Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak

+3
deka
ofis
hongkong
7 posters
YazarMesaj
hongkong

Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Empty
MesajKonu: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedSalı 16 Ağus. - 20:28

İyi Günler Forum Dostları,
Sitenize yeni üye oldum ve bilgileriniz dahilinde yardım istiyorum
Haftaya şirketim beni Hong Kong'a gönderiyor 3-4 gün orada kalacağım
Size sorum acaba Hong Kong ile Tr arasında pahalı saatlerde fiyat farkı çok oluyor mu? Birde gitmişken yanımda bir adet fazla getirmeyi düşünüyorum Siz hangi saatleri tavsiye edersiniz? Fiyat olarak 1000-5000 dolar arasında olabilir? Şimdiden tüm yardımlarınız için teşekkür ederim
Saygılar
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedSalı 16 Ağus. - 21:03

hoşgeldiniz.

bu konuda movement34 arkadaşımız bizden çok daha yardımcı olabilir.

En son ofis tarafından Salı 16 Ağus. - 23:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedSalı 16 Ağus. - 23:15

Hoşgeldiniz.
hongkong

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedÇarş. 17 Ağus. - 21:33

hosbulduk dostlar
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedPerş. 18 Ağus. - 6:37

özellikle Seiko ve Orient'leri orada türkiyeden nisbeten daha ucuza bulabilirsiniz. İsviçre saatlerinin hongkongdaki fiyatlarını pek hatırlamıyorum. 1 kere gittim birkaç butik dolaşmıştım, luks saatlere bakmıştım onların fiyatları da dünyanın heryerinde benim için çok çok pahalı olduğunuı için Smile)) Ama sanırsam M.Lacroix vardı bir dükkanda biraz daha ucuz gibiydi.. siz yine de almak istediğiniz modelleri kafanızda belirleyin, türkiye fiyatlarını not edin orada kıyaslayn.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedÇarş. 7 Eyl. - 21:42

hosgeldin by

Hong kong'ta duydugum kadariyla fiyatlar heryerdeki gibi cunku bircok saati listenin altinda satmalari yasak ama siz iceri girip cok siki bir pazarlik yaparsaniz oldukca ilginc fiyatlara cekmeniz mumkunmus, malum cinliler pazarligi hem sever hem de hic gocunmazlar.
Ayrica thailand'ta da fiyatlar oldukca uyguna geliyormus.
http://www.turksaatforumu.com
ZODIAC

ZODIAC

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedPerş. 8 Eyl. - 0:18

baris ilani Hoşgeldiniz
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak   Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak Icon_minipostedPerş. 8 Eyl. - 6:58

Hoşgeldiniz

Merhabalar Hong Kong'dan Saat Almak
1 sayfadaki 1 sayfası