaktı ama bir yanlışlık sonucu frownma oldu.
Ben;
Yolu yarılamış, evli, iki çocuk babası, İstanbul/Kartal(ev) ile Kocaeli/Gebze(iş) arasında bir seyyahım. En ilginç olanı, kolunda saati olayan hatta evinde de saati olmayan bir adamım (sadece bir gün kullandığım çok çok kötü taklit Breitling'i saymıyorum)
hahaha
O kadar bahtsızım ki; hani nişanda-dügünde, gelin damat birbirine saat hediye eder(ben çevremde öyle gördüm), ben eşime aldığım halde o düğün telaşından olayın farkında bile değildi.

Neyse, her işte bir hayır var diye boşuna demiyoruz, nasibimizde RUMİ almak var herhalde.
Bir de RUMİ gelene kadar eBay'dan ucuz bir saat siparişi verdim, bir de micro rotorlu bir Buren makine almak üzereyim, bir de günlerdir internetten saat fiyatlarına bakıyorum.(Fena zehirlenmişim ben yahu) monstre hahaha

Sanırım yeterince uzun bir tanıtım yazısı oldu, hatta sanki biraz fazla uzun oldu...

Hepinize selam ve saygılarımla.

Murat Aydın
deka

deka

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedPerş. 23 Ara. - 3:21

Bu hastalık bulaştımı bir daha geçmez, geçmiş olsun dileklerimle hoşgeldiniz diyorum. ok1
watcher
Admin
watcher

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedPerş. 23 Ara. - 5:26

Hosgeldin by

Bir yolun yarisinda, diger uzun bir yolun basinda...

Cok hos ok1

Forum altyapisinin bagli oldugu host'larda sorunlar var, gidermeye calisiyorlar, simdilik proxygizlen.com adresinden girin alttaki kutuya www.turksaatforumu.com yazarak giris yapin sorun cozulene kadar sizi idare eder.
http://www.turksaatforumu.com
frown

frown

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedPerş. 23 Ara. - 9:48

@deka
@watcher
Teşekkürler, Hoşbulduk.

kemal-cebeci

kemal-cebeci

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedPerş. 23 Ara. - 21:03

hoşgeldiniz, iyi forumlar..
krytime

krytime

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedCuma 24 Ara. - 3:30

Hoşgeldiniz by
ertay

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedCuma 24 Ara. - 11:37

Hoşgeldiniz.
alptuncel

alptuncel

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedCuma 24 Ara. - 21:30

hoşgeldiniz.. fark etmişsinizdir, güzel paylaşımlar olan samimi ortamlı bir yer burası.. forumlar bana hep soğuk gelmişti, buraya üye olduğumdan bu yana buzlar çözüldü.. bu saat hastalığı güzel bir hastalık, yan etkileri de var tabii ki.. en kritik nokta, iradeye hakim olabilme.. benim -ve mesajlarda gördüğüm kadarıyla birçok üstadımızın- başında olan dertlerden birisi çok beğendiğimiz bir saati şartlar müsait olmasa da dayanamayıp alma ve evde hanımla papaz olma tehlikesi.. yakınlarda crazyhours yazmıştı, çok güldüm, saatin pazarlığını bitirdiği halde cüzdanı almayı unuttuğu için direkten dönmüş.. yoksa dul kalma ihtimali vardı diyor.. Smile Allah hepimizi korusun, umarım ciddi sıkıntılar yaşamazsınız Smile tekrar hoşgeldiniz..
Valjoux

Valjoux

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 5:01

Forum'a hoşgeldiniz...
frown

frown

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedÇarş. 29 Ara. - 19:56

Tekrar hoşbulduk.
Teşekkürler herkese.
Drao

Drao

Herkese Merhaba Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba Icon_minipostedC.tesi 15 Ocak - 9:43

Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Şimdi buraya yazdın ya artık sende tedavi olamaz bir saat hastalığına kapıldın.
Senin adına sevinçli, ev halkı adına üzgünüm...

Herkese Merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» herkese merhaba
» [b]Herkese Merhaba[/b]
» Herkese merhaba
» herkese merhaba
» Herkese merhaba;