Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume

5 posters
YazarMesaj
bumblebee

bumblebee

Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Empty
MesajKonu: Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume   Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 8:53

Eski konulardan birinde watcher paylaşmıştı sitenin linkini, incelerken aşağıdaki saat ilgimi çekti, fiyatı 94$ ve onun hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum.

Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Watch : http://www.siswatch727.com/index.do

Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume B_1292958619484008199
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume   Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 12:31

hocam parnislerede bak
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume   Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 18:24

daha önce bakmıştım, parnis'ler de yakın fiyatlarda.
peki saat hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim ?
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume   Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 19:21

Sırf Panerai virüsü etkilerini zayıflatmak için aldım bu saatin power rezervlisini.Bir replika yada sahte marka değil,bir Çin markası Marina Militare.Hatırladığım kadarıyla Panerai'in açmış olduğu Patent davasını kaybettiler ama satışları buna rağmen devam ediyor.
Saati, fiyatına göre gerçekten başarılı buldum.Bu tip çin saatlerinde ince işçilik problemli diye okumuştum ama hiç de öyle değil,detaylar iyi ve sorunsuz.Saatin camı safir dense de bana inandırıcı gelmedi,yanılıyor olsam bile antirefle özelliği hiç yok denebilir en azından .Bendeki modelinde Seagull mekanizma kullanılmış ve otomatik,zaman sapmasını 24 saat için +10 saniye ölçmüştüm..
Görünüm olarak gösterişli bir saat diyebilirim ancak bu özelliğini kendi adından değil de "Panerai" taklidi olmasından alıyor bana göre.Luminor özelliği de iyi diyebilirim.
Sonuç olarak bu fiyata bu özellikler gayet başarılı ,yani Fiyat/Performans oranı yüksek.Tabi bunun şimdilik böyle olduğunu düşünüyorum,2 yıl sonra saatin ne halde olacağı öngörüsünde bulunamıyorum doğal olarak.
Saati aldığım site (reklam olsun diye yazmıyorum,sadece üyelere fikir versin ) "www.parniswatch.net " .Paketleme sorunsuz,sağlam ve zamanında elime ulaştı.Saatin bana kutusuz gönderildiğini (sanırım maliyet tasarrufu olsa gerek) ilave edeyim tam olsun.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume   Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 19:44

hangi taklit aslının yerini tutabilir ki ?
ucuz mal alacak kadar zengin değilim demiş konfüçyus üstad.
bunlara vereceğimiz paraları almış gibi bir kenara atalım 12 13 yıl sonra alırız orijinalini Smile
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume   Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume Icon_minipostedPerş. 23 Haz. - 8:27

işte mesele de o ki, orijinaline o parayı vermeye değmez bence!!

Marina Militare 44mm Black Dial with Superlume
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Parnis 44mm Black Dial White Number Asian 6497 E585
» Panerai - Radiomir Composite Marina Militare (2010)
» Piaget Altiplano Black Dial Manual Winding Replica Watch
» Mido All Dial- Carbon Dial
» Satılık Panerai PAM177 Titanium Marina