Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?

4 posters
YazarMesaj
qazokmubec

qazokmubec

Bu Replika Seiko Velatura Nasıl? Empty
MesajKonu: Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?   Bu Replika Seiko Velatura Nasıl? Icon_minipostedC.tesi 4 Haz. - 16:05

Selamlar arkadaşlar,

http://urun.gittigidiyor.com/Seiko-Velatura-Limited-Edition-Gold-ROSE_W0QQidZZ40577424

adresindeki replikanın kalitesi hakkında tahmin yürütebilecek olan var mı?
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?   Bu Replika Seiko Velatura Nasıl? Icon_minipostedPaz 5 Haz. - 9:51

Ustad replikanin kalitesi fotograflarda yerinde ama malzeme ve iscilikte yerinde degil bir de o velatura hikayesi degisik bir enerji uretimi ile saglaniyor kaynak tabii ki pil bunda ise direk pil yani aslinda quartz son tahlilde gerek yok boyle replikalara Smile bene yaniu selamlar...
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?   Bu Replika Seiko Velatura Nasıl? Icon_minipostedPaz 5 Haz. - 9:52

Bence yani Smile
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?   Bu Replika Seiko Velatura Nasıl? Icon_minipostedPaz 5 Haz. - 12:35

Ben guessaat'ten almıştım armani marka bir replica saat, geldiğinde sorunluylu. Saniyesinde problem vardı, sonradan tamir ettirdim. Linkteki satıcı da benim saati satın aldığım satıcıyla benzer saatleri satıyor. Muhtemelen gelecek saat de aynı ya da benzer fabrika eseri olacaktır.
Kalite olarak, ilk aldığımda armani saatim siyah kadranlı olmasına rağmen 1 tek toz yoktu kadranda, bu da montaj işleminin temiz ortamda yapıldığı izlenimini verdi bana. Ayrıca saatin kapağını açınca makinesine bir göz attım, uyduruk quartzlardan değildi ve saat pilinin üzerinde bile koruyucu yapışkan vardı. Kordonu vanilya kokulu, alalı yaklaşık 2 ay oldu ama koku geçmedi sadece azaldı bir miktar. Saati orjinalinden ayıran farklar arka kapağındaki logonun kocaman olması ve silikon kordonun tek renkten oluşup gri renk içermemesi onun dışında orjinaliyle aynı (suya karşı mukavemet hariç).
Bunlar dışında linkteki saat çift 24 saat gösterli, gmt oluyorsa 2.si işe yarayabilir seyahatlerde. Saatin altın kaplaması zamanla atabilir ona dikkat edin. Çelik kasalı modellere bakmanız daha iyi olacaktır. Son olarak da Crazyhours'un da dediği gibi bunlarda çalışma prensibi orjinalleri gibi komplike değil, quartz temelli oluyor.
metin.atasorkun

MesajKonu: Geri: Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?   Bu Replika Seiko Velatura Nasıl? Icon_minipostedPerş. 9 Haz. - 6:30

bu replika bile değil daha doğrusu velatura değil hislon replikası Smile

http://urun.gittigidiyor.com/HISLON-GHL3010GMTRS-ORJINAL-amp-2YIL-GARANTI_W0QQidZZ40013368

Bu Replika Seiko Velatura Nasıl?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seiko Velatura Direct Drive
» Satılık Sıfır Seiko Velatura SPC007
» SEIKO velatura srh005p saatimi aldım :)
» SEIKO VELATURA GMT KINETIC SUN013P1 SAAT 350 TL
» Alınık SEIKO Velatura SRH006,HTC sensetion verilecek.