Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Citizen Eco Drive

3 posters
YazarMesaj
rindoshikachi

Citizen Eco Drive  Empty
MesajKonu: Citizen Eco Drive    Citizen Eco Drive  Icon_minipostedPerş. 11 Ağus. - 7:09

öncelikle herkese merhabalar resimlerde görülen citizen eco drive hakkında bilgi almak istiyorum bu saat replika mıdır değilse modeli nedir şimdiden çok teşekkür ederim

Citizen Eco Drive  Big52591648s9r
ofis

ofis

Citizen Eco Drive  Empty
MesajKonu: Geri: Citizen Eco Drive    Citizen Eco Drive  Icon_minipostedPerş. 11 Ağus. - 19:23

merhabalar hoş geldiniz.
saat kullanımış ve orjinal duruyor.

fiyatına göre karar verilmesi gereken bir saat.

biz mekanik saat severler olarak bu tarz bir saati görünümünden, uygun olmasından, hadi buda bulunsun gibi sebeplerden dolayı tercih edebiliriz.

bu saatte kasa formundan dolayı dikkat çekiyor.temiz ve uygunsa kasa ve kordon yapısının marjinalliği bakımından alınabilecek bir saat.
BR-02

BR-02

Citizen Eco Drive  Empty
MesajKonu: Geri: Citizen Eco Drive    Citizen Eco Drive  Icon_minipostedPerş. 11 Ağus. - 19:54

resimden maalesef pek anlasilamiyor.
****-****-**** li numarasi lazim. Arka kapak ve kadranda yazar. Verebilirseniz daha bilgilendirici bilgiler verilebilir.
rindoshikachi

Citizen Eco Drive  Empty
MesajKonu: Geri: Citizen Eco Drive    Citizen Eco Drive  Icon_minipostedCuma 12 Ağus. - 4:46

saolasın üstadım yardım için
arkada H 500-K002737 CK 300116 GN4-S RFN

ön tarafta ise H 500 K004344-KA 504-01532 yazıyor
rindoshikachi

Citizen Eco Drive  Empty
MesajKonu: Geri: Citizen Eco Drive    Citizen Eco Drive  Icon_minipostedCuma 12 Ağus. - 4:50

ofis nickli arkadaşım ilginize çok tşkler
BR-02

BR-02

Citizen Eco Drive  Empty
MesajKonu: Geri: Citizen Eco Drive    Citizen Eco Drive  Icon_minipostedCuma 12 Ağus. - 22:12

Bu tür saatlerin replikasini ben daha görmedim, asil teshisi arka kapak acilinca konabilir.

Mekanizmasi eco-drive(isigin kadrandan solar panel ile aküyü doldurmasi) kronograf funksiyonlu H500. Günes isiginda 2 saatde, 500lux isik kuvvetinde 30 saatde, 30 wattlik bir isik altinda 20 cm uzaklikta 14 saatde aküyü doldurabilme bilgileri var. Genelde akü veya onun dolumunu saglayan elektronik aksam bozulabiliyor. Yazacaklarim simdilik bu kadar. Arzu ederseniz kullanim kilavuzunu da ekliyorum. Almancadir, ama resimli oldugu icin anlasilacagini umuyorum. Saygilarimla

Indirmek icin Tiklayiniz.

Citizen Eco Drive
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» citizen eco drive nasildir?
» Eco-Drive
» Seiko Velatura Direct Drive
» citizen eco drive orjinallik ve kordon yapısı
»  Satılık Citizen Eco-Drive Titanium 200m