Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Casio G-Shock Nato kordon

2 posters
YazarMesaj
HalitMurat

HalitMurat

Casio G-Shock Nato kordon Empty
MesajKonu: Casio G-Shock Nato kordon   Casio G-Shock Nato kordon Icon_minipostedÇarş. 27 Tem. - 21:47

Aşağıda ilanda ve fotoda görebileceğiniz tarzda bi G-Shock almak istiyorum ama Kauçuk kayışa sürekli para vermek istemiyorum; diable
acaba bu saatli Nato kayış ile kullanabilir miyim?
veya bu tarzda ve fiyat aralığında kordonu kauçuk olmayan alternatif marka veya modeller var mı bildiğiniz?

Peşinen teşekkür ederim :]

Casio G-Shock Nato kordon GA-100-1A2DR

http://urun.gittigidiyor.com/Casio-G-SHOCK-GA-100-1A2DR-KOL-SAATI-KARGOSUZ_W0QQidZZ42490524
ofis

ofis

Casio G-Shock Nato kordon Empty
MesajKonu: Geri: Casio G-Shock Nato kordon   Casio G-Shock Nato kordon Icon_minipostedÇarş. 27 Tem. - 22:39

nato kordon için saati yakından görmek gerekir bazı casiolarda kordonun geçeceği yer bir parmak genişliğinde olabiliyor yada pimlerle kasa arası çok dar olduğundan ince bir kordon temin edilmeli.benim oriente aldığım nato çok ince dokunmuş mesela.ama ürünün lug genişliği daha önemli.sonra koca kasaya serçe parmağı genişliğinde kordon komik oluyor.

sgi arkadaşımızda bu mesajı görürse bir casio uzmanı olarak daha net cvp verebilir.

Casio G-Shock Nato kordon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Casio G-Shock
» Satılık Siyah Nato Tarzı Kordon 20-21 mm
» Anti shock sistemleri - liste
» Nato Kayış.
» GG nato kayis saticisi watchido