Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.

+2
maylo2041
GoZTePeLee
6 posters
YazarMesaj
GoZTePeLee

GoZTePeLee

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Empty
MesajKonu: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedPaz 1 Ocak - 6:45

Arkadaşlar bakımı yapıldı,zaman tutuşu çok iyi.21 jewel,camı çok iyi durumda,çelik kısımları pas görmedi rodaja bile ihtiyacı yok ürünün.Tepe hariç çap olarak 34mm'dir.Kısacası kibar bir saattir.Alan kendide kullanabilir seve seve veyahut güzel bir rodajla sıfır gibi yapıp yakınına hediye de edebilir.Takas cep saatleriyle olabilir.Veyahut daha büyük çaplı saatler de olabilir.Çok fazla saatim olduğu için otomatik saatleri ne kadar sevsem de onu tak-bunu çıkar derken 2 gün kenarda kalınca durması sürekli ayar yapmak sıktı açıkcası..

fiyat 90 Tl'dir.

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. 508596263bj

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. 50859626yka

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. 50859626b7p
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 4:23

Ayrıntılı resimleri ekliyorum arkadaşlar.Saati daha yakından görebilirsiniz.

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163625

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163632

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163649

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163703

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163730

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163740

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163756

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163808

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Img20120103163851

GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 4:45

arkadaşlar istenirse saatin camını sıfırlatıp ona göre satış işlemi yapabilirim.sıfırlatmak derken az bir kılcal çizik var onları temizleteceğim.

En son GoZTePeLee tarafından Salı 3 Ocak - 6:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
maylo2041

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 5:19

sn goztepelee Pm den mesaj attım saygılar.
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 5:37

cevapladım ok1
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 5:52

citizen kol saati maylo2041 nickli muammer beye ayırtılmıştır. hayırlısı olsun ok1
maylo2041

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 9:40

Efendim yeni gelebildim eve.İlk otomatik saatim olacak inşallah.Yarın gerekli prosedürden sonra merakla saati bekleyeceğim.Saat camındaki kılcal çizikleri temizletme işini aceleden unuttum,Sn. Goztepelee'nin engin hoşgörüsüne dayanarak üzerine yıkıyor sıcak ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. alkisalkis
huse

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 9:53

Sanırım satış gerçekleşmiş.İki tarafada hayırlı olsun.
maylo2041

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 10:00

Teşekkürler sn Huse..
gokhandeniz

gokhandeniz

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 10:02

hayırlı olsun Kadir abi Smile otomatik sonucta güzel bir hediyede olabilirdi ama kaçırdık Wink
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedSalı 3 Ocak - 10:10

Muammer Hocam inanın okuldan dolayı çok fazla vaktim olmuyor,ama emin olun elimden geldiğince en iyi şekilde size kargolayacağımdan şüpheniz olmasın.Bugün öğleyin Gökhan kardeşimizin casio'sunu da kargoladım.kendisi alır almaz zaten kargolama şeklimden bahsedecektir.

Tekrar hayırlı olsun.Teşekkürler Huse üstadım ayrıyetten.
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 2:44

Muharrem öğretmenimize kargosu yol çıkmıştır.iyi günlerde kullanmanızı dilerim ok1

Kargo yollanmadan evvel çamdaki çizik temizleme işlemi de yaptırılmıştır. Wink
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 3:30

GozTepeLee ; Saati gerçekten kaçırdığıma üzüldüm , alan arkadaşa ,hocamıza hayırlısı olsun. Çelik kordon çok diri tutmuş saati.

Bu arada bu tür klasiklerden daha eilinizde bulunmakta mıdır ?
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 5:46

Hocam bugün gene forumdan tanıştığım ve görüştüğüm burak arkadaşımızla buluşup sohbet ettik.Elinde çok iyi durumda olan citizen saati vardı ona baktım bugün ben de.Gayet temizdi.Kendisi satmayı düşünürmü bilmem ama sanıyorum satacaktır çünkü benden aldığı seikoyu kullanmakta şuan.
maylo2041

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 6:23

Tüm arkadaşlara iyi dileklerinden ötürü teşekkür ederim.Ayrıca onca işinin arasında zaman ayırıp saati kargoladığı için sn göztepelee ye de bir teşekkür borçluyum.Sağolun..
haydari

haydari

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 6:46

GoZTePeLee demiş ki:
Hocam bugün gene forumdan tanıştığım ve görüştüğüm burak arkadaşımızla buluşup sohbet ettik.Elinde çok iyi durumda olan citizen saati vardı ona baktım bugün ben de.Gayet temizdi.Kendisi satmayı düşünürmü bilmem ama sanıyorum satacaktır çünkü benden aldığı seikoyu kullanmakta şuan.

arkadaşımın dediği gibi bendede böyle bir citizen mevcut ancak saatin gerçek sahibi olan babam satılmasından yana değilmiş. artık kendim bakımlarını yaptırıp kenara koycam saati.. Very Happy
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 11:39

Eğer elinize böyle temiz bir klasik geçerse, ben her daim haberinizi özelden beklerim. Şimdiden teşekkürler . Bu güzel Citizen i de alan arkadaşa hayırlı olsun.
maylo2041

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedCuma 6 Ocak - 6:07

Saati dün aldım .Çok temiz,güzel..Sn Goztepeli'ye teşekkür ederim.İlk otomatik saatim.Bileğim az daha ince olsaydı çok iyi bir uyum olacaktı,bileğim biraz kalın.Gün boyu severek taktım...
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedCuma 6 Ocak - 6:16

Bileğinize ince gelmiş olabilir Sayın Hocam.Biraz otomatik saate alışın ben her daim yeni otomatik modellere geçişinizde seve seve yardımcı olurum.İyi günlerde kullanın teneffüs ziline ne kadar kaldı diye yeni saatinizle bakın ok1
maylo2041

MesajKonu: Geri: Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.   Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati. Icon_minipostedCuma 6 Ocak - 6:19

Çok sağolun.Aramalarınızın çoğunu ders nedeniyle cevapsız baraktım,kusuruma bakmayınız...

Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Oris TT3 Day Date - ""1450 TL"" (Takas Seçeneği Var)
» Takas - Certina DS First Automatic
» NACAR 290361 YENİ,5 YIL GARANTİLİ-FOSSİL CH2296 KRONOGRAF VE CİTİZEN 21 JEWEL OTOMATİK
» Satılık Citizen NY0040-9E otomatik.
» SATILIK/TAKASLIK OTOMATİK CTİZEN 21 JEWEL..