Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bazı üyeleri onayladık

2 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Bazı üyeleri onayladık Empty
MesajKonu: Bazı üyeleri onayladık   Bazı üyeleri onayladık Icon_minipostedCuma 4 Eyl. - 23:46

Arkadaslar, forumun altyapisini ben de yavas yavas ogreniyorum,
bir sorun vardi, arkadaslar uye oluyor fakat kendilerine gelen konfirme mailine cevap vermezlerse uyelikleri askida kaliyor ve aktif olmuyordu,
Simdi tespit ettigim duruma gore bu uyeliklerin aktif olmasini ben altyapidan yapabiliyormusum.
Boyle olunca oradan 5 arkadasin uyeliklerinin henuz aktif olmadigini gorunce onlari aktif hale getirdim,
Ayni zamanda mesela forbidden aktif yapamamis ve yeni bir isim alarak Forbidden1 olmustu, ama aktivasyon bekleyen isimler arasinda forbidden'i de gordum, bu tur isimler burada varoldugu muddetce forbidden1 esas ismi olan forbidden ismini alamazdi, bunlari sildim simdi forbidden1 isterse kullanici ismini profilinden degistirip forbidden ismine geri donebilir. (umarim yanilmiyorumdur :siritiyom: )
http://www.turksaatforumu.com
forbidden

forbidden

Bazı üyeleri onayladık Empty
MesajKonu: Geri: Bazı üyeleri onayladık   Bazı üyeleri onayladık Icon_minipostedC.tesi 5 Eyl. - 0:28

benim için artık önemli deil. zaten nickimde bir fark da yok sonunda 1 olmuş olmamış mühim değil. önemli olan yeni arkadaşların böyle bir problemle karşılaştığında dile getirmeleri, özverili adminlerimiz bu konuda ellerinden geleni yapmaktalar :ok3:

Bazı üyeleri onayladık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bazı saatlerim
» Bu Nezih Forumun Güzide Üyeleri, Merhaba!
» seçimde sandık kurulu üyeleri parasını nereden nasıl alıyor?
» Bazı saatçiler neden hala fiyatları İsviçre Frangı olarak belirtiyorlar?