Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...

4 posters
YazarMesaj
silver

silver

Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Empty
MesajKonu: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedPerş. 24 Eyl. - 10:51

Forum hakkında bir kaç eleştirim olacak müsadenizle Smile

Öncelikle geçen gün akrabalarımdayken forumun adını hatırlayamadım, google'a saat

forumu vs. aklıma gelen herşeyi yazdım ama nafile bulamadım... Ancak email'den

ulaştım... Kısacası ben üyesiyim forumu bulamadım, bilmeyen için forumu bulmak çok

zor hatta imkansız gibi... Arama motorlarında çıkması mutlaka sağlanmalı... Yoksa 100

üyeyi zor geçecek gibi görünüyor...

İkinci nokta alan adı... Şu forumactif gibi kulak tırmalayıcı uzantıdan acilen kurtulmalı...

Mesela boş görünen alan adları;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

gibi bir çok ad var.

Alan adları yıllık 12 lira, kaliteli bir hosting hizmeti deseniz 70 lira da o.... Yani yıllık masraf 100 lira yok...

Bence bu masraf yapılmalı ve sitenin tanıtımına önem verilmeli....

Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedPerş. 24 Eyl. - 23:36

Cok haklisin, ama acilista bu kadar hizli gidebilecegimizi tahmin etmemistik, hele aradan bir yil gecsin sonra bu calismayi yapariz diye dusunmustuk fakat durum boyle olunca calismalar bir ay once basladi, bu konuyla ilgilenen bir arkadasimiz var (concepto), o da bu is mumkun oldugunca saglam ve duzgun olsun ki daha sonra tekrar ugrasmayalim diyor ve oldugunca duzgun biseyler hazirliyor, tabi tum bunlar gunluk hayatimizin disinda yapildigi icin biraz zaman aliyor, domain ismi alinmis durumda, msj'larin transferi filan daha var, altyapiyi saglam oturtmaya calisiyor arkadaslarimiz.
Bu arada goggle'da saat forumu diye yazinca geliyor ben gordum :ok3:
http://www.turksaatforumu.com
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 4:12

watcer abi alan adı domain gibi bazı şeylere katkıda bulunmak için (öğrenci imkanlarımla) katkıda bulunmak için bir hesap numarası falan varsa katkıda bulunabilirim? Saat merakım ve bilgim henüz sizin kadar gelişemesede burda ki gerçek dostluklar için katkı sağlamak istiyorum. Sağlıcakla kalın. :gule gule:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 6:26

Yaw hakikaten bu forumun varligi inanilmaz guzel bir olay ve ne guzel dostluklar var, iyi ki varsiniz dostlar, maddi konuda hicbir sikinti yok dostlar, iciniz rahat olsun, mumkun olan en guzel sekliyle yapilmaya calisiliyor, forumun uye arkadaslarin hepsine ait olmasi esas olan ama maddi konuda imkani oldukca genis olan uye dostlarimiz sayesinde sorun olmayacak, iciniz rahat olsun :ok3:
solestar

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 7:30

Bu başlık vesilesiyle başta watcher olmak üzere forumun fikir ve oluşum aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 10:53

watcher abi yukarda da dediğim gibi sizin kadar saatler hakkında bilgim ve ilgim olmamasına rağmen burdaki dostluk beni bu foruma üye yapmıştı. O günlerden bugunlere gelene kadarda burdaki dostluğun gerçekliğinden kaynaklanan birşeydir ki üstteki yazdığım teklifi benden önce düşünenler olmuş. En azından ihtiyaç olsaydı yine bir şekilde sağlanacaktı. Saatlere merakım sizin seviyenize ulaşmasada burdaki dostluk ve sağlam arkadaşlıklardan dolayı ben burada olacağım. Yada yeni alacağımız sitede. :P Ya da bir istanbul buluşmasında sizlerle olup o dostluğu gerçekten tatmak bu devirde bulunamaz olsa gerek.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 21:39

Bulusmalar cok keyifli geciyor, bir de burada sohbet ve girgir yaptigniz kisilere gercek bir yuz oturtmak mumkun oluyor ki bu da buradaki yazismalardan daha keyifli oluyor, dostlarin nezaket ve kulturunu birebir yasiyorsunuz.
Aralarda diger sehirlerde de biraraya gelmeler insallah uye sayisi arttikca olacaktir diye dusunuyorum.
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...   Forum  tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim... Icon_minipostedC.tesi 26 Eyl. - 0:46

watcher abi bayramda geçti bi buluşma olsamı acaba? Hem bu yeni alan adı domain gibi konularda konuşulur :o yada farketmez konuşulur iyi olur.

Forum tanıtımı, alan adı vb. eleştirilerim...
1 sayfadaki 1 sayfası