Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beslediğimiz küçük dostlarımız...

4 posters
YazarMesaj
GAREZ

GAREZ

Beslediğimiz küçük dostlarımız... Empty
MesajKonu: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPaz 6 Şub. - 11:00

Bu kedi Şerafettin ( Rahmetli oldu... Yaşam süresi doldu... hayat şartları çabuk kaçırdı onu 2000'li yıllarda doğdu 11 yaşına kadar yaşadı... )
Beslediğimiz küçük dostlarımız... şerafettin

Beslediğimiz küçük dostlarımız... Kotu-Kedi

Beslediğimiz küçük dostlarımız... DSC00091

buda onun halefi Himo ( Boncuk ) 1 yaşında sayılır...
Fotograflar Sony Ericsson Z520i ile çekildi...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPaz 6 Şub. - 12:04

şerefe çok üzüldüm; himo da oyunbaza benziyor....

Bu da bizim kuzumuz "çıtır" ; perşembe günü kaybettik (15 yaş) çok ama çok üzgünüz.....:(
son günlerinden bir foto

Beslediğimiz küçük dostlarımız... 002xkv
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPaz 6 Şub. - 12:09

sağol oda oyunbazdı büyüdü yaşlandı sadece avcı oldu... sonunda gitti... Himo'da hastayken çekilen bir foto ile girdi... şimdi çok edepsiz oldu... bana bakmıyor bile... Çıtır için üüldüm ama onlarında yaşam süresi kısıtlı daha uzun yaşatmak isteriz ama buda onlara eziyet olur...
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPaz 6 Şub. - 21:53

Bunlarda benim yavrularımdı. Uzun yıllar baktıktan sonra, yazlık sitedeki doğal taşlarla oluşturulmuş şelaleli doğal havuzda yüzen Koi balıkları ile kaplumbağaları görünce orada daha mutlu olacaklarını düşündüm ve üzülmek pahasına yeni ortamlarına saldım.

Bunlar evdeyken;

Beslediğimiz küçük dostlarımız... Goruntu040
Beslediğimiz küçük dostlarımız... Goruntu038
Beslediğimiz küçük dostlarımız... Goruntu032
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPaz 6 Şub. - 22:00

@ Egunns

Çıtır'a ben de üzüldüm,

Çocukken bizim de Seter cinsi "Tarzan" isimli av köpeğimiz vardı. Yarımca/İzmit'te kulübede beslerdik. O zamanlar evlerin etrafı bağ, bahçe, dağ idi, bol bol alan vardı. Apartmandan köpeği seven başka biri gezmeye götürmek için babamdan almış, e-5'de karşıdan karşıya geçerken ezilmişti. Ne üzülmüştüm. Mezar kazıp gömmüştük. Hatırladıkça hala çok üzülürüm. Köpek bir başka oluyor. Hem arkadaş, hem koruyucu oluyor, en küçük bir köpek bile tehlike anında korkmadan kendinden güçlü bir varlığa karşı seni korumak için atılabiliyor.

Bu nedenlerle kopması da bir o kadar zor oluyor. Crying or Very sad

En son burbank tarafından Ptsi 7 Şub. - 21:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPtsi 7 Şub. - 3:33

burbank demiş ki:
@ Egunns

Çıtır'a ben de üzüldüm,

Çocukken bizim de Seter cinsi "Tarzan" isimli av köpeğimiz vardı. Yarımca/İzmit'te kulübede beslerdik. O zamanlar evlerin etrafı bağ, bahçe, dağ idi, bol bol alan vardı. Apartmandan köpeği seven başka biri gezmeye götümek için babamdan almış, e-5'de karşıdan karşıya geçerken ezilmişti. Ne üzülmüştüm. Mezar kazıp gömmüştük. Hatırladıkça hala çok üzülürüm. Köpek bir başka oluyor. Hem arkadaş, hem koruyucu oluyor, en küçük bir köpek bile tehlike anında korkmadan kendinden güçlü bir varlığa karşı seni korumak için atılabiliyor.

Bu nedenlerle kopması da bir o kadar zor oluyor. Crying or Very sad

başın sağolsun... Şerafettin'in kardeşinide araba süren pisliğin teki öldürmüştü... Anadolu Tekiri melezi Beyaz Cadı dediğim kedimide tabi... onu ezen kesin kaçıp gitmiştir...
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPtsi 7 Şub. - 4:52

Teşekkürler, senin de başın sağolsun.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPtsi 7 Şub. - 9:25

of "tarzan" :(
bu dostlarla hele ki zamansız ayrılmak büyük acı....sabırlar olsun

Garez özellikle kediler kız kaçıran misali deli fişek gibi oluyorlar karşıdan geçebilmeye çalışırken; ben kedi sezdiysem sağda solda o yoldan yavaş geçiyorum
sana da sabırlar diliyorum

burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedPtsi 7 Şub. - 21:23

Tşk. Egunns, benim bayağı oldu, seninki daha taze, Allah kolaylık versin.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Beslediğimiz küçük dostlarımız...   Beslediğimiz küçük dostlarımız... Icon_minipostedCuma 11 Şub. - 0:55

Benim şero'yu biliyorsunuz, demin cok guldum sizinle paylasayim istedim.
Ofisin kapisini kapali tutuyorum malum epey soguk, bizimki de disarida kalmis, yarim saat soyle sesler cikardi:
miyavv, mrrrnaaouwww, grrrnaaouwwwouww, maaaooowwww sonra ise yaramayinca miyuwwww, mmmyyyy, miiiiiiiii vs vs.
Herif resmen "ac artik su kapiyi disarida dondum" diye destan yazdi.
http://www.turksaatforumu.com

Beslediğimiz küçük dostlarımız...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Küçük bir koleksiyon da benden
» Dünyanin en kücük 12 silindir motoru
» Casio Frogman küçük bakım, pil değişimi
» Kucuk Dostlar Arasinda Eta Makine Trafigi