Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH

5 posters
YazarMesaj
ticktock

ticktock

Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Empty
MesajKonu: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 3:10

Her Parcasi Tamamiyle Orjinal
Makinasi Tertemiz Kondisyonu cok iyi durumda olan Bakimlari yeni yapilmis caminda tek bir cizik bulunmayan Zenith Respirator X 28000 VPH saatim satiliktir..
Istanbulda istenilen saaticye gosterilebilir. orjinalligi veya temizligi hakkinda bir sorun cikarsa saati orada birakirim kuskunuz olmasin..
Taksit isteyenler oldu.. Malesef taksit yapabilmem mumkun degil..

Sahibinden sitesinde fiyati 1300 TL

Forum ici fiyat 1100 TL..

Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Zenithrespirator

Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Zenithrespirator1

NOT : belirledigim fiyat gerek ebay gerek turk satis sitelerinde satilan ayni kondisyonda olan ayni saatlere bakilarak baz alindi. bir hatam olduysa fiyatla ilgili beni uyarirsaniz dogrusunu gosterirseniz cok memnun olurum. Her turlu elestirinize acigim.

Saygilarimla
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 4:44

hayırlı satışlar.
kadranı biraz yıpranmış gibi.. yakın plan resimler varmıdır?
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 5:02

merhaba,

naçinaze tavsiyelerim,

saatin kolunuzdayken resmini ekleyin. bir de mümkünse arka kapak kapalı, arka kapak açık (mekanizma görülecek şekilde), ve önden saat 10:08'de pimi çekiliyken resimlerini ekleyin.

bu resimlerde kadran yıpranmış ve saat bakımsız gözüküyor, talep edebilecek kişiler ancak meraklısı ve bunu arayanlar olacaktır, onlar da böyle bir saati internetten resmine bakarak almayacak kadar sabırlı ve kolleksiyoner ruhuna sahip olacağını düşünüyorum.

ayrıca bakımı yapılmışsa, kadranın ve indexlerin de temizlenmiş olması gerektiğini düşünüyorum. şu anda kasanın ve kadranın polisajı eksik gibi duruyor. o yüzden her ne kadar iyi bir fiyat vermiş olsanız da buna teklif verebilecekler için albenisi eksik.
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 6:05

oncelikle yanitlariniz icin cok tesekkur ederim..

saatin makinasina bakim yapildi. evet kadranda 9 yonunde yorgunluklar mevcut fakat orjinalligi bozulmasin diye kasa ve kadran ellenmedi.
hatta saatin hicbir tarafi ellenmedi sadece makinanin bakimi yapildi

saatin fotograflari cep telefonu ile cekildi..
kendim acip arka kapaga zarar vermemek icin saatciye goturup actiricam ve fotograflarini cekecegim.

tekrar soyluyorum. saatin kadrani kasasi herhangi bir restorasyon islemi gormedi. orjinal haliyle duruyor.

saatin yakin cekim fotograflarini ilk firsatta eklemeye calisacagim.

unuttugum konularda beni uyardigi icin qazokmubec arkadasima cok tesekkur ederim.

ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 6:36

merhabalar bir kac resim daha ekliyorum. boylece kadranin ne denli yorgun oldugunu gorebilirsiniz. mumkun oldugunca net cikalarina ugrastim..
39 mm hamiltonun resmini ekleme nedenim bileklerimin ne denli kalin olduklarini anlamaniz icin. boylece zenithin boyutunu az cok tahmin edebilirsiniz.

Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Img0382zwOrjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Img0383pOrjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Img0384nznOrjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Img0385cOrjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Img0386bg
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 7:52

şimdi biraz daha iyileşiyor Smile mümkünse dijital makine ile çekin, cep telefonu ile iyice flu bir görünüm oluşturuyor, çünkü neticede bir mal satacaksınız, pazarlamasını iyi yapmak lazım. özellikle chrono24 sitesindeki çekimleri örnek alabilirsiniz.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPerş. 7 Tem. - 22:10

hayırlı satışlar. bendede bunun kadranı mavi beyaz olanı var fiyatı benim saatime göre uygun sonuçta en az 40-45 yıllık bir saat makina durumu iyiyse makinası genellikle 2562 pc dir otomatik özelliğinin yanında kurma özelliğide var 42-48 saat pover rezerve si vardır...mekanik bir saat olarak ve zenith marka itibarı ile..kadran polisaj olmaz benim bildiğim. ama forumda üyemiz olan efsane arkadaşımız kadranı orjinalliği bozulmadan sıfır kondüsyonda restore eder.. kasa çelik uygun bir polisajla sıfır kondüsyona gelir.. orjinal zenith deri kordon ve tokası da takıldımı.. çok üst sınıf bir saattir..evladiyelik tir..saatinizin kıymetini bilin zor el geçer bir saattir...tekrar hayırlı satışlar..
teng

teng

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedCuma 8 Tem. - 1:37

Söz konusu saati gördüm. Makinesi 2562 idi ve çok iyi çalışıyordu.
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPtsi 18 Tem. - 3:39

Tekrardan merhabalar

Evet Tayfun Bey bu saati gordu hatta saate yapilan bakim onun ustasinda gerceklesti ve saate deri kordon almamda bile yardimci oldu sag olsun Smile

Makinasinda temiz ve bir problem yok.. fotograflardan gordunuz gibi kadranda yorgunluklar mevcut.

saatin kayisi ve kayis tokasi harici parcalarin hepsi orjinal..

Zenith Respirator icin tekliflerinizi bekliyorum..

Saygilarimla.
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedSalı 6 Eyl. - 11:37

arkadaslar paraya ihtiyacim oldugu icin saatin fiyatinda yenileme yapiyorum.

saatin yeni fiyati 900 tl dir.

makinesi 2562 ve cok iyi kondisyonda.
kadranda yorgunluklar mevcut fakat efsane arkadasimiz restorasyon yapmakta.

ilginize tesekkurler.
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH   Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH Icon_minipostedPaz 11 Eyl. - 5:43

fiyat 800 tl olmustur

Orjinal Zenith Respirator X 28000 VPH
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ORJİNAL ZENİTH AUTOMATİC 28800 RESPİRATOR
» orjinal zenith automatic 28800 respiratör john kenedy
» zenith automatic 28800 respirator-x modeli
» satılık orjinal vintage zenith kurmalı 1950 lerden
» zenith automatic 28800 respirator