Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor

+5
burbank
deka
GAREZ
egunns
watcher
9 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Empty
MesajKonu: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 3:43

Arkadaslar, bunca zamandan sonra DH sitesi de kendi forum saatlerini yapmak icin yola cikti.
Tum bu gelismeler cok cok sevindirici.
Yavas yavas ulkemize saat kulturu yerlesmeye basliyor boylelikle.
Simdi saat tasarlama asamasindalar, bu da saat ve modeller konusunda hepsine arastirma ve gelisme zorunlulugu getirecek, bu da saatlere olan bilgi ve ilgiyi cok arttiracaktir.
Hepsine kolay gelsin diyorum, elimizden gelen yardimi da esirgemeyelim ve sanirim neticede de guzel bir saat ortaya cikacak, valla niye yalan soyleyeyim ben taliplerden biri oldum bile.

Link asagida:
http://forum.donanimhaber.com/m_49940038/mpage_1/key_/tm.htm

.
http://www.turksaatforumu.com
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 8:23

burbank dostumu ilgi ile izliyorum orada da
bende muhtemelen yazılacağım

spor karakterli saatler oranın ruhunu daha çok yansıtır ve daha çok dikkat çeker kanımca
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 8:59

ben bunu pcnet forumda yapalım mı dedim olmaz dediler sonrada uzaklaştırdılar... ( GAREZ'i )
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 9:40

DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Yunus2

bunların yapacağı sadece kadrana LOGO koydurtmak oluyor... hazır saate logo koymak ne zamandan beri forum saati yapmak oldu?
deka

deka

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 9:52

Bende ilgiyle izliyorum,proje her ne kadar DH nin olsada kaynak,öncülük Türksaat kaynaklı olacak gibi gözüküyor, ayrıca burbankı burada yaşadığımız tatlı sıkıntıların içerisinde gördükçe anılarım tazeleniyor. ok1
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 10:16

Sağolun dostlar hatırlanmak güzel. cheers

Aşkolsun Garez, uygun bir saat modeli seçmek, ortak modifikasyon standartlarında buluşmak, belirli bir bütçeye göre katılımı yüksek tutmaya çalışmak kolay mı sanıyorsun. Bırak modifikasyonu, uygun saat modelini belirlemek için bile 4 sayfa dolduruldu. İnsanları ortak müşterek de buluşturmak, özel birşey olduğu hissini vermek de bir uğraş. Ama zevkli bir uğraş Very Happy

Özgün tasarım tabiiki de farklı bir iş. Mühendislik, tasarım bilgisi istiyor. O iş zaten burada yürüyor. Ama oradaki saat sevgisini yaşatmak ve özellikle mekanik saat sevgisini aşılamak, ortak birşeylerde buluşturmak için bu da güzel bir fırsat. Sonuçta ne olursa olsun çıkacak şey, forumca emek verilmiş birşeyleri de içeren özel birşey olacak. okkiii (İnşallah, Allah'ın izniyle tabii)
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 10:52

şimdiden kutluyorum tüm öncü arkadaşları.. çok sevindirici gelişmeler..
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 19:06

Burbank'ı bu zor girişimi için tebrik ediyorum,4 sayfaynın hepsini bende okudum ve tüm görüşleri ortak bir çerçeveye sığdırmanın zorluğunu gördüm.
Proje bir istikamete girmeye başladığında bende dahil olabilirim listeye.Bunu bir saati ucuza kapatmak için değil de, bu tip samimi girişimlere destek olmak açısından değerlendirebilirim.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 20:26

ben de ben de Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 20:40

burbank demiş ki:

Aşkolsun Garez, uygun bir saat modeli seçmek, ortak modifikasyon standartlarında buluşmak, belirli bir bütçeye göre katılımı yüksek tutmaya çalışmak kolay mı sanıyorsun. Bırak modifikasyonu, uygun saat modelini belirlemek için bile 4 sayfa dolduruldu. . okkiii (İnşallah, Allah'ın izniyle tabii)

vieux guluyor

.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 20:45

abi bu işte üstüne kalır benden söylemesi Smile
HalitMurat

HalitMurat

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 20:47

Hayırlı olsun;
okudukça sabır ve emeğin kıymetini anladım,
dijital saat isteyen arkadaşlar vardı, duvar saati isteyenler vardı, heritage kapağına bayıldım diable ama tek başına bile herhalde bütçeye sığması mümkün olmaz :]

Allah yolunu açık etsin bol sabır ve şans nasip etsin Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 21:22

crazyhours demiş ki:

imdaaaat affraid
deka

deka

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 21:41

DH projesi ve zorluğu,her kafadan bir ses çıkması, Watcherin yaptığı işi,emeği ve değeri bir kez daha ortaya koyuyor. ok1
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 22:05

burbank demiş ki:

Aşkolsun Garez, uygun bir saat modeli seçmek, ortak modifikasyon standartlarında buluşmak, belirli bir bütçeye göre katılımı yüksek tutmaya çalışmak kolay mı sanıyorsun. Bırak modifikasyonu, uygun saat modelini belirlemek için bile 4 sayfa dolduruldu. İnsanları ortak müşterek de buluşturmak, özel birşey olduğu hissini vermek de bir uğraş. Ama zevkli bir uğraş Very Happy

Özgün tasarım tabiiki de farklı bir iş. Mühendislik, tasarım bilgisi istiyor. O iş zaten burada yürüyor. Ama oradaki saat sevgisini yaşatmak ve özellikle mekanik saat sevgisini aşılamak, ortak birşeylerde buluşturmak için bu da güzel bir fırsat. Sonuçta ne olursa olsun çıkacak şey, forumca emek verilmiş birşeyleri de içeren özel birşey olacak. okkiii (İnşallah, Allah'ın izniyle tabii)

ne yapayım ben o forumu sevmiyorum nükleer santral isteyen boş beyinlilerin forumu o nedenle onlara hiç bir şey yapılmaz zaten dalga geçiyorlar... projeyi ciddiye alan az...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 22:33

Ya zaten proje gerceklesse de gerceklesmese de burbank ve diger arkadaslar tecrube kazaniyorlar, bence asil onemli olan bu.
Dort gozle yeni bagimsiz ve tema icerikli yeni saat forumlari kurulmasini bekliyorum. Tum bunlar ulkemize kazanc bence.
Mesela yeni forum temalari: vintage saatler, dalgic saatleri, ust duzey saatler, seiko, omega gibi markalar icin ozel forumlar, cep saatleri, osmanli saat dunyasi vs gibi temalar olabilir
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor   DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor Icon_minipostedCuma 17 Haz. - 2:41

watcher demiş ki:
crazyhours demiş ki:

imdaaaat affraid

hahaha

DH (Donanimhaber sitesi) Forum Saati Yapiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forum saati kutusu
» Forum saati bir chronograph olabilir mi?
» Acaip Saatler Sitesi
» Forum Saati Talebini İptal Ettirmek İsteyen Üyeler !!!
» Saatinizin kalbi 36.000 vuruş yapıyor mu?