Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yeni üyeden selamlar

+9
teng
kemal-cebeci
egunns
Drao
watcher
bumblebee
krytime
deka
sandan
13 posters
YazarMesaj
sandan

sandan

yeni üyeden selamlar Empty
MesajKonu: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 7:00

Herkese selamlar,

Şans eseri bulduğum bu forumu saat merakımın beslenebileceği engin bir pınar olarak görüyorum. Alın size İstanbul Florya dan aranıza saat meraklısı bir üye daha..

İki çocuğum ve saat kullanmayan ama benimle beraber vitrindeki saatlere bakmayı artık eziyet görmeyen hatta yorum bile yapmaya başlayan bir eşim var. Saat merakım sünnetimde alınan Seiko 5 ile başladı. Yıllar sonra eşimin aldığı Seiko Arctura Kinetic ile tekrar güzel bir saatim olmuştu. 2 ay önce yine eşimin beğendiği beyaz bir Welder im oldu. Ama bu saat merakının sonu yok..

Rumi saat konusu da çok ilgimi çekti..

Saygılar..

deka

deka

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 7:06

Hoşgeldiniz. ok1
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 9:11

Hoşgeldiniz by . Foruma biraz takıldıktan sonra ister istemez saat sayınızda artış olacaktır , buna emin olabilirsiniz Very Happy .
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 11:29

hoşgeldiniz...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedC.tesi 25 Ara. - 23:22

Hosgeldiniz by
http://www.turksaatforumu.com
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 1:25

Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz... biere
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 3:56

buyruun
welcome on board
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 4:27

hoşgeldiniz..
teng

teng

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 8:39

Hoşgeldiniz,
ertay

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPaz 26 Ara. - 10:09

hoşgeldiniz.
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPtsi 27 Ara. - 3:44

krytime demiş ki:
Hoşgeldiniz by . Foruma biraz takıldıktan sonra ister istemez saat sayınızda artış olacaktır , buna emin olabilirsiniz Very Happy .

Öncelikle hoşbulduk diyelim..

sn. krytime sanki içimi okumuş..
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPerş. 10 Şub. - 7:34

welcome

sandan demiş ki:

benimle beraber vitrindeki saatlere bakmayı artık eziyet görmeyen hatta yorum bile yapmaya başlayan bir eşim var.

Benim eşim o eşiği aştı artık ben evde bilgisayarın başında sanal saat tiryakiliği yaparken arada yanıma gelip o da bazı saatlere bakıyor bana sorular soruyor, hatta geçenlerde benim saatlerimi neden hiç koymuyorsun dedi. Ben de "eşimizin saati" bölümüne koyduğum saatlerinin fotoğraflarını gösterdim. guluyor
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedPerş. 10 Şub. - 7:35

egunns demiş ki:
buyruun
welcome on board

muhaha ok1

Devamında da ufaktan bir "no way out" gelecekmiş herhalde hahaha
fate

fate

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedCuma 11 Şub. - 9:47

welcome
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedCuma 11 Şub. - 10:28

Uzun süre sonra siz de tekrar hosgeldin iz fate by
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedCuma 11 Şub. - 10:48

hosgeldin welcome
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: yeni üyeden selamlar   yeni üyeden selamlar Icon_minipostedC.tesi 12 Şub. - 8:27

burbank demiş ki:
welcome

sandan demiş ki:

benimle beraber vitrindeki saatlere bakmayı artık eziyet görmeyen hatta yorum bile yapmaya başlayan bir eşim var.

Benim eşim o eşiği aştı artık ben evde bilgisayarın başında sanal saat tiryakiliği yaparken arada yanıma gelip o da bazı saatlere bakıyor bana sorular soruyor, hatta geçenlerde benim saatlerimi neden hiç koymuyorsun dedi. Ben de "eşimizin saati" bölümüne koyduğum saatlerinin fotoğraflarını gösterdim. guluyor

Sn burbank benimkine zehiri vermeye çalışşsamda kendisi saat takmadığı, hatta çalıştığı yerin Nacar a ürettirdiği ve hediye ettiği saati bile ablasına vererek saat takma konusundaki duruşunu bozmadığı için eşimizin saati olayına giremiyorum. Ancak 8 yaşındaki kızım saatlerle baya ilgilenmeye başladı..

yeni üyeden selamlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni üyeden merhaba
» Selamlar
» selamlar
» Selamlar
» Selamlar.