Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum

+3
watcher
solestar
mehmet_34
7 posters
YazarMesaj
mehmet_34

mehmet_34

İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Empty
MesajKonu: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedSalı 1 Şub. - 9:41

Arkdaşlar en çok sahip olmak istediğim saat ve tabiki orjinaline verecek ne o kadar param var nede bu saati piyasada bulabilirim o yüzden bu replica hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum. bu saati takmak için deil evde bulunsun diye almak istiyorum umarım bir cevap yazan olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-ulysse-nardin-kuvsaat-ulysse-nardin-since-chronograph-swiss-france-yeni-2011-35928501/detay
solestar

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedSalı 1 Şub. - 10:09

Çok ama çok pahalı, kesinlikle alınmaz. 100TL civarı olsa hevesinizi almak için alın diyebilirdim.
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedSalı 1 Şub. - 10:16

Mekanizması nasıl peki sizce. bu satıcının bir sürü ilanı var bilenler biraz yorum yaparsa satıcı hakkında da sevinirim..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 0:55

Satici çin'den hic bahsetmemis, isvicre ve fransa yazmis ki bu da saticiya pek guvenmemek gerektigini gosteriyor.
Bence alinmaz.
Bu saatin orjinalinde gorunur balans veya tourbillon ozelligi yok bildigim kadariyla.
Orjinali minute repeater, yani dakikada bir çan çaliyor ve ayni zamanda ustundeki ekleme imajlar (at, insan vs) hareketleniyorlar.
Bu saatte bunlarin hicbiri yok sadece gorunum vermisler, makine de ucuz çin makinesi, kadranda gorulen vidalarin kalitesizligini de gorunce çin'de bunlarin 50$ civarinda satilan fake saatlerden oldugunu soyleyebiliriz.
Satici, ulkemizdeki saat kulturunun ve bilgisinin az oldugunu tesbit edip ona gore çekici yazilar ile saati tarif etmis...

Ha bu arada bu saatin orjinalinin de yanilmiyorsam 40-50 bin € civari oldugunu soyleyeyim, belki de cok daha fazla.

http://www.turksaatforumu.com
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedC.tesi 5 Şub. - 11:17

Bu saatten sadece 150 adet üretildi. 775 ile 815000 chf arasında ve yok yani ihtimal dahilinde değil ulaşmak benim için :(
Ama bilgiler için teşekkürler kuv kesinlikle sahtekar soyledikleri paralar delilik. lütfen herkez bilsin
teng

teng

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedC.tesi 5 Şub. - 11:23

Uyy anamlar bunlarıda mı görecektim ?? Çin'de 10 dolarlık saatte kullanılan mekanizmaya 785 istiyorlar ha ? Mekanizma resmi büyümüyor ama öyle mekanizmalı saatleri İstanbul'da 80 tl ye almıştım.
Ayrıca ilaveten renkli miki: Neymiş ? Swiss France imiş :-)))) Ama dikkat ediniz İsviçre Fransa değil ama Swiss France :-))))
teng

teng

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedC.tesi 5 Şub. - 11:31

Demin kaçırmışım, bir de İngilizce var ki hiç anlamadım Shakespeare ingilizcesi herhalde ----- > Since Chronograph ?? hahaha
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedSalı 8 Şub. - 11:27

replikaya hayır
para biriktirin, 70 yaşında neden olmasın!
Smile
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedCuma 11 Şub. - 11:11

egunns demiş ki:
replikaya hayır
para biriktirin, 70 yaşında neden olmasın!
Smile
o zaman birde o saati satacak kişiyi bulacağız
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedC.tesi 12 Şub. - 2:09

bu saati bu arkadastan 200 tlye alabilirsin.En fazla o kadar fiyat ver.Ben daha önce Dual Time almıştım.2 senedir sorunsuz kullanıyorum.Tıkır tıkır Çalısıyor 3 günde 2 saniye İleri gidiyor

.http://etawatches.com/lang-ar/ulysse-nardin/737-ulysse-nardin-tourbillon.html
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum   İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum Icon_minipostedC.tesi 12 Şub. - 10:52

Daha önce de replika olarak kuvarsitwatch.com sitesini önermiştim. Aldığım saatteki sorunu ilgilenip giderdiler. İyi kalite bir replika istiyorsan bence irtibata geçebilirsin.

Selamlar..

İşi bilen arkadaşlardan yardım istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası