Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bayram dilekleri ve Saat seçimi

+2
ytk
Kerim_91
6 posters
YazarMesaj
Kerim_91

Kerim_91

Bayram dilekleri ve Saat seçimi Empty
MesajKonu: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:13

Sayın forum üyeleri , malum yarın Kurban Bayramı . Konuyu hem bayram dileklerimizi iletmek ve bayramda hangi saatlerimizi bayram boyunca yanımızda taşıyacağımızı öğrenmek isteyerekten açtım..

Şimdiden bütün forum üyeleri abilerimin , kardeşlerimin Kurban Bayramını kutlar , sevdiklerinizle nice bayramlar dilerim..

Şimdi sıra hangi saatleri takacağımızı paylaşmakta olsun.. (Dilerim ilgi büyük olur çünkü merak ediyorum Smile )
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:26

İlk ben paylaşayım , tinypic.com dan resim yükleyebiliyordum ancak artık bu site açılmadığı için diğer türlü de fotoğraf paylaşamadığım için site adresi vererekten takacağım saati göstermek istiyorum.

Babam Seiko 5 ime bu bayramda göz koyduğu için bana da tek quartz saatim olan ancak severek taktığım bu saatimi takmak kaldı Smile

http://www.orient-watch.com/products/category/item/?category_id=57 Buradaki TT0J001B olan.
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:31

Ben cartier'i kutusundan cikaracagim yarin.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:36

Bir de zahmet olmazsa fotoğraf olarak paylaşabilirsek çok daha güzel olacak Smile

Bu arada konuyu genel sohbet bölümüne açtım fotoğraf paylaşımı ile birlikte olsun diye ,yanlış yere de açtıysam affola.
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 5:24

Benim emektar bayramdada hep yanimda olucak nasipse..........

Bayram dilekleri ve Saat seçimi 56243330

bu vesile ile herkesin bayrami tekrar kutlu olsun.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 22:03

BR-02 ; Saatiniz Orient'in hoşuma giden modellerinden biri..Bayram için güzel bir seçim ok1
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 22:38

Bugün bunu takacağım . Quartz ama olsun Wink .

Bayram dilekleri ve Saat seçimi DSC05102
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 23:04

krytime ; Yaşım gereği klasik saat olarak benim gözümde Longines her zaman başkadır ve yaşımla bu kadar beğenmem zıt bir durum . Ancak bu yaşta bile bir Longines alıp takmak isterim ve '' Bu saat ile senin yaş alakan nedir ? '' sorularını tiye almayacak kadar da hastasıyım Smile Bilmem anlatabildim mi , bu yüzden quartz olmasına rağmen çok hoş bir model ok1
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 23:16

Teşekkür ederim Kerim_91 . Longines benimde çok sevdiğim bir marka. Ama malesef henüz mekanik bir Longines im yok Smile
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 23:17

Bugün kolumda Ray var Smile

Bayram dilekleri ve Saat seçimi Img2850lo

Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedPtsi 7 Kas. - 2:32

Sayın cowboy ; Bayrama bu saat ile girmenizi düşünüyordum ve yanılmadım Smile Bayrama değer bir saat
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedSalı 8 Kas. - 1:51

Bayram dilekleri ve Saat seçimi Dsc00001str
Bayram dilekleri ve Saat seçimi Dsc00002bjj
Bayram dilekleri ve Saat seçimi Dsc00003gu
Bayram dilekleri ve Saat seçimi Dsc00004ny
Herkese iyi bayramlar dilerim. Pek eli yüzü düzgün saatim yok,o yüzden bu saatimi çok seviyorum. Hatta nişanımda da bunu takmıştım.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedSalı 8 Kas. - 2:56

Çok hoş bir klasik ve temiz,diri durumda..Ayrıca örgü gibi görünen lacivert kordon rengi de saati tamamlamış .. Güzel bir seçim güzel günlerde kullanmanız dileğiyle..

Bu arada model araba koleksiyonunuz var gibi gibi Smile Klasik saatleri klasik modellerle sergilemeniz arkaya fon olarak koymanız daha bir güzel kıldı benim için saatlerinizi ( Bir model araba koleksiyoneri olarak ok1 )

Saygılar..
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedÇarş. 9 Kas. - 0:46

Çok güzel bir saat sandeman Smile
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedÇarş. 9 Kas. - 1:59

Teşekkürler efendim,beğenmenize sevindim. Ufaklık büyümeden önce sevdiğim klasik modelleri alıyordum,şu sıralar duraklama dönemindeyiz. Arabaları bir bulursa gerileme dönemine gireceğiz Smile Saatin de şöyle bir özelliği var,motor ve yol sesini içeriye pardon dışarıya çok veriyor Smile Abartmak gibi olmasın yan odadan sesini duyuyorum,o yüzden iki günden fazla takamıyor işitme hassasiyetinin azalacağı yaşlara saklıyorum.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Bayram dilekleri ve Saat seçimi   Bayram dilekleri ve Saat seçimi Icon_minipostedÇarş. 9 Kas. - 2:34

Saatten çıkan fazla sese bayılırım ben tam bende olacak saatmiş . Dilerim model araba koleksiyonunuz da çöküş dönemine geçmeden yükselme dönemine doğru ivme kazanır Smile

Bayram dilekleri ve Saat seçimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saat seçimi
» orient saat seçimi..
» Bayram
» Saat seçimi için yardım...
» Saat seçimi konusunda birkaç tavsiye ve tüyo