Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....

+3
hasanyuceer
movement34
yasso100
7 posters
YazarMesaj
yasso100

yasso100

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Empty
MesajKonu: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedÇarş. 30 Kas. - 2:56

merhabalar arkadaslar

biz ankarada özel tasarım deri saat kayışı yapmaktayız her türlü saatiniz için deri kayış yapabilmekteyiz

4mm boga dersi sırt kısmından imal edilmektedir tek parça deriden yapmaktayız
lazer kesim yapılmaktadır kayışın üstüne her türlü yazı şekil koyabilirz.
istenirse orjinal klipslerinide kullanabiliriz
kendi tasarımınızı yada gördüyünüz bir tasarımı yapabilirz foto göndermeniz yeterli
her türlü soru ve görşlerinizi bize iletebilrsiniz

ilgilenen arkadaslar tel açabilrler 0312 222 21 93 05558185118
yerimiz :bahçelievler 3. cad 66/d-c çankaya/ankara
organikreklam@hotmail.com
face : ersin yasin kardesler diye aratırsanız logomuzu görebilrsiniz (yaptıgımız kayışlarının resmini buraya atıyoruz)

zamanla daha fazla resim eklemeye çalısacagım

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... U7hf
...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... U7jk
...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... U7l7
...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... U7lx
...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... U7nb

http://www.saat-kordonu.com
movement34

movement34

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Empty
MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedÇarş. 30 Kas. - 6:41

mesela ap kordonu ne kadar? ve min adet var mi
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedÇarş. 30 Kas. - 9:56

Ben de buraya kordon yaptırdım. Hatta ben söyledim siteye böyle bir ilan açın diye, çünkü biraz eksikliğini yaşadığımız birşey. (Özellikle Ankara'da)

Adet sınırı yok. Ben 70TLye yaptırdım.

Benimki şöyle birşey:

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Savat1
http://www.techno-fi.net
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPerş. 1 Ara. - 6:40

hasanyuceer demiş ki:
Ben de buraya kordon yaptırdım. Hatta ben söyledim siteye böyle bir ilan açın diye, çünkü biraz eksikliğini yaşadığımız birşey. (Özellikle Ankara'da)

Adet sınırı yok. Ben 70TLye yaptırdım.

Benimki şöyle birşey:

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Savat1

güzel kordon olmuş, iyi günlerde kullanın

(ek: kolunuzda ki radiomir hangi model, PAM 292 'mi? )
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPerş. 1 Ara. - 7:48

durdor demiş ki:

Teşekkür ederim Smile

PAM292'nin Homage'i diyebilirim şu an için. Proje amaçlı baz olarak aldım, vintage hale getireceğim.
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPerş. 1 Ara. - 7:52

gayet guzelmis,,bana pahali geliyor tabi biraz ucuzun memleketinde oldugumdan,,ama kullanici icin iyi fiyat,,ve ozel siparis ayrica,guzel is cikarmis arkadas,,ellerine saglik
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedSalı 6 Ara. - 23:34

arkadaslar adet sınırı yok herkez için özel yapımdır istenilen saat kayışının fotograını göstermesi yeter ebayda 300 dolar olan kordonları 50-70-100 tl gibi fiyatlara yapıyoruz bence gayet makul fiyatlar ki özel olarak tasarlanıyor solid woks programında çizliyor lazer kesim yapılıyor el dikişi ile dikiliyor hem teknoloji hemde el işçiliyin birleştiyi bir iş bazen birkac kez kordonu oturtamadıgımız bile oluyor kordon yaptıracak arkadaslar bir kac gun verseler bizim için daha iyi bu işler sakin kafa ve itina gerektiren işler
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedÇarş. 7 Ara. - 21:18

Sayin yasso100 forumumuza verdiginiz bilgi ve ugrasiniz icin sizi tebrik etmek isterim, basarilarinizin devamini dilerim.

Kasaya ayarlanmis saat kayislarida yapabiliyormusunuz? Örnek pasha de cartier. toka bölümüde ayri oluyor onlarin merak ettim..... Ayrica timsah derisi taklidi türlerinde derilerlede yapabilirmisiniz?
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 12 Ara. - 7:41

ben teşekkür ederim gösterdiyiniz ilgi için dediyim gibi her türlü modeli yapabilirz model yapmakta sorun yok sadece beğendiyiniz saat kayışının fotografını yada kendi tasarımınızı bir kagıt parçasında çizerseniz onuda deyerlendirebiliriz sadece şu an tek sorun bazı modellerin saat ve eski kayışı ile göndernezi gerekiyor sizde biliyorsunuzki bazı saat kordonlarını yerine oturtmak zor dolayısı ile bizim yapmamız en mantıklısı 2. sorunuz için ise şunu söyleyebilirlim şu an türkiye piyasasında bu iş için kullanılabilecek kaliteli deri üreticisi çok az zaman zaman farklı deriler elimize geliyo fakat ne zaman gelecegi belli olmuyor istediyiniz sahte yılan derisi yada timsah derisi elimizde olabilir düşunurseniz bi depoya bakıp haber verebilirilm
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 12 Ara. - 8:27

SAAT KAYIŞI YAPIMINDA KULLANILAN DERİLER BUNLARDIR
Timsah derisi
Buffalo derisi
Köpekbalığı derisi
Deve kuşu ayağı derisi

bizim kendi deneyimlerimzden cıkardıgımız sonuç en iyi saat kayışı bufalo derisinden imal edilmektedir kii şöyle bir olay var 5-6 yıl once yarı profesyonel olarak yaptıgımız deri kordonlar dan bir tanesi bu gün geldi müşteri bu kayışı yaptırdıgından beri hiç konudan cıkarmamıs gece gündüz bırakın el yüz yıkarken saatini cıkarmaı onla denize bile girmiş buda bize buffalo derisinin saat kayışı için idal oldugunu göstermekte saat kayışına biraz özen gösterse müşteri arada sırada bakım yapsa demekki 10 yılı devirecekmiş bence.....birkac gündür türkiyenin farklı illerinden 5-6 saat kayışı sparişi geldi onlarıda yapıp fotolarını atıyım sizden isteyim iyi yada kötü tüm yormlarınızı bizden esirgemeyin ... saygılar
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 12 Ara. - 8:43

facebooktanda sorularınızı yanıtlayabilirlm
https://facebook.com/organikreklam

googlede aratırsanız karşınıza cıkar
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 12 Ara. - 8:51

hasanyuceer demiş ki:
durdor demiş ki:

Teşekkür ederim Smile

PAM292'nin Homage'i diyebilirim şu an için. Proje amaçlı baz olarak aldım, vintage hale getireceğim.

kayış nasıl takılıyor? değişik olmuş...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 12 Ara. - 8:59

GAREZ demiş ki:

kayış nasıl takılıyor? değişik olmuş...

Radiomirlerin lug'ları arka tarafından vidalı oluyor. Arka kısımdaki 4 vidayı çıkarınca lug'lar çıkıyor ve takıyorsunuz diyebilirim.

Şöyle;

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Nevtw9

Resim alıntıdır.
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 19 Ara. - 4:41

arkadaslar birkac resim daha ekledim daha fazlası için facebook adresmizden resimlere direk bakabilrsiniz
google ye organikreklam@facebook.com
yada
https://facebook.com/organikreklam diye aratırsanız
organik reklam logosunu görürsünüz ordan resimlere bakabilrsiniz

[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16sl1[/img]
[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16srr[/img]
[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16svv[/img]
[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16swy[/img]
[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16sy7[/img]
[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16sz9[/img]
[img]...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... 16t0g[/img]
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedSalı 10 Ocak - 8:58

Arkadaşlar, Ersin Bey le görüştük, bir kordon da bana yapıyor bu aralar. Hatta @hasanyuceer e de bir tane daha yapıyor. Smile

Hazır olduktan sonra burada resimleri ekler daha ayrıntılı bilgi veririm. Şimdilik şunu söyleyeyim; tamamen kendiniz seçerek ayrıntıları kendiniz belirleyerek böyle bir şey yaptırmak güzel bir şey.

Ben mesela iki kat (yaptırdığım saat 47 mm olduğu için sırıtmayacağından) deri tercih ettim bu arada kenarlara dikiş tercih ettim tonunu uzun uzun beraber seçtik vs. Bu tür ayrıntıları belirlemek güzel. Netten dilediğiniz şeyi bulun, desen, dikiş vs. birebir yapabileceğini söylüyor zaten kendisi. Tahmin ediyorum Ankara da olunmasa bile uzaktan bu işler halledilebilir. Gerekirse ben vakit bulabildiğim ölçüde yardımcı olmaya çalışırım.

Ersin Bey le görüşmemizde ben saatler konusunda bir grup insan olarak "hassas" olduğumuzu söyleyince kendisi her konuda yardımcı olacağını belirtti. Bizim forumdan giden olursa, kendisine bunu belirtirse çeşitli güzellikleri olacağını biliyorum Very Happy

Yalnız resim tam olarak ne yapılacağı söylenmeden fiyat sormak biraz beyhude oluyor. Çünkü Ersin Bey haklı olarak, derinin iki kat mı kullanılıp kullanılmayacağı, dikiş olup olmayacağı gibi konular fiyatı değiştireceğini söylüyor. Neyse, dediğim gibi mevcut yapılanları aldıktan sonra resimlerle daha ayrıntılı bilgilendirmede bulunacağım.
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 16 Ocak - 11:42

Aziz'le yaptırdığımız kayışlar;

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... DSC03769

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... DSC03771

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Photo1-2

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Photo2-3

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Photo3-2

gibi gibi...
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedPtsi 23 Ocak - 2:59

arkadaşlar web sitemiz yapım aşamasında yakın zamanda hizmete girecek
web sitesindeki yardımları için hasan kardeşime burdan tekrar teşekkür ediyorum
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....   ...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR.... Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 1:27

ARKADAŞLAR TÜM FOTOGRAFLARI ŞU LİNKE YÜKLEDİM BURDAN BAKARSANIZ DAHA İYİ OLUR
YAPILAN KORDONLARI FOTOLARINI BURAYA ATIYORUM SÜREKLİ

https://plus.google.com/103480479004799765607?hl=tr&tab=h#photos/103480479004799765607/albums

...(SAAT KORDONU YAPILIR)...HER TÜRLÜ SAATE ÖZEL TASARIM EL YAPIMI DERİ SAAT KAYIŞI-SAAT KORDONU YAPILIR....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÖZEL TASARIM SAAT KAYIŞI YAPILIR- KENDİ SAAT KAYIŞINI YAPMAK İSTEYEN ARKADASLARA SEVE SEVE YARDIMCI OLURUZ
» Uygun fiyata el yapımı Armand Nicolet saat son 9 saat 56 dakika
» ANKARADA SAAT KORDONU
» Vacheron Constantin saat kayışı
» Ebay'den saat kordonu satıcıları