Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli

5 posters
YazarMesaj
BR-02

BR-02

Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Empty
MesajKonu: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedSalı 22 Şub. - 0:27

Merhaba arkadaslar,

Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli S1kopie
bu üretici frimanin resmi asli bende mevcut, icine ben türksaat yazdim, örnek olsun diye.

elimde cok güzel her zaman devamini siparis edebilecegimiz, Komple Seramik, safir camli, vidali tepe , kronograf stil saat kasasi ve kayisi var.

Daha dogrusu komple saat aslinda, pilli isa 8171.2 makineli kahverengi kadranli, resimlerde görecegiz bitmis tarzda.

Düsüncem kasa ve kayis cok güzel, oldugu icin bu modeli yeni bir tasarimizla hemen hayata gecirebilriiz. Keramik olusuda cok güzel ve dayanikli, cizilmez hasar görmez bir durum sözkonusu....Ama mekanik aksama uyarlamamiz gerek, mekanik bir makine sorun yaraticaktir, ama yukaridaki makineye ayarli oldugu icin, ayni kadran veya baska bir tasarim ile hizli bir sekilde hayata gecebilir. Hatta su anki durumu ile arka kapak yazilari ve icine, markamiz basimi gibi kisa zamanda elimize takabilecegimiz bir saat olabilir....
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 93349194
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 21888986
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 21105821
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 24036547
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 12425286
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 80216732
Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli 85013004

teknik bilgileri en kisa zamanda sunacagim.....

Özellikleri:
- Safir cam
- kasa ve kordon Zirkon-Keramik
- Vidali Tepe, kronografik kirmizi altin kaplama
- Bezel kirmizi altin kaplama üstüne Keramik vidali bezel.
- 5ATM su gecirmez( Ufak bir modifiye ile 10ATMye cikartilabilir, elimdekini ben 10ATM yaptim.
- Vidali celik Kapak baskisiz.
- Baskisiz Kadran kahverengi islemeli, ssayilar ve isleme kirmizi altin kaplama, ici beyaz boyali.

gel gelelim pilli maalesef........Ama kasa ve kordon cok $Ik duruyor, sanki birazda mayina mi benziyor ne?????
frown

frown

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedSalı 8 Mart - 9:23

Sevgili BR-02, aslında cevabı sen de biliyorsun sanırım.
Smile

Ama kasa otomatik yada kurmalı mekanizmaya uygun olsaydı şimdi burası fikirlerle dolmuştu.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedSalı 8 Mart - 21:24

Ben de sevgili BR-02'ye iki tane mesaj attim ama hala cevap gelmedi Rolling Eyes
http://www.turksaatforumu.com
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedSalı 8 Mart - 21:53

hızlı bir giriş yapmıştı foruma

bu aralar yok kısa zamanda döner umarım çok faydalı ve çok daha faydaları olacak bir arkadaşımız.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedSalı 8 Mart - 22:08

Ben de ayni sekilde cok faydali ve bilgili bir arkadas oldugunu gordugumden kendisiyle tanismak ve ziyaretine gitmek istedigimi belirten bir mesaj yazmistim.
Insallah burayi okur, kisa zamanda yuzyuze de tanismak istedigim bir arkadasimiz.
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 20:37

merhaba arkadaslar, forumla tanistikdan sonra, vuralara ugramamak mümkün mü?

Sayin Watcher mesajlarinizin hic biri maalesef ulasmadi yada ben bulamiyorum, yardimci olursaniz sevinirim, profil kisminda ve bilimum ayarlar bölümünde mesaj yerini ve bakabilecegim yeri bulamadim.

Bende size foruma ilk katildigimda bir mesaj atmistim size ulastimi acaba? Belkide benim ayarlarin acilmasi lazim mesajlasabilmem icin.

Bende tanismak isterim, nasipse olur sayin watcher ve diger arkadaslar.

ÖM gönderme ve alma bende calismiyor olabilir. Ne gönderdigim mesajlara nede gelen mesajlara bakabiliyorum...

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 20:57

Sayin BR-02,
Simdi kontrol ettim, tum ayarlariniz acik,
Sayfanin yukari kisminda "mesajlar" butonu var, oraya tiklarsaniz mesaj bolumunuze ulasabilirsiniz.
O bolumden mesajlarinizi okuyabilirsiniz.
Size en son 26 subatta bir OM atmisim ama henuz okunmamis gorunuyor.

Ayni mesaji simdi sizin e-mail adresinize de gonderdim ok1

En son watcher tarafından Çarş. 9 Mart - 21:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 20:59

Küçük bir hatırlatma, forumdaki gecikme nedeniyle mesajlar butonuda geç açılıyor, bu nedenle belli bir sayfada bir müddet beklemek gerekiyor.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 20:59

Sayfanın geç yüklenmesi sorunundan dolayı butonlar görünmeyebilir, en azından Türkiye'de yaşadığımız sorun bu.
Belki sizde de aynı sıkıntı olabilir.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 21:00

@deka

Smile))
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 21:03

bazı internet tarayıcılarında forumun tüm özellikleri açılamıyo

forum için en iyi tarayıcı opera

bende sizin gibi yeni üyeyim ama dediğiniz sorunları yaşamadım operayı yükledikten sonrada forumu full kullanıyorum
deka

deka

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedÇarş. 9 Mart - 21:11

Hızlıyımdır. fumeur
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedPerş. 10 Mart - 20:37

Sevgili arkadaslar yardimlariniz icin tsk ederim. Operayi zannedersem 4. sürümünden beri kullanmaktayim, ama bende mesajlar diye bir bölüm maalesef gözükmüyor bir foto cekiyorum, ve sunuyorum.

Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Forum1

Sayin Watcher ilginiz icin tsk ederim, maalesef mailinizde gelmedi.

Sorunu nasil cözebiliriz? Firefox ile de denedim mesajlar butonu nedense bana gözükmek istemiyor durumunda......
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedPerş. 10 Mart - 20:43

kırmızı olarak görünen yeni butonu yeni mesaj var anlamında

girip mesajınızı okuduğunuz zaman orası mesajlar şeklide değişip rengi diğerleri gibi olacak
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedPerş. 10 Mart - 21:03

ofis demiş ki:
kırmızı olarak görünen yeni butonu yeni mesaj var anlamında

girip mesajınızı okuduğunuz zaman orası mesajlar şeklide değişip rengi diğerleri gibi olacak

Evet aynen ok1
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli   Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli Icon_minipostedCuma 11 Mart - 20:00

degerli arkadaslar cok tsk ederim simdi hepsini görüyorum, oraya tiklamak aklimin ucundan bile gecmemisti.....

Hepsi cevaplanmistir.

Safir camli Kordonlu, komple Seramik Kasa Kelebek Kilitli
1 sayfadaki 1 sayfası