Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL

+8
forbidden
ooomegaa
vervito
bumblebee
solestar
deka
MortingenStrasse
watcher
12 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Empty
MesajKonu: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 0:42

Simdilik emel'in onden gorunusunu goruyorsunuz, eger uslu olursaniz emel'in soyunmus halini de gosteririm :alay:

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Photo070
http://www.turksaatforumu.com
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 1:01

mete abi yenge görmesinn sakın :lol!:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 1:06

ustelik benim bacanak ta foruma uye pek yazmiyor ama okuyor Suspect
ama sir tutar o :kirmizikart:

amiiiinnn :siritiyom:
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 1:12

valla emelin hatlarıda mükemmel,estetikmiş. :sirtarma:
solestar

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 10:19

Abi bana çok muhafazakâr gibi geldi soyunmaz bence :siritiyom:
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 10:23

soyunmasına gerek yokki,slim-fit ve transparan giyindiği için kendisini hemen belli ediyor. :sirtarma:

En son deka tarafından Cuma 2 Ekim - 19:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 13:19

Bi kere siz Emele saygili olun bakayim, yasi nenehatunla es bikere...
hem sonra o dedemizin kolunda ne havalar atti ne hatunlar kiskandirdi...
ben ona asik olduysam benimki platonik bi kerem drunken
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 19:28

vay adminim aşkına saygı duyuyoruz,zaten bizde bu aşkın nedenini vurgulamak için sadece görselliğine bakıp ne kadar haklı olduğunu gözler önüne sermeye çalışıyoruz. :hehehe: yoksa saygımız sonsuz,lafımı olur. :kehkeh:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 20:49

Iyi o zaman simdi uslu cocuklar oldunuz ve deeeeeeee
Emelin soyunmus hali de
yakindaaaaaa
bu sinemadaaaaaaaa :hehehe:
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 20:51

merakla bekliyoruz,anlaşılan bu bölüm daha heyecanlı olacak. :hehehe:

En son deka tarafından Cuma 2 Ekim - 21:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
solestar

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 20:59

Yaş sınırı var mı?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 21:01

arkadaşlar,bence "emeli", kötü emellerimize alet etmeyelim,lütfen. :siritiyom:
solestar

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 21:03

Bu Emel nereli, kaç yaşında, çalışıyor mu...?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 21:47

Emel bir isvicreli sarisin, intemporel de diyebilecegimiz,asla yaslanmayan, yasini gostermeyen, oldukca minyon, zamane modelleri gibi iri alman helgalarina benzemeyen, her zaman her yerde kolunuza takip salina salina gezdirebileceginiz bir hatun.
Su siralarda cok kenarda kalmis ve makyaji birazcik bozulmus olarak buldum onu, ilk firsatta makyajini da tazeleyip kolumda yine eski gorkemiyle salinmasini saglamaya calisacagim...
Bugun benim kayinbiradere gosterme gafletionde bulundum, bir baktim ki gozlerini ustunden alamiyor o da asik olmaya baslamis, hemen elinden cektim aldim ve Emel'imi sicak odasina geri gonderdim... geek
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 22:01

Emelin Turkiye versiyonu bir baska resmi, tin ininiiiiiinnnnnn :02:

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Hgjkrm10
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 22:25

emel hakkında daha detaylı bilgiler isteriz,nereden gezinirken görülüp aşık olunup ele geçirildi,manevi değer olarak ne biçildi,kaportayı gördük sayılır :sirtarma: kalbini de merak ederiz,vs.vs.vs. :hehehe:
solestar

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 2 Ekim - 23:45

watcher demiş ki:
Emel bir isvicreli sarisin, intemporel de diyebilecegimiz,asla yaslanmayan, yasini gostermeyen, oldukca minyon, zamane modelleri gibi iri alman helgalarina benzemeyen, her zaman her yerde kolunuza takip salina salina gezdirebileceginiz bir hatun.
Su siralarda cok kenarda kalmis ve makyaji birazcik bozulmus olarak buldum onu, ilk firsatta makyajini da tazeleyip kolumda yine eski gorkemiyle salinmasini saglamaya calisacagim...
Bugun benim kayinbiradere gosterme gafletionde bulundum, bir baktim ki gozlerini ustunden alamiyor o da asik olmaya baslamis, hemen elinden cektim aldim ve Emel'imi sicak odasina geri gonderdim... geek

muhaha

Sizden en kısa zamanda "Saatim Kolumda" başlığının yeni versiyonu "Emel'im Kolumda" başlığını bekliyoruz :alay:
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 3:21

hehehe emel bu kadar popülariteden sonra elde zor durur. :siritiyom:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 8:19

Siz simdi biraz merak ede durun, Emel soyunmaya yavas yavas baslayacak, hepinizin heyecandan kalbi de kut kut atacak :hehehe:
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 11:54

Arkadaşlar ben Firefox, bazı reklamları ya da fotoğrafları engellemek için AdBlockPlus kullanıyorum. Anasayfadaki logoyu engellemek isterken farkında olmadan sitenin çoğu fotoğrafını otomatik olarak engellemişim.

Bu başlığı ilk açıldığından beri okuyorum ama tahmin ettiğiniz gibi Emel'i göremiyorum ve konuya katılan arkadaşlar neyi beğeniyor neye gülüyorlar anlayamıyorum. Kendi kendime "bi yerde espriyi kaçırdık ama nerde" deyip duruyordum ki AdblockPlus aklıma geldi de sorunu çözdüm Smile

Hele son watcher'ın son mesajından sonra "nooluyo yahu" dedim valla Very Happy

Genelde küçük saatleri birkaç model dışında pek sevmem ama bunu da ekledim onların arasına Wink
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 12:12

hadi mete abi kalbini göster emel'in artık bize. bak başlık açıldığından beri uslu uslu bekliyorum içini özünü kalbini görücem diye. dış güzelliğine zerafetine zaten hayran olduk ilk bakıştan. resmilerin devamını bekliyoruz. daha güzel resimler.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 20:14

ooo flying vervito olarak aslına dönmüşsün,hayırlı olsun,neden acaba.benc böyle daha iyi olmuş,öbürünü söylemekte zorluk çekiyordum,bu daha akıcı ve akılda kalıcı.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedSalı 6 Ekim - 21:54

mete abi emelin soyunma işini kışa bırakma üşütür felan, :shock:
bekliyoruz :aciktim: unuttuk sanma.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedSalı 6 Ekim - 22:27

heheheeeeeeee agzinizin suyu biraz aksin :sirtarma:
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedSalı 6 Ekim - 22:36

ben hiç beğenmedim emeli Very Happy . Türkiye versiyonunu tercih ederim, hem şarkı da söyliyebiliyor.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedSalı 6 Ekim - 22:43

Walla benimkine iyi davranirsan sarki da soyluyor...
TIK TAK TIK TAC TIC TAC TIC TAK
:humeur1:
lakajahaga

lakajahaga

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedSalı 6 Ekim - 23:24

sennkisi şarkı sölemeye gönüllü bunu ücrestiz yapıor mete bey (: istanbul versionu ise para için meslek edinmiş (: ynede hakkını yememek lazım emel sayın'ın...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedÇarş. 7 Ekim - 0:40

:shock: geek scratch drunken
:ok3: :ok3: :ok3: :ok3: :ok3: :ok3:
alkisalkis
ertay

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 25 Ara. - 5:14

evet arkadaslar, ben emeli yakindan gordum, tam gidecegime yakin, watcher kisaca tanistirdi.ama hepsi o kadar. fumeur
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 25 Ara. - 12:43

sen muradına ermişsin, biz ne yapalım.
ertay

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedCuma 25 Ara. - 13:00

deka demiş ki:
sen muradına ermişsin, biz ne yapalım.
abi hic bir hissetmeden, hemen elimden cekti aldi. fumeur
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 26 Ara. - 3:29

eroltay demiş ki:
evet arkadaslar, ben emeli yakindan gordum, tam gidecegime yakin, watcher kisaca tanistirdi.ama hepsi o kadar. fumeur
kıskandımmmm çok kıskandımm... emelin yeni fotoları nezaman gelir acaba? Rolling Eyes
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedC.tesi 26 Ara. - 10:34

watcher gösterdi çekdi,yeni fotoları kısmet artık.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedSalı 19 Ocak - 13:17

abi bir sene geçti unuttuk sanma by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:56

Cok israr ettiniz hadi artik detaylari gosterelim Very Happy
Kayis baglanti pompalari fix oldugu icin bulabildigim tek uygun kayis var simdilik uzerinde ama istanbula gelince dogru durust bisey bulmam lazim.

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Photo070

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL DSCN0703

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL DSCN0704

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL DSCN0700

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL DSCN0817

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL DSCN0827
deka

deka

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 2:21

Oh be, nihayet fumeur
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 11:49

yani istanbula emel de gelecek cheers
ertay

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 11:56

cabuk ort ustunu abi, sogukta usutup hasta falan olmasin. fumeur
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 22:58

yanlız bu emel de gerçekten hayranlık uyandırıcı bir vintagemış
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedÇarş. 31 Mart - 7:51

Meteabi şimdi sen emeli onca saatin içinde bir köşede unutmuşsundur, hatırlatayım istedim, belki bakıma ihtiyacı vardır.
Bu arada kayışı değitireceğim diyordun, değiştirdinmi? Aramıza yeni katılan arkadaşlar; emeli begendinizmi??
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedÇarş. 31 Mart - 8:27

fumeur
sunu unutturamadim size
zolaxx

zolaxx

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedÇarş. 14 Nis. - 1:10

aradan bayağı geçmiş ama emelin son hali noluuur,hem yeni gelipte onunla tanışmamış olanlar olabilir değilmi?onlarda insan
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL   Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL Icon_minipostedÇarş. 14 Nis. - 1:54

.

Artık yeni bir aşkım var, ismi EMEL
1 sayfadaki 1 sayfası