Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

danışma-yardımi-bilgi

4 posters
YazarMesaj
onurinho

danışma-yardımi-bilgi Empty
MesajKonu: danışma-yardımi-bilgi   danışma-yardımi-bilgi Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 9:44

ben kendime bi otomatiık saat almayı düşünüyorum ama tam olarak bilgim olmadığından karar veremiyorum 300 tl'ye kadar limit ayırdım kendime.araştırdığım forumdan baktığım kadarıyla 3 model aklıma yattı(Seiko SNZF11K1-SEİKO 5 SPORTS ATLAS OTOMATİK DİVER SKZ209-black-orange moster).bunlar hakkında sizinde fikirlerinizi öğrenmek istiyorum,varsa kıyıda köşede tavsiye edebileceğiniz başka modeller bekliyorum.söylediğim modellerden az çok anlaşılmıştız nasıl modellerden hoşlandığım umarım.yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.iyi akşamlar herkese
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: danışma-yardımi-bilgi   danışma-yardımi-bilgi Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 14:19

sorduğunuz tüm saatlerin mekanizması 7S serisidir. sağlam ve uzun ömürlü kalibrelerdir. geriye kalan saatin tasarımı ve malzeme kalitesi. buda sizin beğeni ve kullanım tarzınıza bağlı.
sağlam ve karakterli bir saat için monster, spor ve dayanıklı bir saat için atlas, sade ve klasik bir saat için snzf serisi tercih edilebilir.

birde eğer tek saat kullanacaksanız, her ortama her kıyafete uyabilecek bir saat tercih edilmelidir. mümkünse koyu kadran ve çelik kordon. bu bağlamda snzf serisini retcih edecekseniz eğer, bulabilirseniz 17 olanını alın.
onurinho

MesajKonu: Geri: danışma-yardımi-bilgi   danışma-yardımi-bilgi Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 15:35

cevap için teşekkür ederim.amma çok seçenek varmış otomatik saatlerde marka olarak seiko seçtim gibi ama insan baktıkça kararsız kalıyor.atlas çok hoş gibi ama snzf deki sadelik yok monster de ise daha başka bi çekicilik var hangisini alsam pişman olmayacağım aldığım için ama almadığım içinde pişman olacağım :/ http://www.turksaatforumu.com/t2589-seko-5-sports-atlas-otomatk-dver-skz209 bu ilanda senin sanırım saatin bu resimdekinin aynımı peki birebir yani renk olarak falan diyorum.satılık ilanlarınıda takip ediyorum ama kararsızlık işte...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: danışma-yardımi-bilgi   danışma-yardımi-bilgi Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 21:27

Seiko atlas'i gonul rahatligi ile tavsiye edebilirim, cok seveceginiz bir modeldir.
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: danışma-yardımi-bilgi   danışma-yardımi-bilgi Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 21:46

Bence şu an için hangisi içinize daha çok sindiyse onu alın, zaten burada bulunduğunuza göre ileride 2. sinide alacaksınız demektir, o zaman aklınızda kalan diğer modeli veya o günkü değişen zevkleriniz doğrultusunda başka bir saat alırsınız. ok1
onurinho

MesajKonu: Geri: danışma-yardımi-bilgi   danışma-yardımi-bilgi Icon_minipostedÇarş. 23 Mart - 22:48

vallahi sayın deka orası kesin gibi bu gidişle Smile

danışma-yardımi-bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Omega Speedmaster Triple Date / Fiyat Danışma
» HMT Military Winding Watch Danışma
» Oris bilgi
» Saat yardımı ile yön nasıl bulunur?
» Bezel tachymetre rakamları yardımı