Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı

+14
haspirin
Muhendis78
deka
ofis
dreren
burbank
teng
u3kagitci
cmbrbr
recklesstr
zavarra
durdor
watcher
silver
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
deka

deka

GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 6 Nis. - 9:12

Gözünaydın, hayırlı olsun. ok1
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 7 Nis. - 6:19

@deka: Teşekkür ederim, sonunda uğraş sona erdi Smile
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 1 Tem. - 23:57

formu biraz gec okudum keske zamaninda yetisebilseymisim,,ozellikle armani saatler icin soylenecek bir kac sozum olacakti
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 2 Tem. - 5:12

Lütfen bilgilerinizi paylaşın. Armani almayı düşünenler olabilir, onlar içinde yararlı bilgiler olacaktır.
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 4:31

armani saatlerin emitasyonlarin cok sikayet ediliyor bugunlerde,bu kadar sikayete ragmen,armani emitasyon saat alimlari artarak devam ediyor,,bunun sebebi sudur oncelikle!!

1-armani saatleri cinde urettirmekte ve cindeki emitasyin saat saticilari bundan dolayi saatin kaliplarini(armaniye fason ureten firmadaki calisanlardan) cok cabuk edinip emitasyonlarini orjinaliyle birebir olculerde yapabilmektedirler,,sadece armani markasi kadar kaliteyi aramiyorlar,

2-armani firmasi pilli saatlerinin hemen hepsinde miyota os serisi makineler kullaniyor,ve bu makinenin toptan fiyati 10- 12 usd civari,
ve bu makineyi de herkes kolaylikla edinebiliyor,

emitasyonu cok kolay yapilabilen,,gercegiyle gorunus olarak ayni,,kullanilan makine gorunus olarak degil,gercekten ayni,,bir emitasyon yapiliyor,,
ve herkesde aliyor dogal olarak,,

armani abd de 300-400 usd gibi fiyatlara satiyor,,cinde 30-35 dolar,,

burada asil kabahatin ben cinli emitasyonculardan ziyade,,sadece marka degerini kullanarak,,cok basit saatleri tissot gibi koklu firmanin saatlerinden daha pahaliya satan firmadir bence,,

ve sunu ozetle soylemek isterim,,para verecek dunyadaki en son saat armani saatlerdir,,
deka

deka

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 4:39

ok1
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 5:10

Paylaşımınız için teşekkürler.. çarpıcı örnekler vermişsiniz. Armaninin kullandığı mekanizmaların ucuzluğunu ve basitliğini bildikten sonra gerçeğine 500-1000 lira civarı paralar vermek zoruna gider insanın gerçekten. O mantıkla replicasına yöneliyor çoğu kişi. GG'da hala onlarca replica armani satıcısı var, yüzlerce, belki binlerce de yorum var bu saatlere ilişkin, bir de yorum bırakmayanları hesaba katarsanız sayıca fazla bir kitle bu replica armanileri kullanıyor (ben dahil Smile).
deka

deka

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 5:22

Sonuçda pilli mekanizmaların üç aşağı beş yukarı ederi o değil mi? olay bu kadar basit. by
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 5:27

Evet aynen ok1
Biraz önce bu başlıkta önceden yazdığım yazıları okudum, ne olaylı geçmiş bu saat, okurken zamanda yolculuk yaptım resmen Smile
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 5:48

ben urun iyi olduktan sonra acikcasi replika saat kullanmakta pek sakinca gormuyorum,,mesela gecen gecen gun su saati bi arkadasima gonderdim,,
gercek tourbillon mekanizmali hublot king power
ve bu saatin orjinali 100 000 usd ustu iken bu saat 1 000 dolar civari
en azindan nefsimizi koreltebiliriz Smile))

https://2img.net/r/ihimizer/i/hublotkingpowertourbill.jpg/
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 5:49

bende okudum yazilarinizi:))) hakketen baya olayli gecmis,,peki suan ne durumda?? merak ettim
deka

deka

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 5:50

Olaya bu mantıkla, bilinçli yaklaştıkdan sonra bence de okey. ok1
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 6:37

Fiyatından dolayı Dünyada ya da ülkede sayılı kişinin o saat sahip olabileceği bariz ve o saat de çok isteniyorsa replicası almak kaçınılmaz olmuş Smile
Ben de aynı düşünüyorum sizinle.
Saat şu anda problemsiz. Satın alalı 3 ay geçmesine karşın kordonundaki vanilya kokusu bile ilk aldığımdaki kadar olmasa da, hissedilir derece duruyor. Severek kullanıyorum. Bir arızası çıksa gene yaptırır kullanırım.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 6:44

bence aynı mekanizmaları saatlerin $1000-$2000 olduğu bir ortamda sırf markası yüzünden $10000-$15000 fiyat çekilmiş saatlerin $500-$1000 dolarlık kaliteleri replikalarını kullanmakta beis görmüyorum.

inanmayacaksınız belki ama dün elimde bir adet gerçek longines, bir adet 30$lık sahte longines, tissot, orient ve casio protrek'i bilgisayarda atomik saate göre ayarladım, sonuçlar:

casio protrek: +1
sahte longines: +5
gerçek longines: +5
tissot: +10
orient: +10

çin mekanizmaların gerçekten doğru saat tutması sözkonusu ama uzun vadedeki etkilerini görmemiz lazım. ancak böylesine bir tüketim toplumunda nesilden nesile geçecek bir saat peşinde koşmak pek makbul gözükmüyor. neticede detaylarıyla zevk veren bir replika olduktan sonra doğru fiyatta alınabilir.
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 6:56

ayrica sea gull diye bir firma var,cok yuksek kalite saatler uretiyorlar,tourbillon perpetual vs uretimleride var,,ve fiyatlari isvicre saatleriyle kiyaslanamayacak duzeyde uygun,,bu markayida alternatiflerinize yazabilirsiniz,,60 70 senelik cin in en koklu saat firmasi
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 3 Tem. - 8:12

hocam artık orjinal seagull bile bulmak zorlaştı Smile seagull'un bile taklidini yapıyorlar, replika dünyasında "orjinal seagull" diye satıyorlar bazı saatleri.

esasen seagull mekanizmayla gayet şık, kendine has marka üretilebili. şahsen ben replika yerine orjinal bir mekanizmayla, şık saat üreten firmayı tercih ederim, illa marka peşinde koşmuyorum yani.

neyse, fazla replika karıştırmayalım.

iyi saatler.
Maurice Lacroix

Maurice Lacroix

MesajKonu: Geri: GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı   GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 9 Eyl. - 10:49

Bilgiler için teşekkürler üstad, bende şimdi şikayetimi yapıyorum. Bizim üç kağıtçı satıcılara mı kızarsın, taklitçi çine mi, araştırmadan alışveriş yapan tüketiciyemi:S

GG'de orjinal diye satış yapan bir replika satıcısı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Beni alın diye bağıran bir Orient
» İstanbul içinde Güvenebileceğim Bir Replika Satıcısı Arıyorum.
» Bir saati değerli yapan nedir?
» Ebay satıcısı ve saatleri;
» GG nato kayis saticisi watchido