Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rumi saatimiz için alligator kayış.

+23
bstsn
ytk
asymptote
egunns
Drao
movement34
haspirin
borahan
cleric
trilobid
MrWrong
christiano
ofis
kHanTW
GAREZ
vervito
sandan
Deniz-KSK
deka
bootsector
watcher
qazokmubec
teng
27 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
teng

teng

Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 9:56

36 .... ha gayret 50 ye az kaldı.
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 9:59

teng demiş ki:
yok mu arttıran ? posta

Bana 2 tane daha yazin. Toplam 4 olsun.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 6 Şub. - 10:06

38 vieux
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 10:19

Rumi örneğine bakıp durunca aklıma geldi, bu alligator kayış için bir gelişme veya sonuç var mıdır acaba. Gerçi saati buldunda alli kayışı eksik kaldı demeyin..
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 10:21

50 ye tamamlanırsa gelişme olacaktı sanırım.
http://www.boraeresici.com
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 10:24

Bu konu bugun gundeme geldi. Teng ustad watcheri bekleyecegimiz soylemisti galiba..
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 10:39

Ben şeyi merak ettim. Saatin üstünde ki normal kayışı takan yere, alligator kayışı takın desek ne kadar fark ister.Yada böyle bir opsiyon sunar mı. Normal kayış yahut alligator + fark ücreti. İsteyeceği fark ekstradan bir alligator fiyatını geçiyorsa zaten gerek yok. Alligator artı normal kayış olur daha güzel olur.

Muhtemelen mete abi bunları zaten düşünüp konuşmuştur. Belki olmadığı için söylememiştir. Yada söyledi ben farketmedim.

Bu arada listeye ismimi ekletmiştim zaten. Her halükarda alligator istiyorum cheers
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 11:33

Konunun gündemde olması da iyi. 50 ye yaklaşmışız ancak bulamamışız. İptal ihtimalinden korkar oldum. Saatin fotosunu gördükten sonra bu kayışın iyi gideceğini düşünmüştüm. Neyse Watcher i bekleyeceğiz.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 11:36

Saatlerin imalatçısı kayışları hazırladı. Biz ayrı olarak kayış alıyoruz.
39 oldu.
asderty

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:04

Üzerinde yazı olacakmıydı? Bence rumi yazısı iyi olur ama, bir arkadaşım kendi saati için istemişti. Yazı olmayacaksa onun için de 1 tane alacağım.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:53

Yazı olmayacak demek 41 e ulaştık.
asderty

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:03

Yanlış olmasın ben (kendim için olanı) daha önce sayılmıştım Very Happy Bununla 40 oldu, eğer arada özelden birisi yazılmadıysa.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:11

evet, bir arkadaş ta istedi... ..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 0:23

Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Kroko_10

Teklif geldi, tanesi 33€, minimum miktar 50 adet
http://www.turksaatforumu.com
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 0:41

sadece kahverengi mi? siyah olacak mı?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 0:53

Ben siyah ve kahve istedim, yukaridaki haber henuz cok taze ve hemen sizinle paylastim ama kahve ve siyah olacak. Ama sanirim eger renk dersek belki her renkten minimum 25 adet derler ama onemli degil cunku fiyat cok uygun ve ben fazla cikanlari alabilirim.
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 1:54

üstad, Ruminin üzerinde gelecek kordon ne renk olacak?
asderty

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 2:53

Bu kordonlarda sanırım kelebek klips olmayacak. Peki bunu da sipariş etme şansımız olurmu? Olursa kaça mal olur?
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 3:05

bekliyorum üstadlar. benden 3 tane demiştim, onu 4 yapalım.

3 siyah, 1 kahve.

kolay gelsin.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 3:05

ruminin üzerinde:

çelikler siyah, rose gold'lar kahverengi geliyor bildiğim kadarıyla.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 4:54

qazokmubec demiş ki:
ruminin üzerinde:

çelikler siyah, rose gold'lar kahverengi geliyor bildiğim kadarıyla.

Evet, ama kroko degiller, kroko baskili deri oluyorlar.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 4:58

asderty demiş ki:
Bu kordonlarda sanırım kelebek klips olmayacak. Peki bunu da sipariş etme şansımız olurmu? Olursa kaça mal olur?

Yok bunlarda kelebek klips yok, siparise gelince, bu rumi'den filan tamamen bagimsiz.
Daha once konusu burada gecti ve ben de bu fiyata teklif gelince sizlere haber vereyim dedim.
Siparis edebiliriz tabi ki.
Maliyeti de yazdigim gibi tanesi 33€, ama nakliye dahil degil ama bir iki €'dan fazla tutmaz adet basina, eger toplu alim ve gonderim yaparsak.
asderty

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 5:38

watcher demiş ki:
asderty demiş ki:

Yok bunlarda kelebek klips yok, siparise gelince, bu rumi'den filan tamamen bagimsiz.
Daha once konusu burada gecti ve ben de bu fiyata teklif gelince sizlere haber vereyim dedim.
Siparis edebiliriz tabi ki.
Maliyeti de yazdigim gibi tanesi 33€, ama nakliye dahil degil ama bir iki €'dan fazla tutmaz adet basina, eger toplu alim ve gonderim yaparsak.

Tam anlatamamışım. Ben 2 tane kroko kayış istemiştim zaten. Kroko kayış için extra kelebek klips de alabilirmiyiz acaba demiştim Very Happy

(Saat merakım yeni başladığından henüz kelebek klipsim yok. Ruminin orjinal klipsi kelebek olursa buna da takabilirim belki bilmiyorum. 1-2 tane kelebek klipsim olsa iyi olur diyordum. Ankarada bulamadım, çinden siparişe emin olamadım, denk gelince buraya yazdım. Ama bu konu klipsle dağılmasın, ben bir ara bakarım tekrar...)
asderty

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 5:49

Avicennanın lug aralığı belli mi? Bu kayış ona da uyarsa belki siparişleri artırabiliriz...
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: Rumi saatimiz için alligator kayış.   Rumi saatimiz için alligator kayış. - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 13 Nis. - 7:51

Sn asderty nin dediği gibi bu kordonlar Avicenna ya da uygunsa çok çok iyi olur. Siparişleri çiftleriz. Bu arada asderty "Ruminin orjinal klipsi kelebek olursa buna da..." demiş. Yanlış anlamadıysam bu konunun baştaki üçüncü mesajında Watcher Ruminin kordonunun kelebek k. olduğunu belirtmişti. Orjinal kordon sanırım kelebek klips gelecek.

Rumi saatimiz için alligator kayış.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» RUMI Saatimiz Icin Odeme
» takım elbise için metal kayış mı deri kayış mı ideal?
» Kauçuk Kayış için yardım
» Deri kayış için folding clasp
» RUMI Projemiz Için Liste Bilgileri